5 minut

Laserowo wycinane kabiny szklane na wymiar

Zalety szklanych kabin na wymiar

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale także hotelach, szpitalach, szatniach sportowych i innych obiektach, zwłaszcza gdy metraż łazienki, a także jej architektoniczny układ (skosy czy trudne o adaptacji wnęki) utrudniają zakup standardowej kabiny, dostępnej na rynku.

Co sprawia, że jest to propozycja tak chętnie wybierana? Przede wszystkim fakt, że jest to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb każdego użytkownika i każdej, nawet najbardziej nietypowej łazienki.

Główne zalety kabin prysznicowych robionych na zamówienie

Wśród głównych korzyści, jakie wynikają z posiadania szklanych kabin prysznicowych zamawianych na wymiar, warto wspomnieć:

  • Możliwość idealnego wkomponowania w układ aranżacyjno-funkcjonalny łazienki, także w przypadku nieustawnych pomieszczeń. Kabina mniejsza, większa, niska, wysoka, z tej czy z tamtej strony ściany – w przypadku możliwości zamówienia kabiny dopasowanej do naszych potrzeb i preferencji wszystkie te dylematy przestają być problemem. 
  • Niestandardowe wymiary oraz kształty. Marzy Ci się nietypowy model prysznica? Z LaserTrade możesz spełnić swoje fantazje o niesztampowej łazience. Zarejestruj się, złóż zapytanie ofertowe, a nasi wykonawcy powrócą do Ciebie z propozycjami.
  • Możliwość zaprojektowania każdego elementu oraz materiały spójne z resztą wyposażenia łazienkowego oraz wnętrzem. Decydując się na takie zindywidualizowane rozwiązanie, mamy szansę współuczestniczyć w całości projektu, a więc m.in. podać swoje preferencje co do materiałów, z jakich kabina zostanie wykonana, czy będzie brodzik, czy sam odpływ, czy szklane drzwi będą sięgały do samej podłogi, czy kabina będzie narożna, jedno- czy dwuosobowa, przezroczysta czy matowa, drzwi przesuwne czy wahadłowe, jakie będą wzory, grafiki, kolory, rodzaje okuć, uchwyty, półeczki itd.
  • Możliwość dostosowania kabiny do potrzeb osoby starszej lub niepełnosprawnej. Projektując taką kabinę, możemy dostosować wymiary, uzupełnić ją o antypoślizgową powłokę czy stołeczek. Poza tym transparentna kabina daje nam możliwość kontroli, czy nie wydarzyło się nic złego – czy starsza, niesprawna osoba się nie przewróciła, nie zasłabła.
  • Wysoki poziom higieniczności, szczelny i niezawodny montaż. Szklane drzwi skutecznie oddzielają strefę prysznica od pozostałej części łazienki, chroniąc ją przed zalaniem. Poza tym szklana powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i niepodatna na rozwój niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów, dlatego wnętrze kabiny i przestrzeń wokół pozostają wolne od takich zagrożeń.
  • Bezpieczeństwo. Do produkcji używane jest bezpieczne szkło laminowane i szkło hartowane, wytrzymałe, odporne na działanie wysokich temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli nawet nieopatrznie dojdzie do rozbicia, to tafla nie rozpadnie się na ostre kawałki, tylko pojawi się siatka spękania, mająca stanowić jak najmniejsze zagrożenie. 

Jakie są najpopularniejsze rodzaje szklanych kabin prysznicowych na wymiar?

Wśród szklanych kabin prysznicowych, dostępnych na rynku, wybierać można spośród:

  • kabin walk-in – zbudowanych w oparciu o pojedynczą szklaną ścianę,
  • kabin narożnych – opartych o dwie ściany narożne budynku i dwie ściany szklane,
  • kabin trójściennych – wykorzystujących jedną ścianę własną budynku,
  • kabin wolnostojących – mających cztery szklane ściany, tworzące niezależną konstrukcję.

Co zyskujemy, decydując się na montaż drzwi prysznicowych na zamówienie?

Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, jakie przedstawiliśmy powyżej, wydaje się, że wybór kabiny prysznicowej robionej na zamówienie to bardzo dobre rozwiązanie. Kabina stworzona na miarę indywidualnych potrzeb i preferencji to nieznacznie większy wydatek, a o niebo większa satysfakcja. Możliwość wybrania z dbałością każdego detalu to murowana gwarancja zadowolenia i spełnienia wszelkich oczekiwań w kwestii standardu wykończenia i aranżacji łazienki. Trzeba przy tym pamiętać, że szkło optycznie powiększa każde wnętrze, nadając mu przy okazji minimalistycznego, nowoczesnego stylu. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar to: walory estetyczne i dekoratorskie, wysoka jakość, komfort użytkowania, wygoda, praktyczność i funkcjonalność, bezpieczeństwo, łatwość i bezproblemowość użytkowania. Jednym zdaniem mówiąc: to optymalne i zindywidualizowane rozwiązanie na lata.

Reklama

Szklane zabudowy do łazienki na zamówienie – tylko w LaserTrade.pl

Platforma LaserTrade to wyjątkowe miejsce w wirtualnym świecie usług. Oferta portalu skierowana jest do każdego Klienta – zarówno indywidualnych odbiorców, jak i firm. Zalogowanie się do Panelu Klienta otwiera możliwość kontaktu z dziesiątkami profesjonalistów z preferowanej branży. 

W szybki i intuicyjny sposób można dodać zapytanie (np. dotyczące produkcji szklanych kabin prysznicowych na wymiar), załadować niezbędne pliki, przeglądać i filtrować otrzymane wyceny, by ostatecznie wybrać wykonawcę i zlecić mu wykonanie projektu według indywidualnych preferencji. 

Wykonane w LaserTrade szklane kabiny prysznicowe na wymiar z pewnością będą odpowiadać Państwa wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom. To doskonałe rozwiązanie dla Twojej łazienki, na najwyższym poziomie technicznym, uwzględniające najnowsze trendy projektowe. Zapraszamy do współpracy!

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *