4 minuty

Stojaki na worki

Produkcja stelaży i stojaków na worki do zbiórki selektywnej – jak nikt łączymy pożyteczne z przyjemnym

Segregacja odpadów to dziś już norma, a nie jedna z dostępnych opcji. Bardzo dobrze, bo recykling to ważna droga do czystszego otoczenia i ochrony naturalnych zasobów, aby jak najdłużej mogły służyć także kolejnym pokoleniom. Dzięki zachowaniu odpowiednich postaw mamy wpływ na nasze otoczenie, a także wykazujemy odpowiedzialność i świadomość ekologiczną. Nie bez kozery mawia się: jeśli chcesz zmieniać świat – zacznij od siebie! Nie chcemy przecież, aby nasz świat zamienił się w jedno wielkie wysypisko śmieci.

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade zamówisz dziesiątki, setki, a nawet tysiące produktów –  ważnych, potrzebnych, użytecznych – bez wychodzenia z domu. Po prostu rejestrujesz się, składasz zamówienie na interesujący Cię produkt i odbierasz oferty od wykonawców chętnych zrealizować Twoje zlecenie. U nas zamówisz stelaże i stojaki na worki do selektywnej zbiórki odpadów, według interesujących Cię kryteriów.

Kogo możemy zaopatrzyć w stojaki do selektywnej zbiórki odpadów?

Stelaże na worki do segregacji śmieci przydadzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w ogródkach działkowych, w miejscach użyteczności publicznej, na dworcach, w zakładach pracy, na imprezach masowych, piknikach, grillach, rozmaitych targach handlowych i wszędzie tam, gdzie zależy nam na utrzymaniu ładu, czystości, porządku. 

Produkujemy na zamówienie każdego: od osób indywidualnych, poprzez firmy, przemysł, po gminy. Jest to propozycja atrakcyjna zwłaszcza dla tych, od których śmieci odbierane są w systemie workowym. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, ułatwiające radzenie sobie z nieczystościami.

Jakie są zalety stosowania metalowych stojaków na worki do sortowania śmieci?

Po pierwsze jest to rozwiązanie łatwe w obsłudze, proste, tanie, szybkie, wygodne, praktyczne, funkcjonalne, skuteczne. Gdy dodać do tego precyzję wykonania – także estetyczne. Są to konstrukcje lekkie, o niewielkich gabarytach, dlatego można je ustawić praktycznie w dowolnym miejscu, a później bez problemu szybko złożyć i schować, worek przekazując odpowiednim służbom do utylizacji. Jednocześnie stojaki te są stabilne i wytrzymałe, przeznaczone do różnych pojemności worków, dlatego ich użyteczność można łatwo dostosować do swoich potrzeb. 

Wielką zaletą jest ich higieniczność. W przeciwieństwie do koszy na śmieci, które trzeba czyścić, myć, dezynfekować – i które są przecież siedliskiej rozmaitych bakterii – tutaj nie ma takiej potrzeby. Wyciągamy worek i po kłopocie. Przy okazji jest to również oszczędność czasu.

Tych korzyści jest znacznie więcej: 

  • zazwyczaj stelaże są malowane proszkowo na rozmaite kolory, są odporne na działanie czynników atmosferycznych (przeznaczone mogą więc być do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego), nie rdzewieją,
  • w łatwy sposób można je złożyć i schować albo też przenieść w inne miejsce (najczęściej mają kółka, a więc są mobilne i łatwo je przetransportować),
  • są tańsze w produkcji niż standardowe pojemniki na odpady.

Na jakie cechy warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni model stelaża na odpady?

Modeli stelaży może być wiele, począwszy od prostych konstrukcji, po bardziej wymyślne.

Reklama
  • Stelaż może być pojedynczy, podwójny albo potrójny czy nawet poczwórny (cały system segregacji odpadów – plastik, makulatura, szkło, odpady zmieszane), z obręczowym mocowaniem worków.
  • Do stelaża przymocowana jest szczelna pokrywa (metalowa albo z tworzywa), zapobiegająca wydostawaniu się brzydkich zapachów i chroniąca przed inwazją insektów czy roznoszeniem śmieci przez zwierzęta.
  • Mogą być otwierane ręcznie lub mogą mieć pedał nożny do podnoszenia pokrywy.
  • Warto wybrać model w dolnej części wyposażony w półkę, która oddziela worek od podłoża, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko jego uszkodzenia czy rozerwania.

Produkcja CNC stelaży i stojaków na worki w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Zasada działania Platformy Usług CNC i Druku 3D LaserTrade jest banalnie prosta: zakładasz konto, dodajesz zapytanie w Panelu Klienta i czekasz, aż oferty od wykonawców z całej Polski zaczną na nie spływać. Czyli: Ty mówisz co potrzebujesz, a my i nasi partnerzy działamy.

Wyprodukujemy na Twoje zlecenie, co tylko chcesz i jaki tylko sobie zażyczysz model stelaża. Jesteśmy tu po to, aby spełniać oczekiwania. Aby połączyć pożyteczne z przyjemnym, pokazać, że wytwarzanie rzeczy praktycznych i funkcjonalnych może być proste, szybkie, skuteczne, efektywne. Teraz, aby rozpocząć produkcję, nie musisz martwić się o maszyny i urządzenia, powierzchnię magazynową, logistykę i transport. Gdziekolwiek jesteś – składasz zamówienie on-line, a produkty stworzone według Twojego projektu zostaną dostarczone wprost pod drzwi Twojej firmy lub domu.

O wszystkim pomyśleliśmy za Ciebie, dla Twojej wygody. Sprawdź, jak funkcjonujemy.

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *