Obróbka tworzyw sztucznych

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .
Obróbka tworzyw sztucznych

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Obróbka tworzyw sztucznych – przykłady.

Profesjonalna obróbka CNC tworzyw sztucznych.

Urządzenia CNC stały się integralną częścią rynku obróbki tworzyw sztucznych, a sama obróbka CNC – jedną z najczęściej i najchętniej zamawianych usług. Przy współpracy z naszymi Partnerami od obróbki tworzyw sztucznych możesz stworzyć praktycznie wszystko.

Obróbka tworzyw sztucznych z nami – korzyści.

 1. Wygoda, prostota działania, oszczędność czasu.
 2. Wszystkie propozycje współpracy zapisują się w Twoim Panelu Klienta.
 3. Szeroka gama możliwości.

Sprawdź nasze możliwości w zakresie obróbki CNC tworzyw sztucznych. Oferujemy dostęp do setek firm produkcyjnych w całym kraju, błyskawiczną realizację, najwyższą jakość, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

Według mnie zaletą LaserTrade jest współpraca tylko z doświadczonymi firmami CNC.

Ola – klient indywidualny
obróbka tworzyw cnc

Obróbka tworzyw sztucznych CNC – gotowy?

Zlecaj usługi obróbki CNC tworzyw sztucznych – szybko i wygodnie. U nas znajdziesz najnowocześniejsze maszyny i urządzenia sterowane numerycznie, a produkcję zlecisz online, z każdego miejsca. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz kontakt z najprężniej działającymi firmami CNC z całej Polski, a tym samym również szansę wykonania wyjątkowych i najwyższej jakości produktów z różnych gatunków plastiku. Realizujemy zarówno zlecenia indywidualne, jak i produkcje całych serii. Obróbka plastiku to szereg wymiernych korzyści.

Dodaj zlecenie i ciesz się rezultatami już dziś.

Dołącz do nas!

zaufało nam już setki polskich firm

Na linii produkcyjnej komponentów z tworzyw sztucznych technologia CNC – dzięki automatyzacji procesów – przychodzi ze swoimi efektywnymi rozwiązaniami, jako opłacalna pod każdym względem, a także dużo szybsza, sprawniejsza i dokładniejsza alternatywa dla tradycyjnych metod obróbki.

Tworzywa sztuczne poddane obróbce CNC znajdują swoich odbiorców w najróżniejszych branżach, m.in.: opakowaniowej, medycznej, maszynowej, motoryzacyjnej i lotniczej, systemów transportu wewnętrznego, przetwórstwa mięsnego, rozlewniczej, chemicznej i kosmetycznej, browarniczej i gorzelniczej, reklamowej, w jubilerstwie i modzie.

Na czym polega usługa obróbki tworzyw sztucznych?

Obrobione CNC tworzywa sztuczne są szczególnie lubiane przez projektantów pełnych śmiałych i odważnych wizji, osoby pracujące w branży reklamowej, twórców zabawek, producentów części zamiennych maszyn i urządzeń, a także elementów konstrukcyjnych z wytrzymałego, odpornego na korozję plastiku oraz Wykonawców i Klientów z szeregu innych branż, ocierających się o szeroko zakrojony przemysł tworzyw sztucznych. Różnego rodzaju plastiki są materiałami powszechnie stosowanymi z uwagi na swoją korzystną cenę, lekkość, łatwość w produkcji, a także bezproblemowość w obróbce i formowaniu w dowolne kształty, a obróbka tworzyw sztucznych – cenioną usługą.

Na czym polega obróbka tworzyw sztucznych

Rodzaje obróbki tworzyw sztucznych.

Przemysł tworzyw sztucznych wciąż się rozrasta, wprowadza innowacje, nowe produkty i akcesoria, dlatego wykorzystanie najlepszych technologii do pracy z tym materiałem, to tylko same korzyści dla wszystkich. Tworzywa są materiałami łatwymi w obróbce i formowaniu we właściwie dowolny kształt, dlatego produkt końcowy jest zwykle idealnym odzwierciedleniem potrzeb producentów i konsumentów. Wiele firm produkcyjnych wykorzystuje do obróbki tworzyw uniwersalne i niezwykle efektywne urządzenia CNC, a więc komputerowo sterowane urządzenia numeryczne. Wśród nich warto wskazać na niezwykle precyzyjne lasery oraz funkcjonalne frezarki CNC.

Używając innowacyjnych ploterów i wycinarek laserowych, można wykonywać najbardziej fantazyjne projekty, skomplikowane wycięcia, a wszystko z zaskakującą starannością i drobiazgowością oraz niezwykłą prędkością. Przy wycinaniu laserowym zarówno sprzęt, jak i materiał, są mniej narażone na typowe zużycie, jak również proces laserowy pozwala na niesłychanie efektywne dostosowanie do potrzeb klienta, umożliwiając zmiany na miejscu oraz oryginalną personalizację.

Z kolei pracując na centrach obróbczych lub używając frezarek CNC do obróbki tworzyw sztucznych, można uzyskać najróżniejsze formy, obrabiać powierzchnie kształtowe, rowki, uzębienia, kanaliki i płaszczyzny. Frezowanie jest jednym z najbardziej wydajnych procesów obróbki skrawaniem, gwarantującym pełną precyzję pracy i pozwalającym wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty przy relatywnie niskich kosztach. 

Obróbka tworzyw sztucznych CNC – korzyści.

Obróbka CNC tworzyw sztucznych ma wiele zalet i przekłada się na wiele wymiernych korzyści:

 • daje niemalże nieograniczone możliwości projektowania,
 • produkcja jest opłacalna, ekonomiczna, oszczędna, a koszty zredukowane,
 • pozwala na wykonywanie najdrobniejszych detali o dowolnym kształcie, z niezwykłą starannością, dokładnością, precyzją, wysoką jakością i gładkością krawędzi,
 • proces charakteryzuje się dużą przepustowością, wysoką prędkością cięcia oraz możliwością pełnego zautomatyzowania (możliwość programowania produkcji taśmowej),
 • materiał zostaje wykorzystany w maksymalny sposób, zminimalizowane zostaje ryzyko jego uszkodzenia i nie wymaga on obróbki końcowej,
 • gwarantuje powtarzalność wymiarów i kształtów.

Jeśli tworzywa obrabiane są przy pomocy lasera, korzyści jest jeszcze więcej. Narzędzia się nie zużywają, gdyż jest to bezpieczna obróbka bezdotykowa. Nie ma też potrzeby mocowania przetwarzanego materiału, jak i odchodzi problem z odłamkami, dlatego nie trzeba marnować czasu na obsadzanie surowca ani na czyszczenie pola roboczego urządzenia. Z uwagi na niskie obciążenie cieplne, nie występuje zjawisko nadtopienia elementu, nie ma też ryzyka powstawania mikropęknięć. Laser nie wpływa na strukturę i właściwości ciętego materiału, gwarantuje stałą wysoką jakość powtarzalnych cięć w skali masowej.

Obróbka tworzyw konstrukcyjnych – zastosowanie.

Obróbka CNC elementów plastikowych daje szereg możliwości i znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach, przykładowo w produkcji: 

 • tablic informacyjnych, podświetlanych tablic reklamowych, szyldów, liter na tabliczki znamionowe i opakowania, 
 • paneli czołowych urządzeń elektronicznych, wyświetlaczy, folii do ekranów dotykowych, 
 • szablonów, etykiet, 
 • uszczelek, filtrów, 
 • identyfikatorów, dowodów osobistych, 
 • paneli LED, żyrandoli, 
 • wskaźników instrumentów czy prędkościomierzy, 
 • trofeów, nagród, gadżetów reklamowych, 
 • stojaków, ekspozytorów, 
 • makiet architektonicznych, 
 • zadaszeń, świetlików, 
 • przyłbic, płyt o specjalnym przeznaczeniu (jak: ekrany przeciwhałasowe, antytermiczne, płyty fluorescencyjne, tarcze policyjne), 
 • przedmiotów dekoracyjnych, ozdób świątecznych, 
 • grafik cukierniczych na torty i ciasta, 
 • drobnych przedmiotów użytkowych, 
 • pojemników, pudełek, 
 • elementów maszyn i urządzeń, prototypów, 
 • akcesoriów jubilerskich i modowych (jak: pierścionki, kolczyki, wisiorki, zawieszki, guziki), 
 • zabawek. 

Nasz zasięg.

Sprawdź nasze usługi: obróbka tworzyw sztucznych Warszawa (obróbka plastiku Warszawa), obróbka tworzyw sztucznych Katowice, obróbka tworzyw sztucznych Łódź, obróbka tworzyw sztucznych Poznań, obróbka tworzyw sztucznych Wrocław.

Obróbka plastiku? Tylko z nami! Czekamy na Twoje zlecenia.

Gdzie wykonujemy obróbkę tworzyw sztucznych?

 • Obróbka tworzyw sztucznych Poznań
 • Obróbka tworzyw sztucznych Warszawa
 • Obróbka tworzyw sztucznych Wrocław
 • Oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju.