Metalowe szafki do siłowni i klubów fitness – jak powstają?

Szafki do siłowni i klubów fitness.

Czy wiesz, że do europejskich klubów fitness uczęszcza ponad 62,2 mln osób? Miłośników aktywności fizycznej przybywa, dlatego też placówki sportowe inwestują w coraz lepsze bieżnie, rowerki, maszyny i hantle. Warto jednak pamiętać, że siłownie składają się z jeszcze jednego rodzaju wyposażenia, bez którego ćwiczenie byłoby… co najmniej niekomfortowe. Mowa o metalowych szafkach na wymiar, w których można przechowywać odzież, telefon, portfel i ogólnie wszystko, co tylko jest konieczne. Produkcja takich szafek jest więc dochodowym zajęciem, które przynosi wysoki zysk. 

Jakie szafki do siłowni i klubów fitness wyprodukujesz z nami?

Szafki do siłowni i klubów fitness (a więc do placówek i klubów sportowych) powstają zazwyczaj z solidnej blachy stalowej, która jest nie tylko wytrzymała, ale też tańsza do obrobienia w procesie produkcyjnym. Odporna na wilgoć, zmienne temperatury i uderzenia znajduje się w praktycznie każdej siłowni. 

Szafki tego rodzaju często powstają poprzez cięcie metalu laserem. To nowoczesna metoda, która przynosi najlepsze rezultaty – laser tnie dokładnie, ilość odpadów materiału jest znikoma, a cały proces przebiega błyskawicznie. Co istotne, cięcie laserem w większości przypadków to zautomatyzowane działanie, zaprogramowane z góry, więc ryzyko wystąpienia jakiegokolwiek błędu jest praktycznie równe zeru.

Metalowe szafki do siłowni i klubów fitness – powstałe poprzez cięcie laserem CNC – mogą mieć dowolne wymiary, kształt i grubość. Tą metodą powstają szafki do siłowni i placówek sportowych, gdzie można grać w piłkę nożną, ręczną, hokeja, koszykówkę, siatkówkę, golf oraz baseball. Tak naprawdę znajdują zastosowanie w każdym obiekcie sportowym. Sprawdzą się również w biurach, magazynach, szatniach i szkołach.

Szafki powstałe poprzez cięcie laserem personalizujesz według własnego pomysłu. Mogą więc mieć dowolny wymiar, kształt, kolor, a nawet logo, grafiki oraz dodatki. Przekuwasz swój pomysł w projekt, projekt w produkt, a produkt w sukces, prestiż i zarobek – wszystko z pomocą dobrych Wykonawców współpracujących z nami.

Co oferujemy w procesie produkcji szafek metalowych do celów sportowych?

U nas masz dostęp do firm z całej Polski. Twoje zlecenie trafia do każdego przedsiębiorstwa. Wybierasz Wykonawcę, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania pod względem ceny, terminu, lokalizacji lub innych kryteriów. Fachowcy podejmują się dla Ciebie cięcia metali, by w końcu powstały z nich nowoczesne i funkcjonalne szafki do siłowni i klubów fitness oraz innych placówek sportowych.

Jeżeli blacha okaże się za gruba na cięcie laserem, specjaliści mogą ją obrobić strumieniem wody lub cięciem tlenowym. U nas znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji – masz nieograniczone możliwości!