O Nas.

Świetnie,że jesteś!

Chętnie opowiemy Ci o nas więcej!

Początki LaserTrade.

KOZIOL GRUPA Sp. z o.o. będąca właścicielem Platformy LaserTrade powstała w 2019 roku, ale nasza historia jest znacznie dłuższa. Sięga ponad 15 lat i jest powiązana z CNC. Od wielu lat sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy w przedsiębiorstwach urządzenia do obróbki CNC. Znamy branżę i znamy użytkowników maszyn. To dzięki rozmowom z naszymi Klientami powstał pomysł na Platformę, która z jednej strony jest odpowiedzią na problem związany z lukami produkcyjnymi. A z drugiej strony zaczęliśmy rozmawiać z Klientami zlecającymi produkcję, aby poznać ich problemy, które spotykają na drodze od pozyskania ofert do zlecenia produkcji. Takie były nasze początki w 2019 roku.

Co gwarantujemy?

Chronimy Twoje dane.

Prywatność jest ważna dla każdego z nas. Dodając zapytanie do Platformy LaserTrade Twoje dane w postaci numeru telefonu czy adresu e-mail są dostępne tylko dla Opiekuna zlecenia. Nasi Partnerzy znają tylko Twoje imię. Zawsze to Ty decydujesz o nawiązaniu kontaktu z Partnerem Produkcyjnym.

Chronimy Twoje pliki.

Pliki dodane do zapytania są dostępne w chronionym hasłem Panelu Wykonawcy i tylko dla Partnerów Produkcyjnych z wybranej przez Ciebie kategorii. Pliki znajdują się wewnątrz naszego systemu CRM. Na etapie produkcji pliki pozostają dostępne tylko dla wybranego przez Ciebie partnera produkcyjnego. Nasi Partnerzy akceptują to rozwiązanie pod rygorem kary finansowej. Jeżeli Twój projekt nie pozwala na dodanie plików do Platformy, Partnerzy, którzy są gotowi przystąpić do złożenia ofert, uprzednio podpiszą przekazane przez Twoją firmę NDA, a przesyłanie plików odbędzie się B2B. Twoja firma - Partner Produkcyjny.

Dedykowany Opiekun.

Niezależnie czy chcesz wyprodukować 1 szt. czy zlecasz produkcję seryjną, od momentu dodania zapytania w Platformie LaserTrade - dołącza do Ciebie Twój Opiekun. Opiekun będzie Cię wspierał na każdym etapie pracy z Platformą. Przekonasz się, że pracuje bardzo aktywnie, a co najważniejsze, nie obciąża przy tym Ciebie.

Panel Dyskusja.

Cenimy Twój czas. Do dodanego przez Ciebie zapytania tworzymy Panel Dyskusja. Jest to prosty Panel, który umożliwia szybką wymianę informacji na temat zlecenia pomiędzy Tobą a Partnerami produkcyjnymi oraz Opiekunem. Raz dodana informacja czy odpowiedź na zadane pytanie jest widoczna dla wszystkich uczestników zlecenia. Konkretnie i bez straty czasu.

Tylko doświadczone i zweryfikowane firmy.

Przychodząc do nas chcesz być pewien, że otrzymasz produkt doskonałej jakości, a cały proces realizacji zamówienia i płatności będzie przebiegał bez problemów. Wiemy o tym. Z tego powodu naszymi Partnerami Produkcyjnymi są tylko firmy zweryfikowane, posiadające odpowiedni staż i pozytywne opinie w internecie. Od tej zasady nie ma odstępstw i widzą o tym Partnerzy Produkcyjni, którzy nie otrzymali akceptacji do przystąpienia do Platformy. Efektem tego jest 100% zadowolenie Klientów z otrzymanych dzięki współpracy z Platformą produktów.

Indywidualna wycena.

Każde Twoje zlecenie jest wyceniane indywidualnie przez naszych Partnerów Produkcyjnych na podstawie danych podanych w zapytaniu oraz dodanych plików. Nie pracujemy na automatycznych algorytmach. Złożona oferta jest wiążąca dla Partnera Produkcyjnego i uprawnia Cię do złożenia zamówienia według oferty.

Cenne informacje.

Wraz ze złożoną ofertą jednym kliknięciem otrzymasz od nas wiele istotnych informacji. Jak: charakterystyka Partnera Produkcyjnego, pełne dane rejestracyjne, dane kontaktowe, lista opinii wraz z informacją od jak dawna współpracujemy razem.

Zamiast maila szybki Czat.

Partnerzy Produkcyjni, którzy złożyli dla Ciebie oferty są dostępni przez Czat. Szybko i wygodnie omówisz otrzymaną ofertę - bezpośrednio i online.

Negocjujemy za Ciebie.

Chciałbys negocjować warunki oferty? Skorzystaj z opcji Negocjuj warunki dostępnej przy każdej otrzymanej ofercie. Jest to znak dla Twojego Opiekuna, by rozmawiać w Twoim imieniu. Nikt lepiej niż my, nie zna naszych Partnerów Produkcyjnych, z którymi pracujemy każdego dnia.

Seria próbna.

Chciałbyś wykonać serię próbną przed złożeniem właściwego zamówienia? Skorzystaj z opcji Seria próbna dostępnej wraz z każdą otrzymaną ofertą, a Opiekun zorganizuje resztę.

Zamówienie.

Twoje zamówienie za pośrednictwem Platformy jest kierowane do Partnera Produkcyjnego. Oznacza to, że pracujecie bezpośrednio. Cały proces produkcji wraz z dokumentacją jest dostępny w Twoim Panelu. Sprawny przebieg zamówienia jest stale monitorowany przez Opiekuna.

Opinie.

Po zakończonym zleceniu pora na wzajemne opinie. Zarówno Ty jak i Partner Produkcyjny zostawicie po sobie znak i ocenę wzajemnej współpracy. Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat Platformy LaserTrade lub Opiekuna, zapraszamy Cię do zamieszczenia jej bezpośrednio w Google.

Panel Klienta - wygoda pracy z 1 miejsca.

Zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś. Zlecaj, wyceniaj, rozmawiaj.

Gdzie jesteśmy dziś?

Zostań patronem

Budujemy relacje.

Czy jesteś naszym Klientem czy Partnerem produkcyjnym - jesteś dla nas najważniejszy. Platforma LaserTrade to przede wszystkim miejsce relacji. Korzystamy z ultranowoczesnego systemu CRM, który umożliwia jednym kliknięciem wysłanie zapytania do setek firm, ale od początku do końca w naszej komunikacji najważniejszy jest człowiek. Ty jako Klient dodający zapytanie, my jako Zespół Wsparcia, który włącznie z dedykowanym Opiekunem jest z Tobą w trakcie całego procesu (od dodania zapytania do jego finalizacji) oraz Partnerzy Produkcyjni, którzy składają dla Ciebie oferty.
Sprawa z jaką do nas przychodzisz jest dla nas tak samo ważna - jak dla Ciebie.