Cięcie laserem metalu

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Cięcie laserem metalu – przykłady.

Cięcie laserem metalu

zleć to profesjonalistom.

Cięcie metalu to jedna z głównych usług dostępnych u nas. Cięcie metali laserem to najbardziej precyzyjna, najwydajniejsza i najszybsza metoda obróbki, niezmieniająca struktury materiału, gwarantująca maksymalne wykorzystanie arkusza i minimalizację ilości odpadów. U nas znajdziesz w jednym miejscu niezawodnych i sprawdzonych dostawców metalowych elementów ciętych laserem na zamówienie. Elementy dostarczamy na terenie całej Polski i Europy.

Co zyskasz, zlecając nam cięcie laserem?

U nas czeka na Ciebie szereg korzyści:

 • połączenie nowoczesnej technologii z inteligentnymi rozwiązaniami użytkowymi,
 • dostęp on-line do profesjonalistów wykonujących usługi CNC z całej Polski,
 • wygoda i oszczędność czasu, 
 • darmowa wycena i atrakcyjne warunki ofertowe – przygotowane przez wiele firm jednocześnie, sam dokonujesz wyboru najwłaściwszej dla siebie opcji,
 • terminowość, rzetelność, najwyższa jakość realizacji,
 • kompleksowość usług.

Dołącz do nas!

zaufało nam setki firm

Jeżeli interesują Cię usługi cięcie laserem, w tym wycinanie laserowe w metalu, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Realizujemy także szereg innych operacji produkcyjnych (sprawdź w zakładce Usługi). Nowoczesny park maszynowy, bogate doświadczenie, kompetentni Partnerzy – wszystko to pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów. W razie pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Kogo zapraszamy do współpracy?

Laserowe cięcie metalu realizujemy dla wszystkich branż, firm przemysłowych i korporacji oraz Klientów indywidualnych. Wykonujemy zlecenia wycinania laserem detali z metalu już od jednej sztuki, aż po produkcję seryjną. 

Obsługujemy branże: motoryzacyjną, lotniczą, stoczniową, rolniczą, wydobywczą, medyczną, energetyczną, elektroniczną i elektrotechniczną, meblową, budowlaną i wiele, wiele innych.

Co wytniesz laserem z metalu?

Wycinanie laserem w metalu daje szereg możliwości. Oferujemy produkcję seryjną różnego rodzaju elementów, detali i produktów metalowych: śrub, nakrętek, wałków, tulei, sworzni, prętów, rur, uchwytów, wsporników, korpusów, nóżek, zaworów, elementów silników, małych i dużych konstrukcji, zbiorników, części maszyn i urządzeń, elementów mebli, balustrad, ogrodzeń, różnego rodzaju koszy, pojemników i wiele, wiele innych.

Jakie metale można ciąć laserem?

Oferując wycinanie w metalu, realizujemy obróbkę szerokiego zakresu materiałów, począwszy od stali nierdzewnej, szlachetnej, konstrukcyjnej, czarnej, kwasoodpornej, ocynkowanej, po aluminium, miedź, mosiądz i inne materiały. Detale wypalamy z powierzonego lub własnego materiału.

Ile kosztuje cięcie metalu laserem?

Poproś o bezpłatną wycenę cięcia laserem metalu. Koszt zależy od rodzaju i grubości obrabianego materiału, parametrów fizycznych i wielkości wycinanych elementów, stopnia skomplikowania projektu, wielkości zamówienia itd.

Cięcie laserem metalu – korzyści.

Wybór cięcia laserem metalu uzasadniony jest w sytuacji, gdy pragniemy uzyskać wysoką jakość produktu przy dużej prędkości działania i stosunkowo niewielkich kosztach wykonania. Laser do cięcia metalu prowadzony jest w układach automatycznych z wykorzystaniem sterowania numerycznego, dlatego możliwe jest wycinanie dowolnych – nawet najbardziej wymyślnych – form i kształtów przy optymalnym wykorzystaniu surowca. Elementy wycięte przy użyciu tej metody mają idealnie gładkie i równe krawędzie, nie wymagają dalszej obróbki i są gotowe do montażu praktycznie już w momencie zdjęcia ich z maszyny. Ponadto gwarantowana jest stuprocentowa powtarzalność detali i wysoki stopień wydajności realizowanego zamówienia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i wiarygodnych Partnerów w biznesie. Zapraszamy do współpracy.

Nasz zasięg.

Cięcie laserem metalu – różnych gatunków i dla różnych zastosowań – realizujemy na terenie całej Polski: w Warszawie, we Wrocławiu, w Krakowie, w Poznaniu oraz w każdym innym miejscu, gdzie tylko jest zapotrzebowanie na nasze usługi. To bardzo proste: wyślij zapytanie ofertowe on-line, a kiedy otrzymasz darmową wycenę, wybierz najlepszą dla siebie propozycję i potwierdź zamówienie, a następnie odbierz produkty pod wskazanym przez siebie adresem.

Pozostałe tagi: laser cięcie metal.

Gdzie wykonujemy cięcie laserem metalu?

 • Cięcie laserem metalu Warszawa
 • Cięcie laserem metalu Poznań
 • Cięcie laserem metalu Wrocław
 • oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju