Produkcja konstrukcji ze stali nierdzewnej

Produkcja elementów i konstrukcji ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego

Platforma Usług CNC i Druku 3D to niezwykłe miejsce na internetowej mapie Polski – to tutaj Zleceniodawcy z całej Polski, i z najróżniejszych branż, liczyć mogą na szybką, sprawną, bezproblemową obsługę najwyższej jakości. Wykonawcy zrzeszeni w sieci partnerskiej LaserTrade posiadają do dyspozycji bogate parki maszynowe, wyposażone w najnowsze, innowacyjne technologie, dzięki czemu mogą podejmować zlecenia na różnorodne usługi CNC oraz produkować elementy i konstrukcje ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz innych materiałów i komponentów dla wielu dziedzin przemysłu, w tym: przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego, ciepłownictwa i innych.

Jakie produkty możemy dla Ciebie wykonać?

Jeśli działasz w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, chemicznej, ciepłowniczej, skorzystaj z możliwości oferowanych przez Portal Produkcyjno-Usługowy LaserTrade. Wykonujemy na zamówienie, według indywidualnych specyfikacji, między innymi następujące elementy i konstrukcje:

Do jakich celów wykorzystywać można wyprodukowane przez nas urządzenia, zbiorniki i instalacje technologiczne?

Wśród szerokiego asortymentu produkowanych przez nas elementów i konstrukcji znajdziecie Państwo:

LaserTrade – uniwersalne centrum obróbki metali 

Firmy wykonawcze w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade to doświadczona kadra o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach, dysponująca dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, dzięki czemu możemy się tu podjąć wszelakich działań z zakresu obróbki metali. Produkcja pojedynczych sztuk, prototypów, krótkich oraz długich serii to nasz chleb powszedni. Z pasją tniemy laserem, gniemy CNC, walcujemy i zwijamy blachy, wykorzystujemy obróbkę skrawaniem i szereg innych działań, aby najlepszej jakości materiały (stale nierdzewne, kwasoodporne, węglowe i inne) przemienić w precyzyjnie wykonane elementy i produkty. Efekty naszych działań widoczne są w codziennej pracy branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i wielu innych.

A co możemy zrobić dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie LaserTrade: załóż konto, składaj zapytania ofertowe. Gdziekolwiek jesteś, możesz korzystać z narzędzia pełnego możliwości i funkcjonalności, jakie stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. To Twój osobisty Panel Klienta – służący do szybkiej i bezpośredniej komunikacji z firmami z całego kraju. W LaserTrade każde zlecenie traktujemy z jednakową uwagą i zaangażowaniem – od klientów indywidualnych po duże koncerny, od produkcji jednostkowej po wieloseryjną, od drobnych i delikatnych elementów po złożone i ciężkie konstrukcje stalowe. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy.