Osłony antywirusowe z pleksi – dbaj o zdrowie, wspieraj polską gospodarkę, rozkręć własny biznes

Jesteśmy skarbnicą inspiracji i pomysłów na różnorakie biznesy. Zrzeszamy w rozległej sieci partnerskiej projektantów, konstruktorów, wytwórców różnorodnego asortymentu. Tutaj także gorąco zachęcamy do wspierania polskich producentów – produkuj w kraju, w najlepszej jakości, przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych.

Osłony antywirusowe z pleksi – rozpocznij produkcję.

Jesteśmy także doskonałym zapleczem produkcyjnym. Nie musisz posiadać własnego parku maszynowego, żeby rozpocząć produkcję. Pomyśleliśmy o tym za Ciebie. Po kilku miesiącach intensywnych prac nad budową portalu, opierając się na sieci partnerskiej, zgromadziliśmy setki maszyn CNC gotowych do natychmiastowej pracy na Twoje zlecenie. A jeśli potrzebujesz dopiero zaprojektować i zwizualizować swój pomysł na nowy produkt, posiadamy także bogate zaplecze specjalistów z zakresu wzornictwa przemysłowego (produkt designu). W prosty i wygodny sposób pomożemy Ci zatem przejść każdy krok, od pomysłu, przez projekt, prototyp, po gotowy produkt rynkowy. 

Myślisz o rozpoczęciu własnej produkcji? Jesteś w idealnym miejscu.

Wycinane laserowo osłony antywirusowe z pleksi.

Ostatni rok był dla nas wszystkich rokiem niepokoju, wielkich zmian oraz wyzwań. W związku z tym również w przestrzeni użytkowej pojawiły się nowe – związane z globalną sytuacją zdrowotną – elementy, jak dozowniki z płynami dezynfekującymi, automaty z maseczkami czy różnego rodzaju szyby ochronne, jako elementy dodatkowej bariery zmniejszającej ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą kropelkową.

U nas możecie Państwo zlecić wykonanie transparentnych przegród wycinanych laserowo. Wykonane w taki sposób szyby ochronne cechuje lekkość, a przy tym wysoka precyzja wykonania, solidna i stabilna konstrukcja, brak ostrych krawędzi (zaokrąglone narożniki), estetyczny wygląd, odporność na wilgoć i promienie UV oraz łatwość czyszczenia i dezynfekcji powierzchni. Osłony antywirusowe z pleksi są łatwe w montażu oraz demontażu, bezbarwne – a zatem nie utrudniają kontaktu wzrokowego i nie wpływają negatywnie na wygląd otoczenia. Mogą być w rozmaitych formułach, modelach i wariantach: wiszące/podwieszane, stojące na ladach, jako ścianki, mobilne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i docelowego zastosowania. Na życzenie klienta można wyciąć laserem w pleksi dowolny kształt (dodatkowe okienka, przelotki na kable itd.). Istnieje także możliwość wykonania laserowego graweru (dowolnego tekstu, logo itd.)

Osłony antywirusowe z pleksi są zabezpieczeniem zalecanym przy obsłudze klienta m.in. przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny i Naczelną Izbę Aptekarską. Pomagają zachować nie tylko standardy bezpieczeństwa, ale też i nie zaburzają standardów estetyki. Pozwalają pewniej wykonywać obowiązki służbowe pracownikom i dają jednocześnie większe poczucie bezpieczeństwa klientom. Ponadto pomagają stworzyć przyjazną przestrzeń, którą można zastosować w korporacjach typu open space.

Gdzie znajdą zastosowanie osłony izolujące z pleksi?

Ekrany ochronne oraz osłony antywirusowe z pleksi sprawdzą się w wielu miejscach i zastosowaniach, m.in. w sklepach, urzędach, hotelach, bankach, bibliotekach, w gabinetach kosmetycznych, salonach tatuażu, aptekach, przychodniach, szpitalach i wszędzie tam, gdzie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem. Posiadają one odpowiedniej wielkości prześwity, umożliwiające niezbędną wymianę gotówki lub karty płatniczej czy dokumentów.

Analizuj koniunkturę i rozkręcaj swój biznes z nami.

Żyjemy w czasach dynamicznych przemian. Wygranymi zawsze będą ci, którzy potrafią szybko rozeznać się, ocenić sytuację i dynamicznie zareagować, wypełniając w wartościowy sposób powstałą niszę.

Jesteśmy doskonałym narzędziem do działania w dobie wymagającej elastyczności. Nie musisz dysponować halą produkcyjną, parkiem maszynowym ani mieć zaplecza magazynowego.

Jak zlecić produkcję osłon antywirusowych? 

Czy chcesz zamówić usługę, czy zlecić produkcję, zawsze działamy w taki sam sposób. 

Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki temu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską, to setki firm i dziesiątki branż. 

Krok 2 – zacznij działać

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę i poznać informacje na temat oferty, dodaj zapytanie ofertowe – możesz zapytać o cięcie laserem akrylu (wycinane laserowo osłony antywirusowe z pleksi) – a jeśli potrzebujesz do swojego projektu dodatkowe usługi, uzupełnij je w treści zapytania.  W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. 

Krok 3 – wszystko w porządku 

Otrzymane przez Ciebie oferty na osłony antywirusowe z pleksi zapisują się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

• lokalizacji firmy, 
• terminie wykonania
• cenie,
• warunkach płatności.

Krok 4 – zamówienie 

Zaakceptuj jedną z ofert na osłony antywirusowe z pleksi i automatycznie wyślij zamówienie. Twoje zamówienie jest przesyłane bezpośrednio do wybranego Wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu  

Sam przyznaj, że produkowanie w taki sposób jest proste i przyjemne jak nigdy dotąd. Korzystaj zatem z możliwości oferowanych przez nas i wracaj do nas z nowymi pomysłami. Jesteśmy tu dla Ciebie.