Produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych na zamówienie.

Szukasz producenta elementów plastikowych na zamówienie? Zapraszamy!

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Jesteśmy Platformą, która w 1 miejscu skupia producentów elementów z tworzyw sztucznych.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych: na zamówienie wykonujemy przedmioty, komponenty i detale, zarówno jednostkowo, jak również w krótkich i długich seriach produkcyjnych. Istnieje możliwość naniesienia znakowania bądź graweru na powstałe elementy, można także poddać je dodatkowej obróbce. Wykonasz u nas różne rodzaje detali, o dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach, z różnych materiałów, w każdej ilości. Realizujemy zlecenia według plików Klienta lub pomagamy w przygotowaniu plików produkcyjnych na życzenie. Przyjmujemy zamówienia na projekty standardowe oraz nowatorskie. Nieustannie udoskonalamy i optymalizujemy procesy produkcyjne, aby osiągnąć perfekcję obsługi Klienta pod względem jakościowym, kosztowym, a także szybkości, rzetelności i sprawności realizacji projektów.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych – postaw na doświadczenie.

Współpracujemy z doświadczonymi firmami CNC z całego kraju, dbającymi o zastosowanie właściwie przygotowanych surowców, odpowiedniej technologii oraz maszyn i urządzeń o wysokich parametrach produkcyjnych, dlatego oferowane przez nas produkty są starannie wykończone, przy produkcji seryjnej w 100% powtarzalne, a sam proces opłacalny. Nasze realizacje w kategorii „produkcja elementów z tworzyw sztucznych” spełniają najwyższe wymagania wizualne i techniczne, a każdy etap produkcyjny urzeczywistniany jest pod bacznym okiem doświadczonej kadry inżynierskiej, czuwającej nad prawidłowym przebiegiem procesu i dbającej o precyzję wykonania każdego elementu.

Korzyści ze współpracy z nami.

 • Nieustanny rozwój, profesjonalizm, elastyczność i bogate doświadczenie,
 • wysokie standardy, jakość, trwałość i funkcjonalność zamawianych przedmiotów i detali,
 • możliwość błyskawicznego porównania ceny u wielu partnerów produkcyjnych na rynku i wybór najkorzystniejszej oferty,
 • wygoda, prostota działania, oszczędność czasu: wycena online, szybka produkcja i natychmiastowa wysyłka od wskazany adres,
 • różne typy produktów, skomplikowana geometria, dedykowane rozwiązania.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych wraz z nami = szeroka gama możliwości.

Technologia – park maszynowy CNC i urządzenia peryferyjne w produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych wykorzystuje technologie CNC, głównie cięcie (laserem, wodą), znakowanie (w tym: grawerowanie), obróbkę skrawaniem (frezowanie, toczenie), jak i szereg innych (odlewanie, wtryskiwanie, wytłaczanie, wiercenie, termoformowanie, spawanie, drukowanie 3D).

Współpracując z nami, zyskujesz niezwykłe możliwości produkcyjne. Najnowocześniejsze maszyny i urządzenia sterowane numerycznie – takie jak: przemysłowe laserowe plotery, wycinarki, grawerki, uniwersalne centra obróbcze CNC, obrabiarki wielozadaniowe, centra tokarskie, tokarki CNC, centra frezarskie, frezarki CNC, wtryskarki, zaawansowane technologie druku 3D – pozwalają na wykonywanie wyjątkowych, wysokiej jakości produktów z różnych gatunków plastiku dla przeróżnych branż.

Dzięki cięciu uzyskać możemy skomplikowane projekty, krzywizny, naroża i idealnie gładkie kontury.

Grawerowanie tworzyw sztucznych pozwala uzyskiwać niepowtarzalne, spersonalizowane przedmioty poprzez wyżłobienie w drewnie – odpornego na temperaturę, ścieranie czy działanie kwasów – wcześniej sporządzonego projektu.

Aby nadać elementom odpowiedniego kształtu czy wymiaru, wymodelować powierzchnie kształtowe bądź płaskie, stworzyć różnego rodzaju koła zębate, wrzeciona, gwinty, kanałki, rowki, uzębienia i inne elementy – wykorzystujemy frezowanie tworzyw sztucznych

Z kolei chcąc uzyskać przedmioty o kształcie brył obrotowych, o złożonej geometrii, jak na przykład wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne, sięgamy po toczenie tworzyw.

Drukowanie 3D w technologii MJF (Multi Jet Fusion) jest zaawansowaną technologią inżynierii przyrostowej, pozwalającą na wytwarzanie obiektów 3D z wykorzystaniem sproszkowanych tworzyw sztucznych. Umożliwia szybkie dostosowanie się do potrzeb Klienta i maksymalne skrócenie czasu dostarczania gotowych rozwiązań.

Wtryskiwanie (formowanie wtryskowe) pozwala na wytwarzanie różnorodnych część (od drobnych elementów po duże panele) przy wykorzystaniu form wtryskowych – powierzonych przez Klienta bądź wyprodukowanych na potrzeby danego zlecenia. W procesie tym materiał przechodzi z formy uplastycznionego granulatu do stanu stałego w postaci gotowej wypraski. 

Nasi Partnerzy mają duże doświadczenie w przetwarzaniu różnorodnych konstrukcyjnych tworzyw sztucznych oraz służą pomocą przy doborze odpowiedniego gatunku i rodzaju surowca.

Rodzaje materiałów stosowanych w produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych wykorzystuje następujące materiały:
ABS, SAN, ASA, PA, PA6, PC, PC/ABS, PA/ABS, PMMA, LCP, TPE, PEBA, LDPE, HDPE, PP, PPE, PBT, PPH, PEI, PS, POM, PCV, elastomery, inne.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych – przykłady.

Przykłady i Odbiorcy naszych usług.

Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów plastikowych na zamówienie. Z radością dostarczamy Klientom dokładnie takie produkty, jakich potrzebują i na jakich im zależy.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych w naszej ofercie: produkcja części na zamówienie, produkcja pojedynczych elementów, produkcja części jednostkowych, produkcja seryjna, produkcja detali, produkcja wyrobów, produkcja elementów z ABS, produkcja elementów z gumy (elementy gumowe) i wiele innych.

Przetworzone dzięki obróbce CNC tworzywa sztuczne znajdują swoich odbiorców w różnorodnych branżach, m.in.: opakowaniowej, farmaceutycznej i medycznej, elektrotechnicznej, maszynowej, motoryzacyjnej i lotniczej, systemów transportu wewnętrznego, budowlanej, przetwórstwa mięsnego, chemicznej i kosmetycznej, rozlewniczej, browarniczej i gorzelniczej, reklamowej, w jubilerstwie i modzie.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych; produkujemy: prototypy i modele pokazowe, części do maszyn i urządzeń, linie procesowe, elementy formatowe, uchwyty i mocowania oraz chwytaki do robotów, obudowy i opakowania, tablice informacyjne, reklamowe, znamionowe, szablony, etykiety, uszczelki, filtry, identyfikatory, przedmioty dekoracyjne użytkowe i wiele innych. 

Oferta produkcji części jednostkowych.

Nasza oferta w tym zakresie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie w zakresie produkcji części do maszyn i urządzeń rozmaitego zastosowania. Wiadomo, że ich elementy, zwłaszcza ruchome, narażone są na zużycie. Nie musi to zaraz oznaczać wysokich kosztów serwisowania ani zakupu nowego urządzenia. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Odbiorców, oferując produkcję takich elementów jak: pojedyncze elementy stanowisk pracy, zamienniki części maszyn, płyty modelowe, koła zębate, ślimacznice, ślimaki, sworznie, śrubunki i wiele innych. Możemy także, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, wykonać różnego rodzaju elementy prototypowe.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych – ofertę adresujemy między innymi do: serwisantów, producentów (dzięki czemu odpada im konieczność zakupu specjalistycznego sprzętu celem wykonania niewielkiej ilości elementów zamiennych), biur projektowych i wdrożeniowych, działów odpowiedzialnych za ciągłość pracy linii montażowych.

Oferta produkcji części seryjnych.

Poprzez ten element naszej oferty wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom firm projektujących i produkujących różnego rodzaju wyroby mechaniczne. Proces polega na wytwarzaniu dużych ilości asortymentowych, co umożliwia zwiększenie automatyzacji oraz obniżenie kosztów wytwarzania danych części. Produkcja obejmuje zarówno elementy nietypowe szerokiego zastosowania, jak i detale użyteczne przy tworzeniu modelu nowego bądź modyfikacji już istniejącego. Mogą to być różnego typu: gniazda zaworowe, wykrojniki i znakowniki, noże wykrawające i skrawające, tuleje cylindrów, panewki, wałki, przekładki, nietypowe nakrętki, śruby itp. 

Nasza propozycja sprawdza się w sytuacji, gdy trzeba jednorazowo wyprodukować dużą ilość jednakowych elementów potrzebnych przy produkcji własnej. Skorzystają na tym zatem: producenci i usługodawcy z branży mechaniki, elektroniki, AGD itd.

Fachowa obsługa klienta, elastyczność, rzetelność, terminowość – to dla nas podstawy udanej realizacji projektu. Specjaliści, z którymi współpracujemy oraz ich bogato wyposażone parki maszynowe gwarantują najwyższą jakość każdego – zarówno standardowego, jak i nietypowego – zadania. Wykonujemy elementy i wyroby o dowolnym stopniu skomplikowania i praktycznie każdym przeznaczeniu.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych? Zapraszamy do współpracy!