Stojak kominkowy produkcja

Metalowe stojaki na drewno kominkowe – praktyczne, oryginalne, estetyczne, stylowe

Za oknem ziąb i deszcz, a w salonie ogień trzaskający w kominku, ciepło i naturalny blask płomieni, rozświetlających przestrzeń. Jak dobrze i jak miło rozsiąść się wtedy wygodnie w fotelu, w jednej ręce filiżanka aromatycznej herbaty, w drugiej inspirująca lektura – i cieszyć się chwilą, odpoczywać, relaksować.

Aby jednak nic nie mąciło nam tego spokoju, nie zaburzało porządku, warto zadbać o jeszcze jedną rzecz – praktyczny i stylowy metalowy kosz do przechowywania i przenoszenia drewna kominkowego, pozwalający zachować czystość przy kominku, a jednocześnie będący ozdobą tegoż kącika.

Metalowe kosze na drewno kominkowe – oferta LaserTrade

LaserTrade to Platforma Usług CNC oraz Druku 3D, w której znajdziesz moc inspiracji, a także wykonawców tysięcy przedmiotów użytkowych oraz ozdobnych. Bogaty park maszynowy naszej rozległej sieci partnerskiej pozwala na podjęcie praktycznie każdego zadania z zakresu obróbki CNC. Chciałbyś zamówić metalowy kosz na drewno kominkowe według własnego projektu? Wejdź na naszą stronę, dodaj zapytanie, poczekaj na propozycje ofertowe od wykonawców (możesz je sortować według ważnych dla siebie kryteriów), wybierz najlepszą dla siebie ofertę i za pomocą jednego kliknięcia – złóż zamówienie.

Akcesoria do kominka – jaki stojak wybrać?

Jak już wybierać stojak na drewno, to porządny, solidnie i estetycznie wykonany przy użyciu najnowocześniejszych technologii (między innymi wycinania laserowego).  W LaserTrade wykonasz na zamówienie produkty z wysokiej jakości stali lub mosiądzu, co gwarantuje masywną konstrukcję, a zatem też odporność na zniszczenie, stabilność, trwałość i wytrzymałość przez długie lata użytkowania. Dodatkowo produkty lakierowane proszkowo są odporne na działanie warunków pogodowych, przez co sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na dworze. Ważne jest, aby taki kosz nie szpecił pomieszczenia w jakim się znajduje, nie zaburzał estetyki, tylko ładnie i spójnie komponował się z przestrzenią wokół. Warto więc wybrać taki model, który wpasuje się w styl i aranżację naszego domu czy mieszkania – czy to klasyczną, czy retro, czy też nowoczesną. Kolejną istotną kwestią jest jego wielkość – kosz nie może być za mały, aby zmieściła się w nim odpowiednia ilość drwa. Konstrukcja powinna być funkcjonalna i przestronna, dość wysoka, aby szczapy  można było ułożyć w praktyczny i bezpieczny sposób.

Wygodną opcją są kosze wyposażone w blaszane podstawki, które w razie zabrudzenia można wysunąć i wyczyścić. Warto zwrócić uwagę także na modele z wygodnymi, poręcznymi półeczkami na rozpałkę czy komplet narzędzi do rozgarniania popiołu oraz czyszczenia. Przyda się także ergonomiczny, profilowany uchwyt – rączka – do przenoszenia i przestawiania stojaka. Praktycznym elementem są nóżki zakończone zaślepkami, co chroni podłogę przed zarysowaniem. Dobrze, gdy stopki są regulowane, co pozwala na wypoziomowanie stojaka na nierównym podłożu.

Zalety kominkowych koszy na drewno

Precyzyjnie wykonane – a technologia laserowa, którą posługują się zrzeszeni w naszej sieci partnerskiej wykonawcy, gwarantuje najwyższą precyzję – stojaki i kosze do składowania drewna kominkowego mogą pełnić funkcję ozdobną, dekoracyjną, stając się elegancką i reprezentatywną częścią wyposażenia kącika kominkowego. Ciekawy design nada wyjątkowego charakteru temu miejscu. Surowość materiału i formy stojaka w połączeniu z eksponacją naturalnego piękna drewna i z żarem kominka zapewni naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Nade wszystko natomiast zadaniem i główną zaletą tychże produktów jest ich pomoc w zachowaniu czystości, ładu i porządku. Koniec z bałaganem, niedbale rozrzuconym drewnem, brudną podłogą przy kominku, porysowaną i uszkodzoną posadzką! To nie tylko kwestia estetyki, wygody, ale też i bezpieczeństwa, gdy drewniane polana są pod ręką, a nie rozsypane, gdzie popadnie, a wokół dodatkowo kora, gałązki, patyczki i wióry. 

Niebagatelną funkcją takich kominkowych stojaków jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji i prawidłowego suszenia drewna. Chronią one przed naciąganiem wilgoci od podłoża i zapewniają przewiewność oraz prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu drewno szybko schnie i później bardzo dobrze płonie, oddając przyjemne ciepło i wydzielając naturalny zapach żywicy.

Produkcja metalowych stojaków na drewno w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Myślisz o produkcji metalowych koszy na drewno kominkowe, ale nie dysponujesz dostępem do potrzebnych technologii CNC? Nic straconego. Właśnie po to powstał Portal Produkcyjno-Usługowy LaserTrade, aby teraz każdy, kto ma pomysł na biznes, mógł wystartować z produkcją. Skorzystaj z parku maszynowego naszych wykonawców, rozsianych po całej Polsce. To Ty decydujesz, z kim zrealizujesz swój pomysł. Logujesz się na Platformie LaserTrade, składasz zapytanie (możesz wgrać pliki, którymi dysponujesz), w swoim Panelu Klienta sprawdzasz oferty firm chętnych podjąć się realizacji zadania (sortujesz je po lokalizacji, terminie wykonania, cenie, warunkach płatności), decydujesz się na jedną z nich, łatwo i szybko składasz zamówienie, opłacasz według umowy i czekasz na dostawę. Banalnie proste.

W ten sposób masz wpływ na użyte materiały, wykorzystaną do tego procesu technologię (przykładowo: perfekcyjne cięcie laserowe, gięcie i wyginanie blach, lakierowanie/malowanie proszkowe), kształt i wzór korpusu oraz całej reszty. Troskę o odpowiednią jakość oraz należytą powtarzalność zostaw po stronie wykonawców.

Zarejestruj się, złóż zamówienie i przekonaj się, że produkowanie może być czystą przyjemnością.

LaserTrade – z pasją zrealizujemy Twoje pomysły i projekty.