Drukowanie przestrzenne druk 3d

4 minuty

Produkcja rekwizytów teatralnych i filmowych

Laserowe cięcie blach nierdzewnych, aluminiowych oraz stalowych w technologii 2D i 3D. W LASERTRADE znajdziesz specjalistów od laserowego cięcia blach z całego kraju.

10 minut

Drukowanie 3D – Największa w Polsce Drukarnia 3D

Profesjonalne drukowanie 3D. Specjaliści od druku 3D są teraz w 1 miejscu. Najlepsze Drukarnie 3D w kraju. Wydruki 3D w każdej technologii i z każdego materiału. Wycena w kilka minut. 

3 minuty

Modele imitacyjne

Idealne modele imitacyjne dzięki technologi 3D.  Porównaj oferty specjalistów i wybierz najlepszą. 

7 minut

Modelowanie do druku 3D

Modelowanie do druku 3D, czyli od modelu do wydruku.  Trójwymiarowe modele przestrzenne. Drukowanie i modelowanie. Modelowanie 3D obiektów. Modelowanie budynków 3D. Projektowanie 3D usługi. Specjaliści od projektowania w 1 miejscu. Zleć nam usługi modelowania 3D i usługi projektowania 3D.

12 minut

Rapid Prototyping – szybkie prototypowanie 3D

Rapid Prototyping – błyskawiczne wykonanie prototypu.  Porównaj oferty od firm na prototypowanie 3D i wybierz najlepszą.  Sprawdź zastosowanie druku 3D w prototypowaniu.

5 minut

Inżynieria odwrotna 3D

Inżynieria odwrotna (inżynieria wsteczna) – sprawdź u nas! Odpowiemy na Twoje pytanie: „Jak to jest zrobione”? Pomożemy Ci odtworzyć brakującą część lub element. Poznaj usługi z zakresu inżynierii wstecznej (reverse engineer). 

7 minut

Skanowanie 3D

Skanowanie 3D – zamieniamy detale w edytowalne modele 3D.  Porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą.