Modele imitacyjne

Modele imitacyjne  – usługa dostępna w LaserTrade. Poszukujesz wykonawcy modeli imitacyjnych? Nic prostszego. 

W LaserTrade firmy z całej Polski specjalizujące się w modelach imitacyjnych czekają na Ciebie w jednym miejscu

Skorzystaj z narzędzia w Panelu Klienta. Zapytaj – przefiltruj otrzymane oferty – zamów u wybranego wykonawcy.

Wycena on-line
Modele imitacyjne druk 3D

Gdzie swoje zastosowanie znajdą modele imitacyjne wytwarzane w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade?

Modele imitacyjne odnajdują swoje miejsce w showroomach, w gablotach wystawienniczych, podczas prezentacji produktowych, prezentacji przed inwestorami, na rozmaitych targach branżowych itd.

Czym są i jakie zadanie spełniają modele imitacyjne?

Dzięki szeroko rozwiniętej technologii wydruku 3D oraz bogatym możliwościom post processingu realizowany projekt wzorniczy – obok prezentacji cyfrowej – może być przedstawiany w postaci modeli imitacyjnych – tworzonych w materiałach modelarskich z użyciem narzędzi CNC – nieodbiegających wyglądem (kształtami, proporcjami, gabarytami, kolorystyką, fakturą powierzchni) od obiektów produkowanych seryjnie. Proces opiera się na wizualizacji komputerowej lub na pliku CAD oraz wskazówkach dotyczących wyglądu obiektu, wykończeń itd. Zależnie od zakresu projektu, firmy specjalizujące się w tym wykonywać mogą powłoki lakiernicze mogące odwzorowywać kolorystykę i fakturę powierzchni. Mogą więc powstawać obiekty: metalizowane, przezroczyste, matowe, o wysokim połysku, gumowane.

Reklama

Najważniejszym zadaniem i zaletą modeli imitacyjnych jest to, że pozwalają zbadać oraz zweryfikować główne założenia projektowe, a następnie podjąć ulepszenia, eliminując błędy konstrukcyjne i funkcjonalne.

Modele imitacyjne wykonywane w LaserTrade – sposobem na sprawdzenie założeń projektowych

Jeśli Twoja firma potrzebuje sprawdzenia, potwierdzenia, weryfikacji założeń projektowych, celem podjęcia stosownych kroków pozwalających na uniknięcie błędów przed główną produkcją, a jednocześnie oczekuje, że tworzone modele nie będą różniły się od wytworów produkcji seryjnej – modele imitacyjne są tym, czego poszukujesz. Specjaliści od druku 3D i eksperci od post processingu, zrzeszeni w naszej sieci partnerskiej, służą Ci swoją wiedzą, umiejętnościami oraz dokładają wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania i sprostać Twoim wymaganiom.

Zapoznaj się z szeroką gamą usług dostępnych w najlepszym na polskim rynku Portalu Produkcyjno-Usługowym. LaserTrade – jesteśmy tu dla Ciebie.

Gotowy na szybkie cięcie?

My tak!

WYCENA ONLINE
Cięcie laserem