4 minuty

Stojaki na worki

Produkcja stelaży i stojaków na worki do zbiórki selektywnej – jak nikt łączymy pożyteczne z przyjemnym

Segregacja odpadów to dziś już norma, a nie jedna z dostępnych opcji. Bardzo dobrze, bo recykling to ważna droga do czystszego otoczenia i ochrony naturalnych zasobów, aby jak najdłużej mogły służyć także kolejnym pokoleniom. Dzięki zachowaniu odpowiednich postaw mamy wpływ na nasze otoczenie, a także wykazujemy odpowiedzialność i świadomość ekologiczną. Nie bez kozery mawia się: jeśli chcesz zmieniać świat – zacznij od siebie! Nie chcemy przecież, aby nasz świat zamienił się w jedno wielkie wysypisko śmieci.

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade zamówisz dziesiątki, setki, a nawet tysiące produktów –  ważnych, potrzebnych, użytecznych – bez wychodzenia z domu. Po prostu rejestrujesz się, składasz zamówienie na interesujący Cię produkt i odbierasz oferty od wykonawców chętnych zrealizować Twoje zlecenie. U nas zamówisz stelaże i stojaki na worki do selektywnej zbiórki odpadów, według interesujących Cię kryteriów.

Kogo możemy zaopatrzyć w stojaki do selektywnej zbiórki odpadów?

Stelaże na worki do segregacji śmieci przydadzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w ogródkach działkowych, w miejscach użyteczności publicznej, na dworcach, w zakładach pracy, na imprezach masowych, piknikach, grillach, rozmaitych targach handlowych i wszędzie tam, gdzie zależy nam na utrzymaniu ładu, czystości, porządku. 

Produkujemy na zamówienie każdego: od osób indywidualnych, poprzez firmy, przemysł, po gminy. Jest to propozycja atrakcyjna zwłaszcza dla tych, od których śmieci odbierane są w systemie workowym. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, ułatwiające radzenie sobie z nieczystościami.

Jakie są zalety stosowania metalowych stojaków na worki do sortowania śmieci?

Po pierwsze jest to rozwiązanie łatwe w obsłudze, proste, tanie, szybkie, wygodne, praktyczne, funkcjonalne, skuteczne. Gdy dodać do tego precyzję wykonania – także estetyczne. Są to konstrukcje lekkie, o niewielkich gabarytach, dlatego można je ustawić praktycznie w dowolnym miejscu, a później bez problemu szybko złożyć i schować, worek przekazując odpowiednim służbom do utylizacji. Jednocześnie stojaki te są stabilne i wytrzymałe, przeznaczone do różnych pojemności worków, dlatego ich użyteczność można łatwo dostosować do swoich potrzeb. 

Wielką zaletą jest ich higieniczność. W przeciwieństwie do koszy na śmieci, które trzeba czyścić, myć, dezynfekować – i które są przecież siedliskiej rozmaitych bakterii – tutaj nie ma takiej potrzeby. Wyciągamy worek i po kłopocie. Przy okazji jest to również oszczędność czasu.

Tych korzyści jest znacznie więcej: 

  • zazwyczaj stelaże są malowane proszkowo na rozmaite kolory, są odporne na działanie czynników atmosferycznych (przeznaczone mogą więc być do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego), nie rdzewieją,
  • w łatwy sposób można je złożyć i schować albo też przenieść w inne miejsce (najczęściej mają kółka, a więc są mobilne i łatwo je przetransportować),
  • są tańsze w produkcji niż standardowe pojemniki na odpady.

Na jakie cechy warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni model stelaża na odpady?

Modeli stelaży może być wiele, począwszy od prostych konstrukcji, po bardziej wymyślne.

  • Stelaż może być pojedynczy, podwójny albo potrójny czy nawet poczwórny (cały system segregacji odpadów – plastik, makulatura, szkło, odpady zmieszane), z obręczowym mocowaniem worków.
  • Do stelaża przymocowana jest szczelna pokrywa (metalowa albo z tworzywa), zapobiegająca wydostawaniu się brzydkich zapachów i chroniąca przed inwazją insektów czy roznoszeniem śmieci przez zwierzęta.
  • Mogą być otwierane ręcznie lub mogą mieć pedał nożny do podnoszenia pokrywy.
  • Warto wybrać model w dolnej części wyposażony w półkę, która oddziela worek od podłoża, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko jego uszkodzenia czy rozerwania.

Produkcja CNC stelaży i stojaków na worki w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Zasada działania Platformy Usług CNC i Druku 3D LaserTrade jest banalnie prosta: zakładasz konto, dodajesz zapytanie w Panelu Klienta i czekasz, aż oferty od wykonawców z całej Polski zaczną na nie spływać. Czyli: Ty mówisz co potrzebujesz, a my i nasi partnerzy działamy.

Wyprodukujemy na Twoje zlecenie, co tylko chcesz i jaki tylko sobie zażyczysz model stelaża. Jesteśmy tu po to, aby spełniać oczekiwania. Aby połączyć pożyteczne z przyjemnym, pokazać, że wytwarzanie rzeczy praktycznych i funkcjonalnych może być proste, szybkie, skuteczne, efektywne. Teraz, aby rozpocząć produkcję, nie musisz martwić się o maszyny i urządzenia, powierzchnię magazynową, logistykę i transport. Gdziekolwiek jesteś – składasz zamówienie on-line, a produkty stworzone według Twojego projektu zostaną dostarczone wprost pod drzwi Twojej firmy lub domu.

O wszystkim pomyśleliśmy za Ciebie, dla Twojej wygody. Sprawdź, jak funkcjonujemy.

Sponsorzy generalni

Odsłon: 87

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *