Cięcie laserem blach

Perfekcyjne cięcie na zamówienie. 

Porównaj oferty za usługę i wybierz najlepszą.

Bezpłatna wycena
Wczytaj plik lub pliki
Porównaj oferty
Rozpocznij wytwarzanie
Dostawa i płatność

Niezawodni i sprawdzeni dostawcy elementów ciętych laserem na zamówienie – są teraz w 1 miejscu. 

Parki maszynowe naszych Partnerów wyposażone są w najnowocześniejsze wycinarki laserowe do cięcia i wycinania blach, rur oraz profili. Platforma LaserTrade łączy w 1 miejscu setki firm CNC, zapewniając niespotykane możliwości komunikacyjne i produkcyjne. 

Niezawodni i sprawdzeni dostawcy elementów ciętych laserem na zamówienie – są teraz w 1 miejscu.

Oferta - cięcie laserem blach

Cięcie laserem blach – oferta

Blacha wycinana laserowo to szereg korzyści!
Wycinamy w blachach wykonanych ze: 

 • stali czarnej
 • stali konstrukcyjnej 
 • stali szlachetnej
 • stali nierdzewnej 
 • stali ocynkowanej
 • mosiądzu 
 • aluminium
 • miedzi
 • oraz we wszystkich innych rodzajach blach podlegających obróbce laserem. 

LaserTrade to profesjonalna platforma, w której otrzymasz wyceny cięcia laserem blach przygotowane przez kilka lub kilkanaście firm CNC jednocześnie.

Pracujemy z profesjonalistami! Wszystkie firmy w LaserTrade posiadają od min. roku do kilkunastu lat doświadczenia. 

Usługę wykonasz na materiale własnym lub wycenisz z materiałem po stronie Wykonawcy.

Świetny pomysł!  Brakowało miejsca do szybkiego nawiązywania współpracy z firmami CNC. Platforma działa bardzo sprawnie! Plusem jest dobrze zorganizowana komunikacja oraz to, że po drugiej stronie są doświadczone firmy CNC. Korzystamy. Polecamy.

Jan

Gotowy na cięcie laserem blach? 

W LaserTrade wszystko jest bardzo proste! 

Nie trać czasu na samodzielne szukanie firm i porównywanie ofert.

Wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz seryjne. Dla firm oraz osób indywidualnych. 

Z LaserTrade wykonasz usługę szybciej – taniej – i bez straty cennego czasu. 

Dostarczamy elementy na terenie całej Polski i Europy! 

Jeżeli jesteś gotowy dodać swoje pierwsze zapytanie, rozpocznij proces, a resztą zajmiemy się My! 

Już teraz dodaj zapytanie i skorzystaj z bezpłatnej wyceny przygotowanej przez wiele firm jednocześnie.  

Zleć usługę cięcia laserem blach

Blacha wycinana laserowo? Tylko w LaserTrade! Tutaj czeka na Ciebie największy park maszynowy w Polsce, z najnowszymi technologiami. To efekt działań naszych firm partnerskich, specjalizujących się w produkcji i usługach na zamówienie.

Współpracujemy z setkami firm i mamy dostęp do tysięcy maszyn (w tym: innowacyjnych laserów) nieustannie gotowych do pracy. Dlatego też szybko przedstawimy Ci oferty na cięcie laserem blach, z których wybierzesz najwłaściwszą dla siebie.

Wypróbuj usługi cięcia laserem blach w LaserTrade w kilku krokach

 • dodaj zapytanie wraz z plikami (gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych),
 • porównaj otrzymane od Wykonawców oferty cięcia laserem blach,
 • zaakceptuj najkorzystniejszą propozycję na laserowe cięcie blach i złóż zamówienie,
 • odbierz wykonane elementy, wysłane na wskazany przez Ciebie adres.

Zalety oferty cięcia laserem blach w LaserTrade

 • Szybka i darmowa wycena, a także korzystne ceny i terminy

Oferujemy dostęp do szerokiej gamy usług, kontakt z najlepszymi specjalistami w branży, solidne wykonanie zgodne z najnowszą wiedzą technologiczną, konkurencyjne ceny, rzetelność i szybkie terminy.

 • Finezja i precyzja w działaniu

Wiedza, doświadczenie i optymalnie dobrane technologie przekładają się na produktywność oraz niezwykłą dokładność i wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

 • Kompleksowość i bogata oferta obrabianych materiałów

Wycinamy laserem w wielu blachach (są to zarówno materiały własne, jak i powierzone). Możesz zlecić u nas zarówno samo cięcie laserowe blach, jak i kompleksową obróbkę – od projektu, po gotowy, w pełni wykończony produkt.

 • Różne rozmiary blach wycinanych laserowo

Stworzymy dla Ciebie drobne detale, jak i przygotujemy na zamówienie blachy wycinane laserowo pod duże, masywne konstrukcje. Twój wybór – nasze wykonanie.

Materiały do cięcia laserem blach

Cięcie blach laserem ma główną zaletę w postaci szerokiego zakresu materiałów poddających się procesowi cięcia. Można więc żartobliwie powiedzieć, że blacha wycinana laserowo niejedno ma imię. Obróbka obejmuje w zasadzie wszystkie rodzaje blach, przy czym duże znaczenie ma grubość blach oraz format (strefa) cięcia i uzależnione jest to od posiadanego przez zakład parku maszynowego.

Cięcie blachy laserem możliwe jest w:

 • stali konstrukcyjnej, 
 • stali szlachetnej, 
 • stali czarnej, 
 • stali nierdzewnej, 
 • stali kwasoodpornej, 
 • stali ocynkowanej, 
 • aluminium, 
 • mosiądzu,
 • miedzi
 • oraz we wszystkich innych rodzajach blach podlegających obróbce laserem. 

Zastosowanie blach poddanych cięciu laserem

Blacha wycinana laserowo to szereg korzyści! Laserowe cięcie bywa o wiele bardziej precyzyjne niż pozostałe metody, dlatego jest to codzienność w wielu branżach, m.in.: przemysłowej, automatyzacyjnej, elektronicznej, motoryzacyjnej, lotniczej, stoczniowej, wojskowej, budowlanej, architektonicznej czy meblowej. Pozwala swobodnie, komfortowo, szybko, sprawnie i dokładnie dokonywać cięć przedmiotów metalowych, wycinać trudne i skomplikowane kształty, zachowując wielką precyzję w najdrobniejszych detalach.

Park maszynowy w cięciu blach laserem

Ważne jest nie tylko posiadanie innowacyjnego parku narzędziowego (laserów fibrowych i CO2), ale także odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o całość procesu i zapewnią właściwy przebieg wycinania blachy. Wysoko wyspecjalizowani pracownicy dowodzą dokładnym prowadzeniem strumienia tnącego, co w połączeniu z doskonałym i stabilnym urządzeniem, odpornym na drgania, gwarantuje utrzymanie wymiarów ciętych elementów.

Technologie laserowe ewoluują w niezwykle szybkim tempie, ich możliwości wzrastają proporcjonalnie do zapotrzebowania na tego typu usługi. Oprócz parku maszynowego coraz to nowszej generacji, producenci i inżynierowie wprowadzają wciąż nowsze, doskonalsze rozwiązania, ażeby w jak najszybszym czasie móc dostarczyć gotowy, doskonałej jakości, spełniający wszelkie normy i oczekiwania produkt. W powszechnym użyciu są już zatem nie tylko lasery 2D do cięcia blach płaskich, ale także systemy laserowe 3D, wydajne i dużo bardziej funkcjonalne, bo znajdujące zastosowanie w najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Zastępują one szereg tradycyjnych technologii i dają możliwość obróbki detali przestrzennych.

Zamów blachy cięte laserem już teraz

Blacha wycinana laserowo – to nasza specjalizacja. Cięcie laserem blach to rodzaj obróbki, w której użyta wiązka laserowa – czyli wysokoenergetyczny strumień tnący – rozprowadza sporą ilość energii na małej przestrzeni, co pozwala na uzyskanie maksymalnie precyzyjnego kształtu (nawet gdy są one skomplikowane i nieregularne) i jakości krawędzi oraz gwarantuje powtarzalność działań trudną do uzyskania za pomocą innych metod.

Nasze możliwości w zakresie laserowego wycinania blach są ogromne – usługi cięcia laserem to między innymi: cięcie blachy nierdzewnej, cięcie stali na wymiar, cięcie laserem stali nierdzewnej, cięcie laserem aluminium, cięcie metalu, cięcie laserowe blach i wycinanie blachy, wycinanie w stali, wycinanie w stali nierdzewnej, wycinanie CNC aluminium, wycinanie w metalu. Biorąc pod uwagę całą sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących, jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, pozyskiwania ofert handlowych oraz błyskawicznej realizacji zadania. Panel Klienta pozwala na zebranie wszystkich zasobów związanych z ofertami i zamówieniami w jednym, uporządkowanym miejscu. Zamiast więc zamieszczać w wielu portalach ogłoszenia typu „zlecę cięcie laserem”, załóż konto na platformie LaserTrade, dodaj zapytanie ofertowe i poczekaj na odpowiedzi od firm z całej Polski, zainteresowanych realizacją zlecenia. LaserTrade to gwarancja udanej współpracy!

Jaki jest koszt wycinania blachy laserem?

Chcąc odpowiedzieć na pytanie – ile kosztuje cięcie laserem blach? – należy pochylić się nad kilkoma kwestiami. Koszty usług cięcia CNC zależą od wielu czynników, przy czym najważniejszym jest właśnie obrabiany materiał – zupełnie inne kwoty wchodzą w grę w przypadku cięcia stali czarnej czy stali nierdzewnej albo cięcia aluminium. Duże znaczenie ma również grubość blachy poddawanej obróbce czy stopień trudności obróbki danego materiału. Podobnie jak w przypadku zamówień w wielu innych branżach, tak i tutaj wpływ na ostateczną cenę ma też wielkość realizowanego zamówienia.

Jeśli więc interesuje Cię przykładowo „cięcie blachy CNC cena” – zarejestruj się na Platformie Usług CNC i Druku 3D LaserTrade. W łatwy i szybki sposób dodaj zapytanie dotyczące wycinania CNC w metalu (wypalanie laserem, wycinanie w stali, wycinanie w aluminium, cięcie nierdzewki, inne), a odpowiedzi od naszych Partnerów, dotyczące ceny, a także terminu realizacji i innych uwag, zapiszą się w jednym, uporządkowanym miejscu. Będziesz mógł je przefiltrować według najistotniejszych dla siebie parametrów i wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Nasz zasięg

Blachę wycinaną laserowo zamówisz: w WarszawieKrakowieWrocławiuPoznaniu i wielu innych miastach Polski. Zrobisz to on-line, a odbierzesz pod wskazanym przez siebie adresem.