Produkcja skrzyń flight case

Dlaczego skrzynie transportowe flight case warto zamawiać na wymiar?

Skrzynie transportowe flight case – na zamówienie.

Skrzynia transportowa na wymiar. Case na wymiar (case na zamówienie). Produkcja skrzyń transportowych. Producent skrzyń transportowych. Spełnimy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Jesteśmy miejscem milionów możliwości. Stworzyliśmy je z myślą o specjalistach z wielu branż, aby ułatwić im funkcjonowanie i połączyć ich działania w ogólnopolską sieć partnerską. Bo razem można więcej…

Zlecisz u nas dziesiątki usług i zamówisz na wymiar setki, a może nawet i tysiące różnorakich produktów. Wśród nich znajdziesz niezastąpione i niezawodne w transporcie (np. w podróży czy trasie koncertowej) skrzynie typu flight case, potocznie nazywane czasem kejsami.

Czym są skrzynie transportowe flight case?

Są to skrzynie transportowe, służące do przechowywania i przewożenia przedmiotów delikatnych, mogących doznać uszczerbku czy uszkodzenia podczas transportu. Ich solidna konstrukcja i przemyślana w każdym calu budowa zapewniają bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom.

Pierwotnie powstały one na potrzeby transportu powietrznego, z czasem jednak ich walory – między innymi duża wytrzymałość przy niewielkim ciężarze własnym – dostrzeżone i docenione zostały także przez inne branże, jak również logistykę transportu kołowego, kolejowego, morskiego.

Jakie branże korzystają ze skrzyni typu flight case?

Skrzynie transportowe flight case są przydatne w różnorodnych zastosowaniach i ułatwiają życie specjalistom z wielu dziedzin. Są to m.in. następujące branże:

W ofercie znajdą się zatem skrzynie transportowe flight case na:

Z czego wykonane są skrzynie transportowe flight case?

Konstrukcja skrzyni stworzona jest najczęściej z systemu aluminiowych profili, a ścianki – ze sklejki fenolowej. Narożniki mogą być wykonane ze stopu stali i cynku. Do budowy skrzyń używane są najwyższej jakości komponenty, a dodatkowym zabezpieczeniem sztywnej konstrukcji są osłonki, mające chronić wrażliwe miejsca przed jakimikolwiek niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (m.in.: wilgocią czy zabrudzeniami). W środku skrzynie transportowe flight case wypełnione są zazwyczaj pianką techniczną, utrzymującą przedmioty na swoich miejscach i izolującą poszczególne elementy od siebie, celem uniknięcia uszkodzeń, wywołanych przykładowo wstrząsami podczas transportu.

Jak najczęściej przebiega proces produkcyjny skrzyń flight case?

Proces produkcyjny składa się najczęściej z następujących etapów:

Kiedy już zdecydujesz się na odpowiadającego Ci Wykonawcę, należy ustalić szczegóły dotyczące wyglądu, kształtu, funkcjonalności, wymaganych parametrów. Pomaga w tym oprogramowanie służące do wizualizacji skrzyń.

Dzięki odpowiednio przygotowanym plikom maszyna CNC wycina w sklejce odpowiednie formatki, frezuje otwory na rączki, zamki i inne elementy, a następnie wierci gotowe otwory na nity.

Na podstawie przygotowanego projektu docina się i dopasowuje aluminiowe profile.

Do skrzyni zamontowywane są rączki, nóżki i inne elementy – łączy się je za pomocą nitów, zaciskanych technologią pneumatyczną.

Przy pomocy technologii CNC wycina się i frezuje pianki o odpowiednich kształtach, a później mocuje się je przy użyciu np. wysokogatunkowego kleju, gwarantującego trwałość w każdych warunkach.

Na tym etapie sprawdza się dokładnie wszystkie połączenia, wymiary wewnętrzne i zewnętrzne, czyści produkt z ewentualnych pozostałości poprodukcyjnych.

Skrzynie transportowe flight case – ile kosztują?

Skrzynie transportowe flight case wykonywane są na zamówienie, zgodnie z życzeniem Zamawiającego, dlatego koszt ich wykonania zależny jest od wielu czynników, jak na przykład: materiał, wymiary, złożoność projektu, elementy wykończenia, ilości zamawianego towaru itd. Zapytaj o wycenę on-line, wchodząc w odpowiedni formularz na naszej stronie.

Zamawianie na wymiar skrzyni transportowych flight case – korzyści.

Ktoś może zapytać: Po co tyle zachodu z produkowaniem czegoś na zamówienie, skoro sklepy pełne są dziś produktów wytwarzanych seryjnie i wśród nich znajdą się także kufry transportowe? Odpowiedź jest prosta: żadna skrzynia produkowana seryjnie nie da 100% dopasowania do wymaganego przedmiotu. Jedynie dopasowany idealnie rozmiar skrzyni i jej wypełnienia jest w stanie w pełni zabezpieczyć zawartość przed doznaniem uszczerbku czy uszkodzeń. Jeśli skrzynia ma należycie spełniać swoje zadanie, musi stuprocentowo zabezpieczyć daną rzecz przed przemieszczaniem się w środku skrzyni, przed działaniem wstrząsów, a także czynnikami atmosferycznymi czy brudem. W skrzyniach przygotowanych na wymiar, według indywidualnego zlecenia, we właściwy sposób dobiera się zastosowane materiały, ilość zabezpieczeń, wypełnienie gwarantujące pełną stabilność, zewnętrzną obudowę, kształty i wymiary skrzyni. Tak przygotowane skrzynie znakomicie spełnią swoje zadanie ochrony i bezpieczeństwa, a także posłużą Nabywcy przez wiele lat. Produkcja skrzyń transportowych to zatem korzystna opcja i fantastyczna oferta dla każdego, kto wymaga takich skrzyń pod konkretne potrzeby.

Skrzynie transportowe flight case dla specjalistów różnych branż.

Dużo koncertujesz i poszukujesz idealnie dopasowanych skrzyni transportowych na instrumenty muzyczne, sprzęt nagłośnieniowy, kolumny i wzmacniacze czy oświetlenie? Potrzebujesz bezpiecznie przetransportować cenny sprzęt i akcesoria medyczne czy aparaturę naukową? A może jeszcze coś innego musisz zabezpieczyć przed wstrząsami podczas podróży? Produkcja skrzyń transportowych – to coś dla Ciebie.

Oferujemy rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Łączymy profesjonalizm, najlepszą jakość, doświadczenie, z indywidualnym podejściem do Klienta. Nasz rozbudowany park maszynowy CNC to gwarancja bezpieczeństwa, wytrzymałości, funkcjonalności i estetyki zamkniętych w jednym produkcie. Każda skrzynia powstaje na indywidualne zamówienie, według specyfikacji wynikającej z indywidualnych cech użytkowanego sprzętu.

Jak zamówić skrzynie transportowe flightcase? To proste – skorzystaj z naszego Panelu Klienta: dodaj swoje zapytanie, porównaj otrzymane oferty i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą. Produkcja skrzyń transportowych na zamówienie jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Sprawdź nasze usługi z zakresu obróbki CNC – zapraszamy!

Nasz zasięg.

Chcesz zamówić skrzynie transportowe na wymiar? Sprawdź nasze możliwości: skrzynie transportowe Warszawa, skrzynie transportowe Wrocław, skrzynie transportowe dolnośląskie, a także produkcja skrzyń transportowych w wielu innych zakątkach kraju.