Produkcja metalowych wiat rowerowych na wymiar

Z ankiety Centrum Badania Opinii Społecznej wynika, że 70 procent Polaków chętnie korzysta z jednośladów. Większość z nich traktuje rowery jako środek komunikacji, zwłaszcza w miastach – po prostu jest to szybszy, wygodniejszy i tańszy sposób transportu. Z tego względu zapotrzebowanie na wiaty rośnie w błyskawicznym tempie, dlatego współcześnie ich produkcja jest niezwykle ważna, a wręcz konieczna. Największą popularnością cieszą się metalowe wiaty rowerowe na wymiar, które są najbardziej wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Co warto o nich wiedzieć?

Metalowe wiaty rowerowe na wymiar – czyli jakie?

Metalowe wiaty rowerowe powstają z reguły z blachy różnego typu – począwszy od aluminiowej, kończąc na stalowej i ocynkowanej. Metal to najlepszy materiał przeznaczony do produkcji wiat, gdyż jest najbardziej wytrzymały na uderzenia, wysokie i niskie temperatury, podmuchy wiatru oraz korozję. Odpowiednio zaimpregnowany wykazuje silną niewrażliwość na rdzę. Metalowe wiaty rowerowe są też niedrogie w procesie produkcyjnym, co stanowi dodatkową korzyść dla inwestorów. My wykorzystujemy do tego celu laserowe cięcie metali.

Wiaty metalowe przyjmują przeróżną postać – wśród nich znajdują się miejskie. Przeznaczone do montowania praktycznie wszędzie, są uniwersalne. Ich nazwa nie powinna Cię jednak zwieść – spotkasz je również w podmiejskich i wiejskich rejonach. Proste lub w dowolnym, wymyślnym kształcie, są potrzebne w każdym zakątku Polski. Nie można oczywiście też zapomnieć o metalowych wiatach szkolnych, które królują w placówkach edukacyjnych. 

Ogromną popularnością cieszą się także metalowe wiaty rowerowe stylizowane, na przykład na starsze formy architektoniczne. Z dachami spadowymi lub kolebkowymi, są estetyczną ozdobą przestrzeni. Często nawiązują na przykład do zabudowy miejskiej XIX wieku. Alternatywą są nowoczesne metalowe wiaty rowerowe, idealnie komponujące się z biurowcami i wieżowcami. Charakteryzują je proste formy, minimalizm, przewaga bieli i czerni w kolorystyce oraz znaczna ilość innowacyjnych materiałów, w tym hartowanego szkła. 

Produkcja metalowych wiat rowerowych na wymiar.

Jeżeli chcesz zlecić produkcję metalowych wiat na wymiar, zapraszamy do współpracy. Za pośrednictwem naszej platformy wystawisz ogłoszenie o poszukiwaniu Wykonawców. Nie musisz praktycznie nic więcej robić – firmy z całej Polski osobiście zgłoszą się do Ciebie ze swoimi usługami! Fachowcy zajmują się laserowym cięciem metali, gięciem i wycinaniem blach, spawaniem i obróbką CNC oraz oferują wiele innych technologii, które stosuje się podczas formowania metalowych przedmiotów i konstrukcji. Większość prac jest zautomatyzowana, co wyklucza ryzyko błędu, przyspiesza procesy produkcyjne i generuje jak najmniej odpadów.