Modele imitacyjne

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .
Modele imitacyjne druk 3D

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Stworzymy dla Ciebie model, który niczym nie różni się od obiektów produkowanych seryjnie. Jak to to działa?  Cały proces bazuje na otrzymanej od Ciebie wizualizacji komputerowej lub pliku CAD. Następnie potrzebujemy trochę wskazówek w odniesieniu do kolorystyki, wykończeń. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, jesteśmy gotowi zrealizować Twój projekt! 

Dlaczego wybrać modele imitacyjne u nas?

Jesteśmy platformą zrzeszająca ekspertów tworzenia modeli imitacyjnych.

Dodaj zapytanie, porównaj oferty na wykonanie i wybierz najlepszą.

W kolejnym etapie możesz rozpocząć wytwarzanie. 

Gotowy na modele imitacyjne? 

Nie trać czasu. 

Jeżeli jesteś gotowy dodać swoje pierwsze zapytanie, rozpocznij proces, a resztą zajmiemy się my! 

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny przygotowanej przez wiele firm jednocześnie.  

Modele imitacyjne odnajdują swoje miejsce w showroomach, w gablotach wystawienniczych, podczas prezentacji produktowych, prezentacji przed inwestorami, na rozmaitych targach branżowych itd.

Czym są modele imitacyjne?

Dzięki szeroko rozwiniętej technologii wydruku 3D oraz bogatym możliwościom post processingu realizowany projekt wzorniczy – obok prezentacji cyfrowej – może być przedstawiany w postaci modeli imitacyjnych – tworzonych w materiałach modelarskich z użyciem narzędzi CNC – nieodbiegających wyglądem (kształtami, proporcjami, gabarytami, kolorystyką, fakturą powierzchni) od obiektów produkowanych seryjnie. Proces opiera się na wizualizacji komputerowej lub na pliku CAD oraz wskazówkach dotyczących wyglądu obiektu, wykończeń itd. Zależnie od zakresu projektu, firmy specjalizujące się w tym wykonywać mogą powłoki lakiernicze mogące odwzorowywać kolorystykę i fakturę powierzchni. Mogą więc powstawać obiekty: metalizowane, przezroczyste, matowe, o wysokim połysku, gumowane.

Najważniejszym zadaniem i zaletą modeli imitacyjnych jest to, że pozwalają zbadać oraz zweryfikować główne założenia projektowe, a następnie podjąć ulepszenia, eliminując błędy konstrukcyjne i funkcjonalne.

Modele imitacyjne – oferta.

Jeśli Twoja firma potrzebuje sprawdzenia, potwierdzenia, weryfikacji założeń projektowych, celem podjęcia stosownych kroków pozwalających na uniknięcie błędów przed główną produkcją, a jednocześnie oczekuje, że tworzone modele nie będą różniły się od wytworów produkcji seryjnej – modele imitacyjne są tym, czego poszukujesz. Specjaliści od druku 3D i eksperci od post processingu, zrzeszeni w naszej sieci partnerskiej, służą Ci swoją wiedzą, umiejętnościami oraz dokładają wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i sprostać Twoim wymaganiom.

Zapoznaj się z szeroką gamą usług dostępnych w najlepszym na polskim rynku portalu – jesteśmy tu dla Ciebie.

Czym są modele imitacyjne?

Najważniejszym zadaniem modeli imitacyjnych jest zbadanie i weryfikacja głównych założeń projektowych, po to, by móc podjąć ulepszenia, unikając błędów konstrukcyjnych i funkcjonalnych. Proces bazuje na wizualizacji komputerowej lub pliku CAD i na wskazówkach dotyczących kolorystyki obiektu, wykończeń itd. Dzięki technologii druku 3D można tworzyć modele niczym nieróżniące się od obiektów produkowanych seryjnie.

Gdzie można zlecić wykonanie modeli imitacyjnych?

Przyjmujemy zlecenia na wykonywanie modeli imitacyjnych. Złóż zapytanie, a oferty od profesjonalistów zajmujących się tym na co dzień same zaczną do Ciebie spływać.