Cięcie laserem aluminium

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Zleć cięcie laserem aluminium specjalistom.

Świadczymy kompleksowe rozwiązania produkcyjne z zakresu laserowego cięcia aluminium. Zapewniamy nie tylko cięcie blach aluminiowych, ale także cięcie profili aluminiowych i cięcie rur aluminiowych. Realizujemy prototypy, zamówienia jednostkowe i seryjne, od niewielkich rozmiarów detali po spore objętościowo konstrukcje. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści od obróbki laserowej, zajmujący się profesjonalną produkcją estetycznych, gładkich, dokładnie przyciętych i starannie wyprofilowanych, w pełni gotowych do montażu i powtarzalnych części i elementów z aluminium. Nasze usługi obejmują zakres od przygotowania projektu aż po jego całościowe wykonanie.

Współpracujący z nami Partnerzy dysponują specjalistyczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i nowoczesną flotą urządzeń pozwalających na najwyższej jakości wyniki wycinania laserem aluminium. W cięciu laserem aluminium gwarantujemy perfekcję wykonania i stuprocentową powtarzalność wytworzonych detali aluminiowych.

Dołącz do nas!

zaufało nam setki firm

Zlecając nam wycinanie aluminium laserem zyskujesz szereg korzyści. Odpowiedzi od firm chętnych podjęcia się realizacji zlecenia na cięcie aluminium laserem pojawiają się niemal natychmiast. Masz możliwość posortowania ich według najistotniejszych dla siebie parametrów i wybrania w ten sposób oferty najpełniej odpowiadającej Twoim potrzebom. 

Cięcie laserowe aluminium – korzyści.

Najlepsze ceny, wysokiej jakości materiały, solidne wykonanie, błyskawiczna realizacja zlecenia…

Współpracujący z nami Wykonawcy pracują z uwzględnieniem najwyższych standardów i na wysokojakościowych materiałach, co przekłada się na najwyższej jakości gotowe elementy. Do cięcia aluminium używają laserów CO2 oraz innowacyjną technologię fiber, zapewniające optymalne wykorzystanie materiałów. Technologia cięcia wiązką lasera zapewnia osiąganie stosunkowo krótkiego czasu produkcji przy jednoczesnym wykorzystaniu niskiego poboru mocy. Gładka struktura, dowolne kształty i krawędzie niewymagające dodatkowych obróbek także przekładają się na ekonomiczność metody i zadowolenie Klientów, którzy chętnie do nas wracają, by zlecić cięcie blach aluminiowych. Już nie musisz wyszukiwać w Internecie fraz typu: „cięcie laserem aluminium parametry”, bo o wszystko zatroszczą się nasi doświadczeni Wykonawcy, gwarantując sprawną realizację złożonych zamówień i atrakcyjne warunki handlowe.

Istnieje możliwość oznaczenia wyciętych elementów za pomocą graweru. Ponadto świadczymy usługi w zakresie cięcia laserem innych materiałów metalowych i niemetalowych.

Aluminium – właściwości i zastosowanie.

Detale, elementy i wyroby wykonane z aluminium bez problemu odnajdziemy w naszej codziennej przestrzeni i w zasadzie w większości gałęzi przemysłu. Jest to obecnie drugi na świecie materiał pod względem częstotliwości wykorzystywania. Za jego powszechność, wszechstronność i uniwersalność odpowiadają korzystne właściwości. Przede wszystkim aluminium jest odporne na wiele różnorodnych czynników (m.in. kwasy, większość czynników chemicznych). Ciężko się utlenia, podlega pasywacji (pokrywa się tlenkami własnymi, które tworzą szczelną powłokę), nie matowieje, dobrze przewodzi ciepło i elektryczność, bez problemu poddaje się procesom obróbczym. Nie bez znaczenia jest również łatwość, z jaką połączyć można kilka elementów aluminiowych w większą konstrukcję. Jest surowcem lekkim, dość wytrzymałym, malowalnym i bezwonnym, elastycznym i plastycznym, poddającym się recyklingowi – może być wielokrotnie przetwarzane. Dużą zaletą aluminium jest fakt, że jego udarność nie maleje w niskich temperaturach, a wytrzymałość wręcz się zwiększa. W wielu przypadkach doskonale sprawdzi się jako znacznie tańsza alternatywa stali. Ponadto ma właściwości ochronne przed promieniowaniem rentgenowskim. 

Z uwagi na te liczne walory aluminium powszechnie stosowane jest w wielu branżach i sektorach przemysłu. Wykonuje się z niego takie elementy jak: różnego rodzaju blachy, pręty, rury, druty, profile, kształtowniki, płaskowniki, płyty i formatki, śruby, nakrętki, podkładki, kable, przewody i podzespoły elektroniczne. Wykorzystuje się je przy produkcji elementów budowlanych (od profili aluminiowych po elementy dachowe, okapy, rynny, dachówki, kanały klimatyzacyjne), w konstrukcji maszyn dla przemysłu samochodowego, lotniczego, kosmicznego i stoczniowego (karoserie, felgi, elementy łodzi i statków, podzespoły do budowy samolotów), w przemyśle spożywczym i gastronomicznym (folie spożywcze, puszki, kapsle, foremki, blaszki, patelnie, garnki, elementy urządzeń kuchennych), kosmetycznym (opakowania aerozoli), chemicznym (zbiorniki, menzurki, rury, suszarki próżniowe), elektrycznym, elektronicznym i elektrotechnicznym (linie, kable, silniki, urządzenia i systemy energetyczne, anteny, niektóre żarówki LED), systemów chłodzenia i ogrzewania (obudowy klimatyzatorów i wymienników ciepła wraz z orurowaniem), medycznym, zbrojeniowym. Aluminium często wykorzystywane jest w towarach konsumpcyjnych (sprzęt AGD, sprzęt sportowy, smartfony, tablety, laptopy, płaskie telewizory, stoły, krzesła, lampy, żaluzje, obrazy, panele dekoracyjne itd.).

Cięcie laserem aluminium – przykłady.

Cięcie laserem aluminium – wycena online.

Cięcie laserem aluminium cennik – zapytaj o bezpłatną wycenę.

W związku z tym, że koszt każdego zamówienia szacowany jest indywidualnie (zależne jest to bowiem od wielu zmiennych czynników), skontaktuj się z nami. 

Gwarantujemy, że nasza platforma to najlepsze w sieci miejsce na zlecenie usługi cięcia laserem aluminium.

Nasz zasięg.

Cięcie laserem aluminium zlecisz: w Warszawie (cięcie aluminium Warszawa, cięcie laserem aluminium Warszawa), Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Działamy na terenie całego kraju. Zamówienia przyjmujemy on-line, towar wysyłany jest z dostawą pod wskazany adres. Prosto, szybko, wygodnie.

Pozostałe tagi: ciecie aluminium, alu wycinanie laserem, aluminium cięcie laserem, laser cięcie aluminium.

Gdzie wykonujemy cięcie laserem aluminium?

 • Cięcie laserem aluminium Warszawa
 • Cięcie laserem aluminium Poznań
 • Cięcie laserem aluminium Wrocław
 • oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju