Produkcja części zamiennych

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Produkcja części zamiennych na zamówienie.

Dlaczego warto zgłosić się z tym do nas? Nieustannie udoskonalamy i optymalizujemy procesy produkcyjne, aby osiągnąć perfekcję obsługi Klienta pod względem jakościowym, kosztowym, a także szybkości, rzetelności i sprawności realizacji projektów.

Produkcja poprzedzona jest staranną analizą potrzeb Klienta, weryfikacją dokumentacji technicznej oraz innych założeń projektowych. Sam etap wytwarzania charakteryzuje się precyzyjną obróbką przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń CNC.

Twoje maszyny będą działały bezproblemowo i efektywnie, jeżeli:

 • wymieniane komponenty opierać się będą na materiałach wysokiej jakości,
 • detale powstaną przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii,
 • całość prac wykonywać i koordynować będzi

Części zamienne produkowane na zamówienie.

Jesteśmy Platformą, która w 1 miejscu skupia producentów części zamiennych. Wykonujemy komponenty na zamówienie. Specjalizujemy się w produkcji seryjnej, ale realizujemy także zlecenia jednostkowe oraz prototypy. Istnieje możliwość oznakowania ich. 

Z nami wykonasz detale o dowolnych kształtach i rozmiarach, z różnych materiałów, w każdej ilości. Pracujemy na materiale własnym oraz powierzonym. Obsługujemy koncerny, duże i małe firmy, Klientów indywidualnych.

Posiadane specjalistyczne urządzenia oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam realizować produkcję precyzyjnych części zamiennych i podzespołów dla Odbiorców z różnorodnych branży przemysłowych. 

Oferowane przez nas części są starannie wykończone, przy produkcji seryjnej w 100% powtarzalne, a sam proces – wydajny, efektywny, produktywny i ekonomiczny.

Możemy zaprojektować detal od podstaw, na wzór powierzonej uszkodzonej części, jak również wykonać element zgodnie z przekazanymi rysunkami technicznymi. Jeśli potrzebujesz części, której nie da się kupić, skontaktuj się z nami – na pewno znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie i pomożemy Ci uniknąć przestojów w pracy.

Produkcja części zamiennych to nasza specjalność. 

Korzyści ze współpracy z nami.

 • Rozległy park maszynowy z najnowszej generacji technologiami,
 • brak kosztów początkowych, dedykowane wsparcie, dowolne nakłady,
 • dowolność w projektowaniu i wykonaniu,
 • wykorzystywanie inżynierii wstecznej,
 • szybki, wygodny i skuteczny kontakt z firmami CNC z całej Polski (z jednego miejsca, on-line),
 • jakość, trwałość i funkcjonalność zamawianych przedmiotów i detali,
 • błyskawiczna realizacja zleceń.

Produkcja części zamiennych z nami = szereg możliwości.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność otrzymania estetycznych i precyzyjnych elementów, wykonanych ściśle według określonych wytycznych. Na pierwszym miejscu stawiamy niezawodność, elastyczność, rzetelność, terminowość. Wykonujemy detale, komponenty i podzespoły o dowolnym stopniu skomplikowania i praktycznie każdym przeznaczeniu. Dostęp do różnych technologii, a także doświadczenie i umiejętności stanowią gwarancję, że zlecona nam produkcja części zamiennych będzie realizowana sprawnie, w możliwie krótkim terminie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową ofertę współpracy lub wycenić realizację konkretnego zadania oraz poznać czasowe ramy wykonania zlecenia.

Technologie wykorzystywane w produkcji części zamiennych.

W produkcji części zamiennych i podzespołów wykorzystujemy technologie CNC, głównie cięcie (laserem, wodą, plazmą, tlenem), znakowanie, obróbkę skrawaniem (frezowanie, toczenie), jak i szereg innych. Bardzo ważną rolę odgrywa także drukowanie elementów na nowoczesnych i zaawansowanych drukarkach 3D.

Cięcie umożliwia wykonywanie skomplikowanych projektów, krzywizn, naroży i idealnie gładkich konturów.

Znakowanie pozwala nanosić na elementy logotypy, kody, daty, numery seryjne i inne ważne informacje. Grawer jest odporny na działanie temperatury, kwasów, ścieranie.

Frezowanie nadaje detalom odpowiedni kształt lub wymiar, pozwala także modelować powierzchnie kształtowe oraz płaskie, tworzyć wrzeciona, koła zębate i inne elementy, wycinać gwinty, kanałki, rowki, uzębienia. 

Toczenie pozwala na uzyskiwanie przedmiotów o kształcie brył obrotowych, o złożonej geometrii, wymagających niezwykle precyzyjnych oraz wysoce powtarzalnych detali, jak na przykład: wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne.

Drukowanie 3D, dzięki temu, że współczesne drukarki 3D są niezwykle dokładne, umożliwia powtarzalną produkcję elementów, których tolerancja mieści się w setnych częściach milimetra, gwarantując całkowitą zgodność ze specyfikacją techniczną. Drukowane detale charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a ich parametry porównywalne są z elementami wykonywanymi przy pomocy metod odlewniczych czy formowania wtryskowego. Proces ten ponadto pozwala optymalizować drukowane części tak, aby zwiększyć ich wytrzymałość w miejscach szczególnie narażonych na obciążenia. Druk 3D nie ma ograniczeń geometrycznych, pozwala na produkcję dowolnie skomplikowanych elementów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Rodzaje materiałów stosowanych w produkcji części zamiennych.

Produkcja części zamiennych – przyjmujemy zlecenia na wykonanie elementów, komponentów, detali i podzespołów z metali, tworzyw sztucznych i innych materiałów (według potrzeb).

Przykłady produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

Wiadomo, że elementy maszyn i urządzeń, zwłaszcza ruchome, narażone są na zużycie. Nie musi to zaraz oznaczać wysokich kosztów serwisowania ani zakupu nowego urządzenia. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Odbiorców, oferując produkcję takich elementów jak: pojedyncze elementy stanowisk pracy, zamienniki części maszyn, płyty modelowe, koła zębate, ślimacznice, ślimaki, śrubunki i wiele innych. Możemy także, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, wykonać różnego rodzaju elementy prototypowe czy też niestandardowe, nietypowe części. Możliwe jest wykonanie części zamiennych, których nie ma już w produkcji – z pomocą niekiedy przyjdzie nam inżynieria odwrotna.

Podstawą naszej produkcji są precyzyjne części zamienne na zamówienie dla wielu różnorodnych sektorów przemysłu: branży medycznej, automatyzacyjnej, motoryzacyjnej, transportu wewnętrznego, maszynowej, elektronicznej, energetycznej, rolniczej, górniczej, stoczniowej, kolejowej, lotniczej, oświetleniowej, chemicznej i wielu innych.

Ofertę adresujemy między innymi do: serwisantów, producentów (dzięki czemu odpada im konieczność zakupu specjalistycznego sprzętu celem wykonania niewielkiej ilości elementów zamiennych), biur projektowych i wdrożeniowych, działów odpowiedzialnych za ciągłość pracy linii montażowych w zakładach produkcyjnych i usługowych. Współpracujemy z fabrykami, hutami oraz zakładami przemysłowymi i produkcyjnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby produkcja części zamiennych owocowała najwyższej jakości komponentami przy realizacji nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych zleceń.

Mamy wszystko, co potrzeba, aby zaopatrzyć Cię w dostarczane na czas wysokiej jakości komponenty, produkowane na nowoczesnych maszynach CNC bądź zaawansowanych drukarkach 3D. 

Produkcja części zamiennych w naszej ofercie: produkcja części zamiennych na zamówienie, produkcja części z metali na zamówienie, produkcja części z tworzyw na zamówienie, produkcja pojedynczych elementów, produkcja części jednostkowych, produkcja seryjna, produkcja detali.

Produkcja części zamiennych – z nami wykonasz:
różnego rodzaju części do maszyn i urządzeń rozmaitego zastosowania, linii procesowych, układów sterowania i systemów automatyki, elementy formatowe, elementy złączne, uchwyty i mocowania, chwytaki do robotów, sworznie, dysze, tuleje i tulejki, wkrętki, nakrętki, przekładki, wtyki, konektory, wałki, wały napędowe, łożyska, pierścienie, kołnierze, koła zębate, koła jezdne, bieżnie toczne, odbojnice, zasuwy, rygle, zawiasy, naciągi i napinacze, śruby, szpilki do mocowania, kotwy, trzpienie, haczyki, przęsła i wiele, wiele innych.