O Nas.

Świetnie,że jesteś!

Chętnie opowiemy Ci o nas więcej!

Początki LaserTrade.

KOZIOL GRUPA Sp. z o.o. będąca właścicielem Platformy LaserTrade powstała w 2019 roku, ale nasza historia jest znacznie dłuższa. Sięga ponad 15 lat i jest powiązana z CNC. Od wielu lat sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy w przedsiębiorstwach urządzenia do obróbki CNC. Znamy branżę i znamy użytkowników maszyn. To dzięki rozmowom z naszymi Klientami powstał pomysł na Platformę, która z jednej strony jest odpowiedzią na problem związany z lukami produkcyjnymi. A z drugiej strony zaczęliśmy rozmawiać z Klientami zlecającymi produkcję, aby poznać ich problemy, które spotykają na drodze od pozyskania ofert do zlecenia produkcji. Takie były nasze początki w 2019 roku.

Co gwarantujemy?

Chronimy Twoje dane.

Prywatność jest ważna dla każdego z nas. Dodając zapytanie do Platformy LaserTrade Twoje dane w postaci numeru telefonu czy adresu e-mail są dostępne tylko dla Opiekuna zapytania. Po dodaniu zapytania zapytamy Cię o zgodę czy wolisz kontakt w Platformie czy bezpośredni kontakt na e-mail.

Chronimy Twoje pliki.

Pliki dodane do zapytania są dostępne w chronionym hasłem Panelu Wykonawcy i tylko dla Partnerów Produkcyjnych z wybranej przez Ciebie kategorii. Pliki znajdują się wewnątrz naszego systemu CRM. Na etapie produkcji pliki pozostają dostępne tylko dla wybranego przez Ciebie partnera produkcyjnego. Nasi Partnerzy akceptują to rozwiązanie pod rygorem kary finansowej. Jeżeli Twój projekt nie pozwala na dodanie plików do Platformy, Partnerzy, którzy są gotowi przystąpić do złożenia ofert, uprzednio podpiszą przekazane przez Twoją firmę NDA, a przesyłanie plików odbędzie się B2B. Twoja firma - Partner Produkcyjny.

Tylko doświadczone i zweryfikowane firmy.

Przychodząc do nas chcesz być pewien, że otrzymasz produkt doskonałej jakości, a cały proces realizacji zamówienia i płatności będzie przebiegał bez problemów. Wiemy o tym. Z tego powodu naszymi Partnerami Produkcyjnymi są tylko firmy zweryfikowane, posiadające odpowiedni staż i pozytywne opinie w internecie. Od tej zasady nie ma odstępstw i widzą o tym Partnerzy Produkcyjni, którzy nie otrzymali akceptacji do przystąpienia do Platformy. Efektem tego jest 100% zadowolenie Klientów z otrzymanych dzięki współpracy z Platformą produktów.

Indywidualna wycena.

Każde Twoje zlecenie jest wyceniane indywidualnie przez naszych Partnerów Produkcyjnych na podstawie danych podanych w zapytaniu oraz dodanych plików. Nie pracujemy na automatycznych algorytmach. Złożona oferta jest wiążąca dla Partnera Produkcyjnego i uprawnia Cię do złożenia zamówienia według oferty.

LaserTrade - wygoda pracy z 1 miejsca.

Zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś. Zlecaj, wyceniaj, rozmawiaj.

Gdzie jesteśmy dziś?

Zostań patronem

Budujemy relacje.

Czy jesteś naszym Klientem czy Partnerem produkcyjnym - jesteś dla nas najważniejszy. Platforma LaserTrade to przede wszystkim miejsce relacji. Korzystamy z nowoczesnego systemu CRM, który umożliwia jednym kliknięciem wysłanie zapytania do setek firm, ale od początku do końca w naszej komunikacji najważniejszy jest człowiek. Ty jako Klient dodający zapytanie, my jako Zespół Wsparcia oraz Partnerzy Produkcyjni, którzy składają dla Ciebie oferty. Sprawa z jaką do nas przychodzisz jest dla nas tak samo ważna - jak dla Ciebie.