Laserowe cięcie rur i profili

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .
Laserowe cięcie rur i profili

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Laserowe cięcie rur i profili – przykłady.

Niezawodni i sprawdzeni dostawcy elementów ciętych laserem na zamówienie – są teraz w 1 miejscu. 

Parki maszynowe naszych Partnerów wyposażone są w najnowocześniejsze wycinarki CNC, wykonujące laserowe cięcie rur i profili.

Łączymy w 1 miejscu setki firm CNC, zapewniając niespotykane możliwości komunikacyjne i produkcyjne. 

Laserowe cięcie rur i profili – oferta.

Laserowe cięcie rur i profili to dziedzina z szerokimi perspektywami. Zrealizujesz u nas cięcie i wycinanie w rurach i profilach wykonanych z:

 • metali kolorowych: aluminium, miedzi, mosiądzu,
 • stali konstrukcyjnej,
 • stali węglowej,
 • stal nierdzewnej,
 • stali galwanizowanej,
 • stali cynkowanej oraz innych podlegających obróbce laserowej.

U nas otrzymasz wyceny na laserowe cięcie rur i profili, przygotowane dla Ciebie przez kilka lub kilkanaście firm CNC jednocześnie. 

Pracujemy z profesjonalistami! 

Wszystkie firmy zrzeszone tu posiadają od min. roku do kilkunastu lat doświadczenia. 

Laserowe cięcie rur i profili wykonasz na materiale własnym lub wycenisz z materiałem po stronie Wykonawcy. 

Gotowy na laserowe cięcie rur lub profili?

Nie trać czasu na samodzielne szukanie firm i porównywanie ofert na laserowe cięcie rur i profili.

W kategorii cięcie laserem rur i profili wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz seryjne. Dla firm oraz osób indywidualnych. 

Z nami wykonasz laserowe cięcie rur i profili szybciej taniej i bez straty cennego czasu. 

Dostarczamy elementy na terenie całej Polski i Europy! 

Jeżeli jesteś gotowy dodać swoje pierwsze zapytanie o laserowe cięcie rur i profili, rozpocznij proces, a resztą zajmiemy się my! 

Już teraz dodaj zapytanie i skorzystaj z bezpłatnej wyceny na laserowe cięcie rur i profili, przygotowanej przez wiele firm jednocześnie.

Zleć usługę laserowego cięcia rur i profili.

Postęp technologii sprawił, że obecnie nie ma praktycznie żadnego profilu metalowego, którego nie można by ciąć laserem. Laserowe cięcie rur i profili pozwala na wielką kreatywność i otwiera ogrom możliwości w obszarze techniki wytwórczej: można wycinać dowolne typy – prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne, w kształcie liter (przekroje otwarte H, L, T, U) – zachowując przy tym wysoką jakość i regularność krawędzi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, innowacyjnych narzędzi obróbka rur i cięcie profili laserem wykonywane są z niezwykłą precyzją, co przekłada się na to, że późniejszy montaż wyciętych elementów przebiega sprawnie i zapewnia dokładne połączenie wszystkich części. Osiągamy najwyższy poziom zadowolenia Klientów z przeprowadzanych przez nas operacji technologicznych.

Wypróbuj usługi laserowego cięcia rur i profili w kilku krokach.

 • dodaj zapytanie wraz z plikami (gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność),
 • porównaj otrzymane od Wykonawców oferty na laserowe cięcie rur i profili,
 • zaakceptuj najkorzystniejszą propozycję na laserowe cięcie profili i złóż zamówienie,
 • odbierz wykonane elementy, wysłane na wybrany przez Ciebie adres.

Zalety oferty laserowego cięcia rur i profili.

 • Błyskawiczna realizacja

Rejestrujesz się, składasz zapytanie na precyzyjne cięcie profili stalowych i już wkrótce cieszysz się gotowym produktem. Wszystko maksymalnie uproszczone i stworzone tak, byś mógł zachwycić się wygodą zleceń.

 • Niezawodna jakość i dokładność

Możliwość laserowego cięcie rur i profili nie wpływa na deformację, a bezstykowość umożliwiająca wycinanie otworów w profilach nierdzewnych szlifowanych i polerowanych bez naruszania ich powierzchni, sposobność uzyskania skomplikowanych i bardzo wymagających pozycji i modułów o praktycznie każdym kształcie, wysoka jakość i gładkość krawędzi, brak gradu, rys, odprysków i zadrapań ciętego materiału – gwarantujemy najwyższą jakość realizacji.

 • Wiele innych zalet…

… a wśród nich: pełna automatyzacja, płynny przebieg następujących po sobie procesów i optymalne wyniki, wysoka prędkość cięcia, oszczędność czasu i materiału.

 • Dowolny rozmiar i dowolna ilość wycinanych części

Szeroki wybór w zakresie elastycznej produkcji małych i dużych serii oraz prototypowania, od drobnych elementów po solidne konstrukcje. Idealna powtarzalność parametrów ciętych materiałów i brak konieczności stosowania dalszej obróbki.

Materiały do laserowego cięcia rur i profili.

Cięcie laserowe profili to dziedzina z szerokimi perspektywami. Zrealizujesz u nas każdy projekt, a cięte i kształtowane profile mogą być wykonane z takich materiałów jak:

 • metale kolorowe: aluminium, miedź, mosiądz,
 • stal konstrukcyjna,
 • stal węglowa,
 • stal nierdzewna,
 • stal galwanizowana,
 • stal cynkowana
 • oraz inne, podlegające obróbce laserowej.

Zastosowanie elementów poddanych laserowemu cięciu rur i profili.

W wielu sektorach rozmaitych branż laserowe cięcie rur stalowych i cięcie profili stalowych daje praktycznie nieograniczone możliwości projektowania oraz szeroki wachlarz sposobności produkcji wyjątkowych elementów. Obrobione laserowo rury i profile znajdziemy zatem w branży motoryzacyjnej, budowie pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych, projektowaniu mebli, regałów sklepowych, przyrządów fitness, w architekturze, petrochemii. Są one niezwykle istotnymi częściami składowymi konstrukcji maszyn i urządzeń, konstrukcji nośnych, ram, podpór, rurociągów, rozmaitych wyrobów metalowych. Cięcie rur (w tym: cięcie rur nierdzewnych), wycinanie w profilach, cięcie profili laseremcięcie profili pod kątem, wypalanie laserowe – to usługi przynoszące zatem wiele korzyści w wielu dziedzinach przemysłowych.

Park maszynowy w laserowym cięciu rur i profili.

W zależności od zastosowanego materiału, wymaganej jakości cięcia i zdolności produkcyjnej, użytkownicy mają do wyboru systemy cięcia z zastosowaniem laserów CO2 lub włóknowych.

Lasery CO2 charakteryzuje wysoka jakość cięcia. Preferowany zakres ich zastosowań to materiały o średniej lub dużej grubości. Krawędzie cięcia, utworzone przy użyciu wiązki laserowej, wyróżniają się brakiem zadziorów i niewielką ilością wyżłobień, co pozwala na dalsze przetwarzanie wykrojonych elementów bez obróbki wykończeniowej. Z kolei lasery włóknowe umożliwiają uzyskiwanie dużych prędkości cięcia w materiałach o małej grubości. Gwarantuje to niskie zużycie energii elektrycznej oraz niskie nakłady związane z konserwacją. Technologia ta używana jest w przypadku stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali nieżelaznych, jak miedź czy mosiądz oraz wszelkich stopów.

Zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu daje stuprocentowe bezpieczeństwo i umożliwia wykonywanie nawet najbardziej wymyślnych zleceń w zadowalającym czasie. Wycinarka laserowa do rur i profili pozwala wytwarzać powtarzalne elementy, zgodne z otrzymanymi wytycznymi i przekazaną dokumentacją techniczną.

Zamów już teraz rury i profile cięte laserowo.

Proces cięcia rur oraz profili laserem polega na punktowym wprowadzeniu energii pod postacią wysokoenergetycznego strumienia tnącego. Jako narzędzie cięcia służy gorący promień lasera, otoczony gazem technicznym o dużej czystości. Cięcie laserem rur ma tę przewagę nad cięciem w blachach, że bazuje się na półprodukcie bardziej przetworzonym niż blachy, stąd stosunkowo niewielka ilość laserowej obróbki może wygenerować gotowy produkt, niewymagający dalszej obróbki, którego cena będzie niższa od produktu z blachy.

Cięcie laserem profili – dzięki obróbce bez użycia siły nacisku – pozwala na obróbkę elementów cienkościennych bez deformowania ich kształtów. Można przycinać i wykonywać otworowania w elementach o znacznie bardziej skomplikowanych kształtach niż standardowe profile, a komputerowe przygotowanie programów technologicznych na laser znacznie skraca czas przygotowania produkcji.

Precyzyjne cięcie profili stalowych można wykonać poprzez obróbkę 2D, ale można też posłużyć się technologią 3D, która oprócz prostych krawędzi cięcia, umożliwia także wykonywanie skosów do 45 stopni. Obróbka z wykorzystaniem urządzeń laserowych daje możliwość nie tylko przecinania rur i profili zgodnie z potrzebami, ale również jednoczesnego kształtowania otworów i tzw. zamków służących precyzyjnemu łączeniu elementów.

Czekamy na każdy Twój projekt z zakresu laserowa obróbka rur profili.

Nasz zasięg.

Laserowe cięcie rur i laserowe cięcie profili bez żadnego problemu zlecisz: w WarszawieKrakowieWrocławiuPoznaniu (cięcie profili stalowych Wielkopolska), ale także w wielu innych większych i mniejszych miastach Polski. Przyjmujemy zamówienia na wycinanie laserem rur i profili z terenu całego kraju.