Produkcja - stojaki na koła samochodowe

Stojaki na koła samochodowe – do Twojego warsztatu, garażu, sklepu

Stojaki na koła samochodowe to bardzo praktyczny wyrób. Ze względu na rosnącą liczbę pojazdów i konieczność częstej wymiany opon, stanowią one ważny i funkcjonalny element w garażach, sklepach oraz warsztatach samochodowych.

Proces produkcji stojaków.

Planując produkcję stojaków na koła, należy sporządzić odpowiedni projekt. Istnieje bardzo wiele różnych kształtów i możliwych wariantów, dlatego też trzeba dobrze zdefiniować potencjalnego odbiorcę produktu. Stojaki bowiem mogą być ustawiane pionowo bądź poziomo, popularne są również w formie regałów. Te pierwsze wersje sprawdzą się bardziej u klienta indywidualnego, rozbudowane półki zaś będą stanowiły element wyposażenia w sklepach z częściami samochodowymi bądź w warsztatach.  Po sporządzeniu odpowiedniego projektu należy zastanowić się nad materiałem, z jakiego obiekty zostaną wykonane. Do wytwarzania stojaków najczęściej wybiera się stal. Przy wersjach pionowych potrzebne będą rury, przy poziomych używa się prętów. Cały proces produkcji zaczyna się od obrobienia potrzebnych części. Nasi Wykonawcy wykonują wszelkie prace obejmujące konstrukcję oraz montaż ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji z rur, profili, prętów i drutów stalowych giętych oraz kształtowanych w dowolny sposób. Po otrzymaniu odpowiednich partii, trzeba połączyć ze sobą elementy za pomocą śrub bądź spoin. Należy dokładnie sprawdzić wytrzymałość konstrukcji oraz jakość łączeń, zanim produkt trafi na rynek. Przy zastosowaniu wysokich standardów jakości w trakcie produkcji stojaków, można uzyskać estetyczne i funkcjonalne przedmioty.

Stojaki na koła samochodowe – dla kogo?

Jako że z roku na rok przybywa samochodów, a zmienne warunki atmosferyczne wymagają wymiany opon, stojaki na koła sprawdzą się u każdego posiadacza samochodu osobowego. Zaoszczędzają miejsce w garażu i można dzięki nim bezpiecznie przechowywać ogumienie. Jest to również dobre rozwiązanie dla właścicieli warsztatów samochodowych, sklepów z częściami samochodowymi, wulkanizatorów oraz osób zajmujących się logistyką pojazdów. Coraz to ciekawsze projekty pozwalają na tworzenie konstrukcji umożliwiających umiejscowienie bardzo wielu opon w jednym miejscu.

W procesie produkcji stojaków na koła samochodowe bardzo ważne jest opracowanie i dobór odpowiednich części konstrukcyjnych. Liczy się tu dokładność oraz wytrzymałość przetworzonych materiałów. Dlatego też warto zwracać uwagę na najwyższą jakość produkcji, tak, aby gotowe wyroby spełniały wszystkie wymagania odbiorców.

Jak zamówić stojaki na koła samochodowe?

To proste – skorzystaj z naszego Panelu Klienta: dodaj swoje zapytanie o stojaki na koła samochodowe, porównaj otrzymane oferty i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą. 

Wszystko on-line, z dowolnego miejsca, gdziekolwiek jesteś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu obróbki CNC.