Frezowanie pianki PE

Szukasz producenta frezowanej na zamówienie pianki PE? Znajdziesz go u nas. Jesteśmy Platformą, która w 1 miejscu skupia Wykonawców różnych usług, między innymi: frezowanie pianki PE. Przyjmujemy zlecenia wieloseryjne, krótkie partie produkcyjne oraz zamówienia na pojedyncze elementy. Pracujemy na materiale własnym bądź powierzonym.

Bezpłatna wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Zestawimy dla Ciebie oferty. Przekażemy pełne informacje o firmach. O nawiązaniu kontaktu z Wykonawcą zawsze decydujesz Ty.

Ty decydujesz
Dodaj zapytanie
Porównaj oferty
Zamów u producenta
Dostawa i płatność

Profesjonalne frezowanie pianki PE.

Obróbka odbywa się z użyciem najnowocześniejszych i perfekcyjnie przygotowanych urządzeń. Dbając o potrzeby naszych Klientów, wycinamy i frezujemy pianki w rozmaitych rozmiarach, kolorach i dla różnorodnych zastosowań. Uzyskanie dowolnego kształtu, a także większych i mniejszych formatów oraz innych parametrów możliwe jest dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu. Wszystko zależne jest od tego, czego wymaga Odbiorca i jaka jest specyfika produktu, do wytworzenia którego pianka ma zostać użyta.

Oferujemy profesjonalną obróbkę pianki PE, w tym także frezowanie pianki PE. Zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Współpracując z nami w zakresie frezowania pianki PE, zyskujesz gwarancję wykonania na najwyższym poziomie:

  • szybki i skuteczny kontakt z firmami CNC z całego kraju,
  • natychmiastowa, efektywna i profesjonalna realizacja zleceń,
  • najnowsze technologie skupione w rozległym parku maszynowym.

Co wykonamy z pianki foam PE?

Ze względu na swoje właściwości, lekkość, trwałość i korzystną cenę pianka polietylenowa PE wykazuje się doskonałą skutecznością i znajduje szerokie zastosowanie. Materiał ceniony jest w budownictwie ze względu na dobre właściwości izolacyjne. Sprawdza się w salonach pedicure (jednorazowe separatory, klapki japonki). Stosuje się go także do produkcji: wypełnień różnych opakowań, pojemników do przechowywania narzędzi na halach produkcyjnych, przyrządów i sprzętu technicznego, pudełek, kartonów, walizek, skrzyń, szuflad, a także futerałów i etui, kształtek, grzebieni, separatorów, profili, form i brył różnego rodzaju, mat i puzzli.

Co to jest PE?

Pianka polietylenowa powstaje w wyniku polimeryzacji polietylenu. Jest wiele rodzajów pianek, a różnią się one przede wszystkim: gęstością, wewnętrzną strukturą, sieciowaniem lub jego brakiem i przeznaczeniem. 

Pianka PE występuje w formie płyt o różnej grubości, gęstościach, kolorach, zależnie od zastosowania.

Właściwości PE.

Pianki PE są miękkie, ale jednocześnie o dość sztywnej powierzchni, łatwo odkształcające się, słabo odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości, ekologiczne i podlegające recyklingowi, nieprzepuszczające wody.

Jak frezujemy piankę PE?

Nasi Partnerzy produkcyjni przeprowadzają frezowanie pianki PE profesjonalnie, dokładnie, ekonomicznie, sprawnie i szybko. Sprawdza się to wszędzie tam, gdzie wymagane są: precyzyjna forma, estetyczne wykończenie oraz idealnie równe i gładkie krawędzie.

Dzięki możliwości przeprowadzenia cięcia i frezowania w jednym cyklu produkcyjnym proces frezowania można zastosować także w piankach niesieciowanych, nie martwiąc się przy tym o poszarpane krawędzie otworów. Możliwe jest wytworzenie najbardziej złożonych trójwymiarowych kształtów oraz wypełnień z otworami o różnych głębokościach, dostosowanych do danego produktu.

Podejmujemy się frezowania małych detali, jak i elementów wielkogabarytowych, o różnorodnych kształtach, w dużych ilościach oraz pojedynczych sztuk. Możemy przeprowadzić prace na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej bądź pomóc w przygotowaniu projektu. Obsługujemy Klientów z całej Polski.

Frezowanie pianki PE – przykłady.

Frezowanie PE cena.

Cena frezowania PE zależna jest od różnych czynników, między innymi takich jak: grubość wykorzystywanych płyt PE, stopień skomplikowania geometrii detali, wielkość zamówienia. 

Jeżeli chcesz poznać wycenę na frezowanie pianki PE, skontaktuj się z nami, opisz swoje potrzeby, dołącz pliki graficzne (jeżeli nimi dysponujesz) i poczekaj na oferty od naszych Wykonawców.

Nasz zasięg.

Wykonujemy profesjonalne frezowanie pianki PE na terenie całego kraju, w tym: frezowanie Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań.