Produkcja elementów z metali

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Produkcja elementów z metali – przykłady.

Jesteśmy Platformą, która w 1 miejscu skupia producentów elementów metalowych. Wykonujemy detale i elementy na zamówienie. Specjalizujemy się w produkcji seryjnej, ale realizujemy także zlecenia jednostkowe oraz prototypy. Istnieje możliwość oznakowania elementów, pokrycia ich dowolnym grawerem bądź poddania obróbce dodatkowej. 

Z nami wykonasz detale i konstrukcje o najróżniejszych kształtach, dowolnych rozmiarach i kolorach, z różnych materiałów, w każdej ilości. Obrabiamy metale twarde i miękkie, grube i cienkie, elementy wielkogabarytowe i drobne, dwuwymiarowe i przestrzenne (3D). Realizujemy zlecenia według plików Klienta lub pomagamy w przygotowaniu plików produkcyjnych na życzenie. Pracujemy na materiale własnym oraz powierzonym. Obsługujemy koncerny, duże i małe firmy, Klientów indywidualnych.

Produkcja elementów z metali – najwyższe standardy.

Posiadane specjalistyczne urządzenia oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam z powodzeniem realizować produkcję precyzyjnych – zarówno standardowych, jak i nietypowych, najbardziej skomplikowanych – części metalowych dla Odbiorców z różnorodnych branż przemysłowych. 

Korzyści ze współpracy z nami.

 • Nowoczesny park maszynowy z najnowszej generacji technologiami,
 • profesjonalne wsparcie,
 • wygodny kontakt z firmami CNC z całej Polski (z jednego miejsca, on-line, gdziekolwiek jesteś),
 • wysoka jakość produktów,
 • błyskawiczna realizacja zleceń,
 • korzystne ceny.

Produkcja elementów z metali i współpraca z nami w tym zakresie daje gwarancję wykonania zaawansowanych procesów produkcyjnych na najwyższym poziomie.

Produkcja elementów metalowych z wykorzystaniem technologii CNC.

W produkcji wykorzystujemy technologie CNC, głównie cięcie (laserem, wodą, plazmą, tlenem), znakowanie, obróbkę skrawaniem (frezowanie, toczenie), jak i szereg innych (wykrawanie, elektrodrążenie, gięcie, tłoczenie, szlifowanie, nitowanie, gwintowanie, spawanie, walcowanie, wyoblanie, odlewanie, anodowanie, złocenie, niklowanie, chromowanie, cynkowanie, miedziowanie, elektropolerowanie, otworowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe).

Produkcja elementów z metali – współpracując z nami, zyskujesz niezwykłe możliwości produkcyjne. Przemysłowe lasery, plotery, wycinarki, grawerki, uniwersalne centra obróbcze CNC, obrabiarki wielozadaniowe, centra tokarskie, tokarki CNC, centra frezarskie, frezarki CNC, prasy krawędziowe, giętarki, wykrawarki, spawarki i roboty spawalnicze, walcarki, wyoblarki, wybijarki, elektrodrążarki, elektropolerki, szlifierki, gwintownice, nitownice, piaskarki do piaskowania, kabiny do malowania proszkowego, urządzenia do galwanizacji, zaawansowane technologie druku 3D – wszystko to jest do Twojej dyspozycji.

 • Cięcie pozwala na tworzenie najbardziej skomplikowanych projektów, krzywizn, naroży i idealnie gładkich konturów.
 • Grawerowanie polega na wyżłobieniu w drewnie wcześniej sporządzonego projektu i pozwala uzyskać niepowtarzalne, spersonalizowane produkty. Grawer jest odporny na działanie temperatury, kwasów, ścieranie.
 • Frezowanie pozwala nadawać wybranym przedmiotom odpowiedni kształt lub wymiar, modelować powierzchnie kształtowe oraz płaskie, tworzyć wrzeciona, koła zębate i inne elementy, wycinać gwinty, kanałki, rowki, uzębienia. 
 • Toczenie umożliwia uzyskiwanie przedmiotów o kształcie brył obrotowych, o złożonej geometrii, wymagających niezwykle precyzyjnych oraz wysoce powtarzalnych detali, jak na przykład: wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne.

Rodzaje materiałów stosowanych w produkcji elementów metalowych.

Produkcja elementów z metali: przyjmujemy zlecenia na produkcję elementów z metali i półfabrykatów. Wykonujemy operacje obróbcze na rozległym zakresie materiałów: począwszy od różnych gatunków stali (konstrukcyjna, narzędziowa, nierdzewna, szlachetna, kwasoodporna, węglowa, galwanizowana, ocynkowana), poprzez aluminium, mosiądz, miedź, chrom, brąz, nikiel, tytan, po Hardox czy metale szlachetne (jak: złoto i srebro). Pracujemy na metalach surowych, powlekanych, polerowanych, szczotkowanych, anodowanych, oksydowanych. 

Przykłady produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

Podstawą naszej produkcji są precyzyjne części metalowe na zamówienie dla wielu różnorodnych sektorów przemysłu: branży medycznej, automatyzacyjnej, metalurgicznej, motoryzacyjnej, maszynowej, elektronicznej, energetycznej, rolniczej, górniczej, stoczniowej, kolejowej, lotniczej, petrochemicznej, budowlanej, meblarskiej. 

Mamy wszystko, co potrzeba, aby zaopatrzyć Cię w dostarczane na czas wysokiej jakości komponenty metalowe, produkowane na nowoczesnych maszynach CNC. Działamy kompleksowo i wykonujemy usługi od A do Z, a więc obróbka metali mieści u nas zakres od projektowania po w pełni estetyczny i użytkowy wyrób finalny.

Produkcja elementów z metali w naszej ofercie: produkcja części na zamówienie, produkcja części z metali na zamówienie, produkcja pojedynczych elementów, produkcja części jednostkowych, produkcja seryjna, produkcja detali, produkcja wyrobów, produkcja elementów ze stali (elementy stalowe), produkcja elementów metalowych (elementy metalowe).

Produkcja elementów z metali – nami wykonasz:
elementy złączne, sworznie, dysze, tuleje i tulejki, wkrętki, nakrętki, wtyki, konektory, wałki, pierścienie, bieżnie toczne, odbojnice, zasuwy, rygle, zawiasy, naciągi i napinacze, śruby, szpilki do mocowania, kotwy, trzpienie, haczyki, przęsła, elementy meblarskie, elementy małej architektury i wiele, wiele innych.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność otrzymania estetycznych produktów wykonanych ściśle według określonych wytycznych. Na pierwszym miejscu stawiamy niezawodność i precyzję.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o usługi w kategorii „produkcja elementów z metali”.