Metalowe meble ogrodowe

Metalowe meble ogrodowe, tarasowe, kawiarniane na zamówienie – przygotuj się z nami na sezon

Miesiące wiosenno-letnie przyjemnie spędza się na świeżym powietrzu. Aranżacja kącika wypoczynkowego i wybór właściwych mebli mogą jednak nastręczać pewnych trudności. Z rozwiązaniem przychodzimy wtedy my. Wykonujemy na zamówienie rozmaite produkty z metalu i innych materiałów, w tym metalowe meble ogrodowe, tarasowe, kawiarniane. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty usług.

Meble ogrodowe, tarasowe, kawiarniane – dlaczego warto wybrać metalowe?

Zestawy ogrodowe, tarasowe i kawiarniane z metalu mają tę przewagę nad innymi typami mebli, że sprawdzają się nawet przy długim użytkowaniu: są trwałe, wytrzymałe, odporne na zabrudzenia, detergenty, uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur, promieniowanie UV, łatwe w czyszczeniu, nie wymagają konserwacji (jak drewno), a ich waga i stabilność zabezpieczają przed szkodami związanymi z silnym wiatrem. Należy jednak pamiętać, że jeśli chcemy, aby metalowe meble ogrodowe pozostały z nami na kilka sezonów, powinny zostać uprzednio dokładnie zabezpieczone antykorozyjnie, przykładowo poprzez ocynkowanie lub malowanie proszkowe. 

Meble metalowe na zamówienie pasują do ogrodu urządzonego w każdym stylu: proste i surowe formy sprawdzą się przy aranżacji przestrzeni w nowoczesnym duchu, z kolei do ogrodów o charakterze prowansalskim czy romantycznym bardziej pasują kompozycje bogate w wyszukane zdobienia. Nie tylko styl, ale i kolorystykę można dowolnie dobrać. Dodatkowo metal ładnie komponuje się z innymi materiałami, takimi jak np. szkło, drewno, tekstylina czy poliwood.

Materiały stosowane do wyrobu metalowych mebli – wady i zalety.

Podstawowe rodzaje materiałów, z których wykonywane są metalowe meble ogrodowe, tarasowe, kawiarniane, to: żeliwo, stal i aluminium. Zestawy z żeliwa są trwałe, wytrzymałe, solidne, stylowe, a zarazem ciężkie i masywne. Ciężkie są także zestawy ze stali, poza tym wymagają dokładnego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, mogą jednak skusić względnie niską ceną. Najlżejsze są zestawy aluminiowe, nie tylko lekkie, ale także odporne na wodę, są za to nieco droższe.

Czy metalowe meble ogrodowe mają wady?

Metalowe meble ogrodowe zdecydowanie mają więcej zalet, jednak należy też uczciwie wspomnieć o wadach. Dla niektórych wadą może być ciężar mebli żeliwnych – jeśli ktoś więc planuje składać i chować stół i krzesła na zimę, lepiej pomyśleć zawczasu o zestawie aluminiowym. Trzeba tu jednak dodać, że właściwie zabezpieczone przed korozją meble metalowe na taras mogą stać na zewnątrz cały rok i nie zaszkodzą im niskie temperatury, śnieg czy deszcz.

Ponadto metalowe meble ogrodowe pozostawione w słoneczny dzień szybko się nagrzewają, dlatego trzeba uważać, żeby się nie oparzyć. Najlepiej ustawić je w cieniu, dodatkowo zabezpieczając pokrowcami czy poduszkami.

Meble kawiarniane, ogrodowe, tarasowe – na zamówienie.

Meble ogrodowe z metalu dają spore możliwości aranżacyjne, jeśli chodzi o ogród, taras czy nawet balkon. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią estetykę, wysoką jakość, funkcjonalność, spójność (przy wybraniu kompletu).

Wykonawcy zrzeszeni u nas w ramach zleceń wykonują wszelkie prace konstrukcyjno-montażowe, ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji z prostych płaskowników i kątowników, rur, profili, prętów i drutów stalowych giętych oraz kształtowanych w inny, dowolny sposób. Meble metalowe wycinane laserowo zachwycają precyzją wykonania, dokładnością i różnymi nietypowymi kształtami.

Obojętne zatem, czy chcesz wyposażyć ogródek kawiarniany na świeżym powietrzu, czy potrzebujesz eleganckich i stylowych mebli do przydomowego ogródka, na taras lub balkon, czy też pragniesz otworzyć biznes – handel metalowymi meblami ogrodowymi, tarasowymi, kawiarnianymi – nasi Wykonawcy, zrzeszeni w ogólnopolskiej sieci partnerskiej, dysponują potrzebnym parkiem maszyn CNC i czekają na zlecenia takie jak to.

To naprawdę proste – skorzystaj z naszego Panelu Klienta: dodaj swoje zapytanie, porównaj otrzymane oferty i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą. 

Zapraszamy już dziś! Sprawdź nasz szeroki zakres usług z zakresu obróbki CNC.

Pozostałe tagi: meble ogrodowe metalowe, meble metalowe ogrodowe, meble ogrodowe na zamówienie, meble na taras metalowe.