Perfekcyjne cięcie szklanych blatów na wymiar

Coraz częściej w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach znaleźć można szklane blaty. Poza ciekawym designem i walorami estetycznymi mają one wiele innych zalet: są wytrzymałe, odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę i silne detergenty myjące. 

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade oferujemy profesjonalne wykonanie zachwycających lekkością i precyzją szklanych blatów na wymiar.

Szklane blaty w każdym kształcie, z różnego rodzaju szkła, do różnych celów

W ofercie naszych Partnerów znajdziecie Państwo wycinanie szklanych blatów na każdy wymiar, w każdym kształcie, z rozmaitej grubości i rozmaitych typów szkieł do blatów szklanych. 

Mogą być one atrakcyjnym elementem aranżacji różnych miejsc i pomieszczeń. Sprawdzą się w domach mieszkalnych, hotelowych recepcjach, restauracjach, barach, przychodniach, w siedzibach firm, w kuchniach, jadalniach, salonach, łazienkach, pokojach biurowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, firmowych. Dostosowujemy się do potrzeb indywidualnego zlecenia – tworzymy produkty o kształcie, jaki zażyczy sobie klient, o niestandardowych wymiarach i asymetrycznych, nieszablonowych, fantazyjnych kształtach. Z pasją i perfekcją wycinamy w szkle laserem.

Różne rodzaje szklanych blatów

Wśród najczęściej wybieranych szklanych blatów znajdują się:

Są też inne rodzaje, w tym: szkło artystyczne (o różnych kolorach), szkło z recyklingu (w 85% wykonane z tłuczonych butelek), float. Efektownie wyglądają blaty ze szkła tłuczonego czy matowego (np. piaskowanego). 

Szklane blaty mogą być transparentne, barwione, błyszczące, matowe, z dowolną grafiką, ze szkła lakierowanego od spodu. Krawędź może być szlifowana lub fazowana. Naroża blatu ostre, ścięte lub zaokrąglone.

Z czym komponuje się szkło, czyli zgrane duety materiałowe

Szkło jest uniwersalnym i ponadczasowym materiałem, idealnie sprawdzającym się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Mistrzowsko pasuje do minimalistycznych, nowoczesnych pomieszczeń w stylu rustykalnym lub industrialnym (loftowym).

Doskonale komponuje się z różnymi materiałami, dlatego można je wpasować w różne wysublimowane i wysmakowane aranżacje wystroju.

Wśród najczęściej występujących i najładniej prezentujących się duetów materiałowych znajdziemy:

Szklane blaty nie tylko chronią powierzchnię mebli, nadają gustownego i stylowego charakteru, schludnego wyglądu, dekoracyjnego akcentu, ale także stanowią element wysoce funkcjonalny.

Szklane blaty kuchenne, w stolikach pokojowych i na ławę, szklane blaty do łazienki – to tylko nieliczne spośród propozycji, które wykonacie Państwo w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade, łącząc stylowe szkło z charakterem innych materiałów. Dzięki współpracy z setkami firm z całego kraju posiadamy szeroki park maszynowy oraz pracujemy na bogatej gamie najlepszych jakościowo materiałów.

Walory i wady blatów wykonanych ze szkła

Szklane blaty posiadają szereg zalet, wśród których warto wspomnieć:

Niestety, pomimo wielu zalet, blaty wykonane ze szkła nie są wolne od wad. Zaliczamy do nich:

Wycinanie szklanych blatów na wymiar w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Portal LaserTrade to miejsce milionów możliwości. U nas szybko i sprawnie znajdziesz wykonawcę produktu lub usługi. W łatwy i komfortowy sposób dodasz zapytanie wraz z plikami – przykładowo dotyczące wycinania szklanych blatów na wymiar – które trafi automatyczne do naszej sieci partnerskiej. Panel klienta, który dla Ciebie stworzyliśmy, otwiera przed Tobą ogromne możliwości bezpośredniego kontaktu i interakcji ze wszystkimi jednocześnie. Wszystko z jednego miejsca, on-line, całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. Jednym ruchem sortujesz oferty otrzymane od wykonawców z całego kraju, wybierasz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i składasz zamówienie bezpośrednio u wybranego wykonawcy. Potem już tylko opłacasz zamówienie i czekasz na dostawę pod wskazany adres. Prędko, prosto, wygodnie. Sprawdź nasze możliwości!

Zapraszamy do współpracy!