Metalowe ławki do szatni – co je wyróżnia?

W żadnej szatni nie może zabraknąć solidnych ławek, które prym wiodą zwłaszcza w szkołach. Zobaczysz je też w magazynach, na basenach, siłowniach oraz w wielu obiektach sportowych. Takie meble powinny cechować się większą wytrzymałością – w końcu są naprawdę intensywnie użytkowane. Codziennie korzysta z nich kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób! Muszą też być niewrażliwe na wilgoć i zmienne temperatury. Dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się metalowe ławki do szatni, które spełniają wymagane kryteria. Co jeszcze je wyróżnia?

Metalowe ławki do szatni – dlaczego z tego właśnie materiału?

Rzadko kto w pierwszej kolejności zwraca na nie uwagę, niepozorne, nie rzucają się w oczy. A jednak ciężko bez nich sobie wyobrazić szatnie szkolne, przemysłowe i sportowe. Mowa oczywiście o metalowych ławkach, w przeróżnym wydaniu – również w wersji wolnostojącej. To po prostu must have obiektów, w których jest konieczna zmiana odzieży lub obuwia.

Ławki najczęściej powstają w całości ze stali. Bywa też, że tylko niektóre ich elementy są wykonane z tego tworzywa. Metal należy do najsolidniejszych surowców na świecie, wzmacnia konstrukcję, wpływa na jej wytrzymałość i trwałość. Ponadto jest odporny na wysokie temperatury, na przykład stal powstaje w procesach produkcyjnych, w których temperatura przekracza 1000 stopni Celsjusza. Nie dziwi zatem, że jest ona trudnopalna i przystosowana do najcięższych warunków.

Metalowe ławki do szatni nie są podatne na korodowanie, gdyż do zabezpieczenia przed rdzą stosuje się specjalne powłoki antykorozyjne i nierzadko malowanie proszkowe. Metal wykazuje odporność na zarysowania, wgniecenia i uderzenia, a do jego czyszczenia wystarczą zwykłe ściereczki i ogólnodostępne detergenty. Dlatego metalowe ławki do szatni są najlepiej przystosowane do wymagających warunków panujących w szkołach, zakładach pracy i placówkach sportowych.

 Produkcja metalowych ławek do szatni.

Jeżeli chcesz zamówić metalowe ławki do szatni, my zajmiemy się Twoim zleceniem. Na naszym portalu zbieramy setki Wykonawców, do których trafi Twoje zapytanie ofertowe. Fachowcy sami zgłoszą się do Ciebie ze swoimi propozycjami wykonania usług. Podejmują się nawet najbardziej nietypowych zleceń, ponadto przeprowadzą nie tylko seryjne, ale też drobne produkcje. Wybierasz specjalistów z dowolnego zakątka Polski, ustalasz ceny, określasz terminy realizacji, a następnie po prostu zlecasz wykonanie ławek i czekasz na efekty. Z nami masz dostęp do praktycznie każdej firmy produkcyjnej w kraju nad Wisłą – skontaktuj się z kim tylko chcesz! 

Sprawdź nasze usługi z zakresu obróbki CNC.