Produkcja elementów drewnianych

Produkcja elementów drewnianych na zamówienie.

Szukasz producenta elementów z drewna na zamówienie? Zapraszamy!

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Jesteśmy Platformą, która w 1 miejscu skupia producentów elementów drewnianych.
Produkcja elementów drewnianych: wykonujemy detale, komponenty oraz przedmioty na zamówienie, zarówno w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej. Wykonywane elementy możemy pokryć grawerem z dowolnym napisem, logiem itd. Tworzymy każdy rodzaj detali (wycinane, toczone, frezowane), o najróżniejszych kształtach, dowolnych rozmiarach i kolorach, z różnych materiałów (płyty, sklejki, drewno lite), w każdej ilości. Realizujemy zlecenia według plików Klienta lub pomagamy w przygotowaniu plików produkcyjnych na życzenie.

Produkcja elementów drewnianych – najwyższe standardy.

Gwarancją najwyższych standardów jest nasza współpraca tylko z doświadczonymi firmami CNC z całego kraju, zastosowanie właściwie przygotowanych surowców, odpowiedniej technologii oraz maszyn i urządzeń o wysokich parametrach produkcyjnych. Oferowane przez nas produkty są starannie wykończone, przy produkcji seryjnej w 100% powtarzalne, a sam proces – wydajny, efektywny, produktywny i ekonomiczny.

Korzyści ze współpracy z nami.

 • najwyższa jakość, trwałość oraz funkcjonalność wykonywanych elementów,
 • produkcja oparta na naturalnym i odnawialnym surowcu,
 • rozwój i nieustanne poszerzanie asortymentu usług, przedmiotu produkcji, naszych możliwości, zasięgu,
 • możliwość błyskawicznego porównania ceny u wielu partnerów produkcyjnych na rynku i wybór najkorzystniejszej oferty.

Nasze technologie w produkcji elementów drewnianych.

Nasze technologie produkcji opierają się na CNC W produkcji wykorzystujemy technologie CNC, głównie cięcie (laserem, wodą), grawerowanie, obróbkę skrawaniem (frezowanie, toczenie), jak i szereg innych (piłowanie, wiercenie, wygładzanie, klejenie krawędziowe). Współpracując z nami, zyskujesz niezwykłe możliwości produkcyjne. Najnowszej generacji przemysłowe laserowe plotery, wycinarki, grawerki, uniwersalne centra obróbcze CNC, obrabiarki wielozadaniowe, centra tokarskie, tokarki CNC, centra frezarskie, frezarki CNC, zaawansowane technologie druku 3D – wszystko to pozwala na wysokojakościowe projektowanie, prototypowanie oraz nisko- i wysokonakładową produkcję komponentów dla przeróżnych branży.

 • Cięcie drewna pozwala na tworzenie najbardziej skomplikowanych projektów, krzywizn, naroży i idealnie gładkich konturów.
 • Grawerowanie drewna polega na wyżłobieniu wcześniej sporządzonego projektu i pozwala uzyskać niepowtarzalne, spersonalizowane produkty. Grawer jest odporny na działanie temperatury, kwasów, ścieranie.
 • Frezowanie w drewnie pozwala nadawać wybranym przedmiotom odpowiedni kształt lub wymiar, modelować powierzchnie kształtowe oraz płaskie, tworzyć wrzeciona, koła zębate i inne elementy, wycinać gwinty, kanałki, rowki, uzębienia.
 • Toczenie drewna umożliwia uzyskiwanie przedmiotów o kształcie brył obrotowych, o złożonej geometrii, wymagających niezwykle precyzyjnych oraz wysoce powtarzalnych detali, jak na przykład: wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne.

Rodzaje materiałów stosowanych w produkcji elementów drewnianych.

Produkcja elementów drewnianych to istotna dziedzina wytwórczości. Drewno to bardzo ważny przemysłowo surowiec. Cieszy się sporą popularnością, albowiem możliwości jego zastosowania są rozległe. Do produkcji używane są również produkty drewnopochodne.

Wśród najpopularniejszych rodzajów materiałów wykorzystywanych do produkcji wyróżniamy: drewno lite (dębowe, bukowe, jesionowe, lipowe, brzozowe, orzechowe, wiśniowe, inne), forniry, sklejki, płyty wiórowe, płyty pilśniowe MDF i HDF.

Wybierając materiał do produkcji elementów z drewna, warto zwrócić uwagę na jego zróżnicowane wybarwienie, usłojenie, a także na to, aby pozbawiony był nieestetycznych pęknięć czy sęków.

Podsumowując: u nas wykonasz elementy dębowe, elementy jesionowe, elementy bukowe i inne, albowiem bliska nam jest produkcja elementów z drewna dębowego, produkcja elementów z drewna jesionowego, produkcja elementów z drewna bukowego itp.

Produkcja elementów drewnianych – przykłady.

Przykłady produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

Wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu elementów drewnianych na zamówienie. Z pasją oraz uważnością wsłuchujemy się w głos Klientów, aby móc dostarczać dokładnie takie produkty, jakich potrzebują i na jakich im zależy.

Produkcja elementów drewnianych w naszej ofercie: produkcja części na zamówienie, produkcja pojedynczych elementów, produkcja części jednostkowych, produkcja seryjna, produkcja detali, produkcja wyrobów, produkcja elementów drewnianych do gier.

Produkcja elementów drewnianych – z nami wykonasz:
nogi, słupy, stopki, listwy ozdobne i inne elementy mebli według specyfikacji Zamawiającego, łóżka, biurka, regały, stoły, szafy, ramy i listwy materacowe, listwy profilowane, elementy stelaży tapicerskich, parapety, ekologiczne zabawki, klocki, elementy drewniane do gier (pionki, kostki, kości, domki), walce, wałki, kulki, koraliki, liczmany, gadżety reklamowe, reklamę zewnętrzną, tabliczki, szyldy, oznakowania, drewniane elementy dekoracyjne, elementy małej architektury, modele architektoniczne, akcesoria i elementy modelarskie.

Produkty, które są pokryte certyfikowanymi farbami i lakierami, zgodne są z normami CE.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność otrzymania estetycznych produktów wykonanych ściśle według określonych wytycznych. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się usatysfakcjonowany ze współpracy, a wyprodukowane elementy spełniały Twoje wszelkie oczekiwania. Czekamy na Twoje zgłoszenia w kategorii „produkcja elementów drewnianych”.