Frezowanie pianki PE

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Frezowanie pianki PE – przykłady.

Profesjonalne frezowanie pianki PE.

Obróbka odbywa się z użyciem najnowocześniejszych i perfekcyjnie przygotowanych urządzeń. Dbając o potrzeby naszych Klientów, wycinamy i frezujemy pianki w rozmaitych rozmiarach, kolorach i dla różnorodnych zastosowań. Uzyskanie dowolnego kształtu, a także większych i mniejszych formatów oraz innych parametrów możliwe jest dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu. Wszystko zależne jest od tego, czego wymaga Odbiorca i jaka jest specyfika produktu, do wytworzenia którego pianka ma zostać użyta.

Oferujemy profesjonalną obróbkę pianki PE, w tym także frezowanie pianki PE. Zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Współpracując z nami w zakresie frezowania pianki PE, zyskujesz gwarancję wykonania na najwyższym poziomie:

 • szybki i skuteczny kontakt z firmami CNC z całego kraju,
 • natychmiastowa, efektywna i profesjonalna realizacja zleceń,
 • najnowsze technologie skupione w rozległym parku maszynowym.

Co wykonamy z pianki foam PE?

Ze względu na swoje właściwości, lekkość, trwałość i korzystną cenę pianka polietylenowa PE wykazuje się doskonałą skutecznością i znajduje szerokie zastosowanie. Materiał ceniony jest w budownictwie ze względu na dobre właściwości izolacyjne. Sprawdza się w salonach pedicure (jednorazowe separatory, klapki japonki). Stosuje się go także do produkcji: wypełnień różnych opakowań, pojemników do przechowywania narzędzi na halach produkcyjnych, przyrządów i sprzętu technicznego, pudełek, kartonów, walizek, skrzyń, szuflad, a także futerałów i etui, kształtek, grzebieni, separatorów, profili, form i brył różnego rodzaju, mat i puzzli.

Co to jest PE?

Pianka polietylenowa powstaje w wyniku polimeryzacji polietylenu. Jest wiele rodzajów pianek, a różnią się one przede wszystkim: gęstością, wewnętrzną strukturą, sieciowaniem lub jego brakiem i przeznaczeniem. 

Pianka PE występuje w formie płyt o różnej grubości, gęstościach, kolorach, zależnie od zastosowania.

Właściwości PE.

Pianki PE są miękkie, ale jednocześnie o dość sztywnej powierzchni, łatwo odkształcające się, słabo odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do utrzymania w czystości, ekologiczne i podlegające recyklingowi, nieprzepuszczające wody.

Jak frezujemy piankę PE?

Nasi Partnerzy produkcyjni przeprowadzają frezowanie pianki PE profesjonalnie, dokładnie, ekonomicznie, sprawnie i szybko. Sprawdza się to wszędzie tam, gdzie wymagane są: precyzyjna forma, estetyczne wykończenie oraz idealnie równe i gładkie krawędzie.

Dzięki możliwości przeprowadzenia cięcia i frezowania w jednym cyklu produkcyjnym proces frezowania można zastosować także w piankach niesieciowanych, nie martwiąc się przy tym o poszarpane krawędzie otworów. Możliwe jest wytworzenie najbardziej złożonych trójwymiarowych kształtów oraz wypełnień z otworami o różnych głębokościach, dostosowanych do danego produktu.

Podejmujemy się frezowania małych detali, jak i elementów wielkogabarytowych, o różnorodnych kształtach, w dużych ilościach oraz pojedynczych sztuk. Możemy przeprowadzić prace na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej bądź pomóc w przygotowaniu projektu. Obsługujemy Klientów z całej Polski.

Frezowanie PE cena.

Cena frezowania PE zależna jest od różnych czynników, między innymi takich jak: grubość wykorzystywanych płyt PE, stopień skomplikowania geometrii detali, wielkość zamówienia. 

Jeżeli chcesz poznać wycenę na frezowanie pianki PE, skontaktuj się z nami, opisz swoje potrzeby, dołącz pliki graficzne (jeżeli nimi dysponujesz) i poczekaj na oferty od naszych Wykonawców.

Nasz zasięg.

Wykonujemy profesjonalne frezowanie pianki PE na terenie całego kraju, w tym: frezowanie Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań.