Szafki BHP do firmy lub domu. Zamów!

Umożliwimy Ci wykonanie praktycznie każdej metalowej szafy na zamówienie.

Dziś skupimy się na metalowych szafach BHP, przybliżając Ci produkt oraz proces jego powstawania.

Szafki BHP, zwane również szafkami pracowniczymi, znajdują zastosowanie w zakładach pracy związanych z wieloma różnymi dziedzinami przemysłu. Ich obecność jest wymagana i regulowana przepisami, dzięki czemu popyt na takie produkty właściwie nigdy nie maleje. Tego typu meble można zresztą z powodzeniem wykorzystywać również w innych miejscach, np. w szkołach, na siłowniach i basenach, w galeriach handlowych, a nawet w prywatnych domach i mieszkaniach.

Estetyka i wygoda szafek BHP.

Największą zaletą mebli przemysłowych jest ich ogromna funkcjonalność. Szafki BHP projektowane są w taki sposób, by jak najefektywniej wykorzystywać dostępne miejsce. W tym celu wyposażane są w odpowiednio rozmieszczone wieszaki, drążki, półki, szuflady, a nawet ławki, które mogą ułatwiać zmianę odzieży czy obuwia na służbowe. Drzwiczki są zaś zamykane na klucz, co gwarantuje bezpieczeństwo i dyskrecję. Cecha ta sprawia, że szafki BHP mogą być wykorzystywane m.in. do przechowywania poufnych dokumentów.

Kolejną istotną cechą wyróżniającą szafki BHP jest materiał, z jakiego są wykonywane. Choć w naszym serwisie bez problemu można zamówić meble m.in. z tworzyw sztucznych czy drewna, socjalne szafki BHP z zasady produkowane są z metalu. Dzięki temu są niezwykle trwałe i odporne na zniszczenia, działanie wilgoci oraz kradzieże. Jednocześnie można wykonać w nich otwory wentylacyjne, które zapewnią niezbędną cyrkulację powietrza. Warto pamiętać, że szafki BHP w miejscach pracy czy szkołach są użytkowane bardzo często i intensywnie, w związku z czym trwałość i solidność stanowią ich podstawowe, niezbędne cechy.

Oczywiście walory praktyczne nie są jedynymi, na jakie należy zwracać uwagę. Niemal równie istotny jest wygląd mebli, które stanowią przecież ważny element aranżacji biura, zakładu przemysłowego czy domu. W zależności od potrzeb produkowane są szafki BHP o najróżniejszych kształtach oraz wymiarach. Ich estetyka zależy także od koloru – najlepiej postawić na taki, który współgra z wystrojem i identyfikacją wizualną firmy. Nasi producenci malują szafki ekologicznymi i bezpiecznymi farbami proszkowymi, które zabezpieczają powierzchnie przed korozją, jednocześnie nie stwarzając żadnego niebezpieczeństwa dla osób, które z nich korzystają.

Szafy na zamówienie powstają dzięki technologii cięcia laserem. Laser bardzo precyzyjnie tnie materiał na dowolny wymiar oraz wzór. 

W zależności od tego, czy planujesz zakup szafy do swojej firmy, czy myślisz o podejściu bardziej biznesowym, polegającym na sprzedaży mebli z metalu na zamówienie, możesz skorzystać z kilku dostępnych opcji. 

Szafa BHP do domu lub firmy.

Pierwszą kategorią wyrobów są metalowe szafki BHP, które planujesz wykorzystać osobiście w domu lub firmie. Aby otrzymać mebel zgodny ze swoimi preferencjami, wystarczy złożyć zapytanie o produkt, opisując jego wymiary i parametry. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, korzystając ze swojego Panelu Klienta. W odpowiedzi otrzymasz oferty od producentów i wykonawców. Aby maksymalnie ułatwić decyzję, umożliwiliśmy sortowanie ofert po cenie, lokalizacji oraz czasie wykonania. Natomiast kiedy już wybierzesz propozycję spełniającą Twoje wymagania, możesz złożyć zamówienie u wybranego Wykonawcy i oczekiwać na dostawę. 

Główną zaletą takiego rozwiązania jest łatwość komunikacji, otrzymywanie wielu ofert jednocześnie i możliwość zamówienia produktu na dowolny wymiar, wzór oraz w dowolnym kolorze. 

Szafy BHP – gotowy pomysł na biznes. 

Nasza platforma umożliwia również stworzenie własnego biznesu, polegającego na sprzedaży szaf na zamówienie w kraju lub za granicą. Solidne i znakomite jakościowo produkty zawsze dobrze się sprzedają, zaś zadowoleni klienci stanowią najlepszą reklamę firmy.

Jeśli chcesz specjalizować się w sprzedaży na zamówienie, proponujemy Ci, abyś w pierwszym kroku zwrócił się z zapytaniem do firm z naszego portalu, specjalizujących się w kategorii Produkt Design

Dzięki ich wsparciu stworzysz szafy o wyjątkowym wyglądzie i designie. A wyróżniające się, estetyczne i funkcjonalne produkty to pierwszy krok do Twojego sukcesu. 

Złożenie zapytania ze swojego Panelu Klienta jest bajecznie proste i niezwykle intuicyjne. W odpowiedzi otrzymasz oferty od firm specjalizujących się we wzornictwie przemysłowym (lub, bardziej nowocześnie rzecz ujmując, w produkt design). Oferty możesz łatwo sortować po cenie, lokalizacji lub czasie wykonania. Kiedy już wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania, możesz złożyć zamówienie u wybranego wykonawcy i rozpocząć pracę nad swoim projektem.  

Gdy Twój projekt będzie dopracowany, kolejnym krokiem będzie skorzystanie z Panelu Klienta i złożenie zapytania u wykonawców. 

Dodaj zapytanie np. o 1 szt., 10 szt. lub 100 szt. i załącz swój plik, a w odpowiedzi otrzymasz oferty na wykonanie wraz z czasem realizacji. 

Produkuj i sprzedawaj.

Kiedy masz już projekt i znasz cenę oraz czas wykonania, przychodzi pora na sprzedaż.

Możesz np. skorzystać ze sprzedażowych platform internetowych lub sprzedawać poprzez portale społecznościowe. Internet daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości.

Dodatkową zaletą produkcji na zamówienie jest fakt, że nie potrzebujesz magazynu ani zapasu towaru. Zlecenie produkcji uruchamiasz dopiero po sprzedaży. 

Na przykładzie, który przestawiliśmy Ci powyżej, możesz wyprodukować tysiące produktów z materiałów takich jak metale, drewno, tworzywa sztuczne, kamień czy technologia druku 3D. Mogą to być także szafki BHP.

Setki firm współpracujących z nami i specjalizujących się w produkcji na zamówienie umożliwiają Ci wykonanie usług na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo. 

Wysokiej jakości materiały, perfekcyjne kształty i doświadczenie w produkcji na zamówienie to nasza specjalność. 

Jeśli poszukujesz innych inspiracji na biznes, obserwuj nasz blog. 

Aby nic Ci nie umknęło, zapisz się do naszego newslettera. Poinformujemy Cię o każdym nowym artykule.