Cięcie laserem
Katowice

Setki firm, wykonawców i technologów w jednym miejscu.

Nasi partnerzy wykonają dla Ciebie cięcie laserem w Katowicach.

Doskonała jakość cięcia laserem

Dlaczego LaserTrade?

Cięcie laserem w Katowicach

Jeśli szukasz uczciwej i sprawdzonej firmy, która wykona dla Ciebie cięcie laserem w Katowicach, wejdź na LaserTrade! To pierwsza w Polsce platforma, która zgromadziła w jednym miejscu projektantów, technologów oraz producentów oferujących usługi CNC. Dostępni są tu projektanci, którzy przekształcą pomysł w projekt, technologowie, którzy podpowiedzą, jak go zrealizować oraz producenci z rozbudowanym parkiem maszynowym, którzy precyzyjnie i szybko zrealizują każde zamówienie. Wystarczy, że dodasz zapytanie na LaserTrade, a ogłoszenie trafi do dziesiątek Wykonawców. Osobiście zgłoszą się do Ciebie, a Ty wybierzesz najlepszą ofertę cięcia laserem w Katowicach, zgodnie ze swoimi kryteriami i oczekiwaniami.

Dodaj zlecenie do wyceny
Jak działamy?

Katowice: cięcie laserem skrojone dla Ciebie

Współpracujący w platformą LaserTrade projektanci mogą nie tylko wykonać projekt produktu, a także zeskanować detale w technologii 3D, przetworzyć skany metodami inżynierii wstecznej i przekształcić je w pliki CAD.

Technolodzy pomogą dobrać odpowiedni materiał, począwszy od metalu, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, kartonu, papieru, tekstyliów oraz tkanin, po inne, możliwe do obróbki wybraną technologią CNC i przygotują wykonywalne pliki CAM, które pozwolą producentom wykonać prototyp i rozpocząć produkcję seryjną.

Zrzeszeni w portalu LaserTrade producenci zrealizują projekt nie tylko tradycyjnymi metodami cięcia, frezowania, toczenia, gięcia i znakowania, ale także ultranowoczesnymi technologiami, jak druk 3D, lasery fibrowe i CO2, które pozwalają ciąć, wycinać, znakować i grawerować dowolne materiały z precyzją niedostępną w przypadku innych metod.

Od drobnej biżuterii po stalowe profile i konstrukcje, od tkanin, papieru i drewna po arkusze blachy w zwojach i kamienne bloki – w portalu LaserTrade znajdziesz Partnerów, którzy są w stanie zrealizować każdy projekt, w dowolnej ilości i dowolną technologią.

Ułatwiona komunikacja, prosta procedura składania zapytań ofertowych, które trafiają do wszystkich firm mogących zrealizować zlecenie i błyskawiczna reakcja projektantów, technologów oraz producentów sprawiają, że portal LaserTrade jest wyjątkowym miejscem na internetowej mapie Polski, które pozwala zrealizować praktycznie każde zlecenie.

Witaj w ogromnej sieci partnerskiej firm. Witaj w portalu LaserTrade, który wspiera polski biznes.

Dodaj zlecenie do wyceny
Seryjne cięcie laserem

Laser CNC | Katowice

Cięcie laserem Katowice

Portal LaserTrade to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo producentów oferujących cięcie laserem z Katowic, okolic i z całej Polski.

Cięcie laserem jest technologią, która zapewnia nie tylko niezwykłą precyzję i jakość cięcia, pozwala wykonywać cięcie i wycinanie 2D/3D oraz grawerowanie i znakowanie, ale chroni materiały przed uszkodzeniem i zniszczeniem.

Portal LaserTrade zrzesza partnerską sieć firm zajmujących się laserową obróbką metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, kartonu, papieru, tekstyliów oraz tkanin najnowocześniejszymi laserami fibrowymi i CO2. Zapraszamy.

Zautomatyzowane cięcie laserowe
Rozwój firm w Katowicach


Wspieranie i rozwój katowickich firm poprzez dostawę najlepszych jakościowo elementów i produktów ciętych laserem

Portal LaserTrade to partnerska sieć, która wpiera rozwój katowickich firm poprzez dostawę najlepszych jakościowo elementów i produktów ciętych laserem fibrowym oraz CO2.

Technologia cięcia laserem pozwala ciąć i wycinać 2D oraz 3D, a także grawerować i znakować rozmaite materiały, począwszy od metali, tworzyw sztucznych, drewna, szkła, kartonu, papieru, po tekstylia oraz tkaniny.

W portalu LaserTrade można skontaktować się z firmami oferującymi cięcie laserem z Katowic i okolic oraz całej Polski.

Gospodarcza perła Polski – Katowice

Katowice nazywane są nieraz polską perłą gospodarki. Jest to jeden z największych ośrodków gospodarczych Polski, stolica województwa śląskiego – jednego z najbardziej uprzemysłowionych i zurbanizowanych regionów w naszym kraju. Katowice i cały Górny Śląsk tradycyjnie kojarzone są z przemysłem ciężkim, kopalniami węgla i wieloma zakładami produkcyjnymi. To prawda, w przeszłości miasto ściśle związane było z przemysłem wydobywczym i ciężkim, w ciągu ostatnich lat jednak całokształt gospodarczy miasta stał się znacznie bardziej zdywersyfikowany i dziś różnorodność oferty inwestycyjnej bogatsza jest o: usługi, turystykę i rekreację, rolnictwo, rozwój i modernizację infrastruktury. Wśród sektorów wysokiej szansy w Katowicach i województwie śląskim wyróżniono między innymi sektor motoryzacyjny, logistyczny i takie specjalizacje regionu jak: energetyka, technologie informatyczne, medycyna, przemysły wschodzące, zielona gospodarka. Atutem Katowic z całą pewnością jest: olbrzymi potencjał i chłonność rynku, korzystna infrastruktura komunikacyjna, silne, kreatywne i zróżnicowane zaplecze naukowo-badawcze, stawianie na przedsiębiorczość, nowe technologie, innowacje. Ponadto region jest ważnym ośrodkiem wystawienniczo-targowym i konferencyjnym – co roku organizowany jest w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy, będący przestrzenią do wymiany opinii elit biznesowych, ekonomicznych, naukowych.

Warto tu także wspomnieć, że na terenie miasta i całego województwa istnieje szereg zabytków przemysłu – całe industrialne dziedzictwo wykorzystane zostało do stworzenia turystyczno-kulturowego Szlaku Zabytków Techniki.

W LaserTrade znajdziecie Państwo firmy z województwa śląskiego związane z branżą usług CNC, w tym: „cięcie laserem Katowice”.

Dlaczego My?


Dlaczego warto skorzystać z usług platformy LaserTrade w Katowicach?

Portal LaserTrade to pierwsza w Polsce platforma, która umożliwiła stworzenie partnerskiej sieci projektantów, technologów oraz producentów oferujących usługi CNC, takie jak: tradycyjne metody cięcia, frezowania, toczenia, gięcia i znakowania oraz najnowsze technologie, takie jak: druk 3D oraz cięcie, wycinanie, znakowanie i grawerowanie przy pomocy laserów fibrowych i CO2.

Prosta komunikacja i procedury składania zapytań ofertowych, a także błyskawiczna reakcja firm zainteresowanych realizacją zlecenia sprawiają, że portal LaserTrade jest naprawdę wyjątkowym miejscem, które pozwala zrealizować praktycznie każdy projekt.

Wystarczy, że:

  1. dodasz zapytanie w LaserTrade,
  2. przefiltrujesz otrzymane oferty na cięcie laserem w Katowicach,
  3. wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie,
  4. złożysz zamówienie u wybranego Wykonawcy,
  5. poczekasz na dostawę elementów lub produktów.

Fachowcy w odpowiedzi na zapytanie przedstawią usługę, możliwości, cenę, termin wykonania oraz inne istotne szczegóły. Nie czekaj, wejdź na: LaserTrade i kliknij „Dodaj zapytanie”! 

Lasertrade cięcie laserem
Szybie cięcie Laserem

Gotowy na szybkie cięcie?

My tak!

Dodaj zlecenie do wyceny