Frezowanie CNC

Frezowane elementy na zamówienie. 

Porównaj oferty za usługę i wybierz najlepszą. 

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Niezawodni i sprawdzeni dostawcy precyzyjnych elementów na zamówienie – frezowanych przy pomocy urządzeń sterowanych numerycznie – są teraz w 1 miejscu. 

Parki maszynowe naszych Partnerów wyposażone są w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC. 

Łączymy w 1 miejscu setki firm CNC, zapewniając niespotykane możliwości komunikacyjne i produkcyjne. 

Frezowanie CNC – oferta.

Jesteśmy jedyną profesjonalną Platformą, w której otrzymasz wyceny frezowania CNC metali, przygotowane dla Ciebie przez kilka lub kilkanaście firm CNC jednocześnie. 

Pracujemy z profesjonalistami! 

Wszystkie firmy zrzeszone u nas posiadają od min. roku do kilkunastu lat doświadczenia. 

Usługę wykonasz na materiale własnym lub wycenisz z materiałem po stronie Wykonawcy. 

Chronimy Twoje dane, dlatego wyceny na wykonanie usługi zapisujemy w Twoim Panelu Klienta. 

Oferty zestawimy według: 

 • ceny,
 • terminu wykonania,
 • warunków płatności,
 • lokalizacji firmy.

Do wygodnej komunikacji mamy dla Ciebie: 

 • Panel Dyskusja – do omówienia projektu z firmami CNC,
 • Czat – do omówienia oferty bezpośrednio z wybraną z firmą CNC.

Zamówienie złożysz z 1 miejsca. 

Gotowy na usługę frezowania CNC?

Z nami wszystko jest bardzo proste! 

Nie trać czasu na samodzielne szukanie firm i porównywanie ofert.

Wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz seryjne. Dla firm oraz osób indywidualnych. 

U nas wykonasz usługę szybciej, taniej i bez straty cennego czasu. 

Dostarczamy elementy na terenie całej Polski i Europy! 

Jeżeli jesteś gotowy dodać swoje pierwsze zapytanie, rozpocznij proces, a resztą zajmiemy się my! 

Już teraz dodaj zapytanie i skorzystaj z bezpłatnej wyceny przygotowanej przez wiele firm jednocześnie.

Zleć usługę frezowania CNC.

Nasze możliwości w zakresie frezowania CNC są ogromne. Rozległa i aktywna sieć firm partnerskich współpracujących z nami sprawia, że jesteśmy miejscem idealnym do efektywnego nawiązywania kontaktu, skutecznego pozyskiwania ofert handlowych oraz błyskawicznej realizacji zadania. Reagujemy szybko, działamy rzetelnie, płynnie zaspakajamy potrzeby i oczekiwania Klientów.

Jesteśmy wiarygodnymi i kompetentnymi partnerami w biznesie. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług. Teraz chcąc złożyć zamówienie i przejrzeć oferty na frezowanie CNC z całego kraju nie musisz już nawet wychodzić z domu, wystarczy Ci dostęp do naszej platformy. Zajmujemy się produkcją wieloseryjną, jednostkową oraz prototypowaniem, obsługujemy zamówienia od firm oraz osób indywidualnych.

Oferujemy precyzyjne frezowanie CNC dwuosiowe i wieloosiowe. Wykonujemy elementy dostosowane do wymagań, standardów i norm zarówno rynku polskiego, jak i europejskiego.

Wypróbuj usługi frezowania CNC w kilku krokach.

 • dodaj zapytanie wraz z plikami (gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych),
 • porównaj otrzymane od Wykonawców oferty frezowania CNC,
 • zaakceptuj najkorzystniejszą propozycję na frezowanie CNC i złóż zamówienie,
 • odbierz wykonane elementy, wysłane na wskazany przez Ciebie adres.

Zalety oferty frezowania CNC.

 • Bezpłatna i błyskawiczna wycena, atrakcyjne stawki oraz terminowa realizacja zleceń

Współpraca z wieloma Wykonawcami z całego kraju oraz dostęp do ogromnej ilości maszyn produkcyjnych (w tym: do frezowania CNC) przekładają się na szerokie możliwości ofertowe, spore moce przerobowe i optymalne terminy wykonania.

 • Rzetelność, dokładność i najwyższa precyzja

Wiedza i doświadczenie naszych Partnerów wraz z optymalnie dobraną technologią, nowoczesnymi i wysokowydajnymi centrami obróbczymi (w tym: do frezowania CNC) gwarantują produktywność, stabilność oraz najwyższą jakość produktów i usług.

 • Bogata opcja wykończeń i szeroki wybór materiałów

Frezujemy CNC w wielu materiałach, zarówno własnych, jak i powierzonych. Możesz zlecić u nas zarówno samo frezowanie CNC (w tym: frezowanie 5D), jak i kompleksową obróbkę – od projektu, po gotowy, w pełni wykończony produkt.

 • Różne rozmiary elementów poddanych frezowaniu CNC

Zajmujemy się zarówno obróbką drobnych elementów, komponentów, detali i części, jak i wykonujemy frezowanie CNC wielkogabarytowe. Satysfakcja naszych Klientów to dla nas priorytet.

Materiały do frezowania CNC.

Przyjmujemy zlecenia na frezowanie CNC właściwie większości możliwych materiałów. Poddajemy frezowaniu tworzywa sztuczne, drewno, kamień i metale. Frezowanie metali pozwala na skrawanie różnorakich materiałów, takich jak: stal węglowa, stal niskostopowa, stal wysokostopowa, stal konstrukcyjna, stal kwasoodporna, stal nierdzewna, aluminium, brąz, miedź czy twardy mosiądz. Dzięki szerokiemu spektrum obróbki materiałów frezowanie CNC w metalu i innych surowcach wykorzystywane może być z powodzeniem na wielu polach działalności człowieka.

Zastosowanie elementów poddanych frezowaniu CNC.

Współczesne frezarki znalazły zastosowanie w wielu branżach. Przy wykorzystaniu frezowania CNC wytwarzane są: korpusy maszyn, kadłuby łodzi, części turbin wiatrowych, wirniki, przekładnie, koła zębate, pierścienie bezszwowe, formy, matryce, modele, elementy maszyn i urządzeń, części zamienne i wiele innych wyrobów, co z powodzeniem wykorzystywane jest przez przemysł ciężki, stoczniowy, maszynowy, transportowy, kolejowy, lotniczy, motoryzacyjny, kosmiczny, maszynowy, optyczny, medyczny i farmaceutyczny, zegarmistrzowski, chemiczny, drzewny, meblowy, górnictwo, robotykę, automatykę i pneumatykę, elektronikę i elektrotechnikę, energetykę, branżę reklamową, instytuty naukowe i pracownie badawcze.

Frezowanie CNC – cennik.

Jeżeli chcesz poznać cenę frezowania CNC, skontaktuj się z nami i poproś o bezpłatną wycenę projektu. Odniesienie do konkretnego zlecenia pozwala najtrafniej oszacować koszty, biorąc pod uwagę takie elementy jak: rodzaj materiału, stopień skomplikowania prac, wielkość produkcji, czas potrzebny na wykonanie zlecenia itd.

Frezowanie CNC przykłady.

Zamów części frezowane za pomocą CNC już teraz.

Dzięki użyciu maszyn obrabiających, zwanych frezarkami lub centrami frezarskimi można – usuwając naddatek materiału – nadawać elementom i detalom odpowiedni kształt, formę i chropowatość, obrabiać powierzchnie płaskie oraz kształtowe, wycinać rowki, uzębienia, kanaliki, płaszczyzny i gwinty. Frezowanie CNC jest idealne przy produkcji przemysłowej, gdzie wytwarzane są produkty o identycznym kształcie w bardzo dużej liczbie.

Precyzyjne frezowanie CNC jest procesem, w którym należy uwzględnić wysokie wymagania jakościowe, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom – a znajdziesz ich właśnie u nas.

Jeżeli zatem trafiłeś tu, poszukując informacji typu: „zlecenia CNC frezowanie”, „zlecenia na frezowanie CNC”, „zlecę frezowanie CNC”, „zlecę frezowanie”, „frezowanie na tokarce”, „obróbka skrawaniem CNC”, „frezowanie CNC stal”, „frezowanie stali” i inne, to znaczy, że znalazłeś się we właściwym miejscu i o właściwej porze! Koniecznie sprawdź naszą ofertę i sam się przekonaj się, co możemy Ci zaproponować w zakresie frezowania CNC.

Nasz zasięg.

Usługę frezowania CNC kierujemy do Klientów z całej Polski, w szczególności polecamy: frezowanie CNC Warszawa, frezowanie CNC Kraków, frezowanie CNC Wrocław, frezowanie CNC Poznań.