Wycinane laserowo panele szklane

Wycinane laserowo panele szklane na wymiar – idealne do Twojej kuchni i łazienki

Jakie zalety wypływają z użytkowania szklanych paneli?

Szklane panele do kuchni czy łazienki są coraz częściej i chętniej wybieranym rozwiązaniem, ponieważ ich użytkowanie przynosi szereg korzyści:

Stylowe dekoracje przestrzeni, czyli gdzie znajdą zastosowanie szklane panele?

Szklane panele zastąpić mogą tradycyjną glazurę, mozaikę czy kafelki. Są praktyczne, funkcjonalne, nowoczesne, eleganckie, estetyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Mają nieograniczony potencjał wzorniczy i kolorystyczny. W kuchni fantastycznie wkomponowują się w przestrzeń pomiędzy szafkami a blatami, chroniąc ściany przed zabrudzeniem. Można stosować je też za kuchenkami, ponieważ szkło hartowane jest odporne na wysokie temperatury. Panele dekoracyjne sprawdzają się także jako ścianki działowe, wykończenia mebli, dekoracje ścienne, w łazience (na ścianie, jako blat pod umywalkę, ścianka w kabinie), czy na podłodze w salonie, przedpokoju, biurze, w salonach fryzjerskich – Twoja wyobraźnia ma tu dowolne pole działania i twórczej koncepcji aranżacyjnej. Oryginalne efekty można uzyskać, podkreślając panele stylowym oświetleniem LED. Uatrakcyjnij, udekoruj, odśwież i ożyw wnętrze, nadaj mu niepowtarzalnego klimatu – tak jak chcesz!

Perfekcyjne cięcie laserowe – w LaserTrade mamy od tego specjalistów!

W LaserTrade skupiamy najlepszych specjalistów z całej Polski, dlatego wykonywane u nas panele spełniają najwyższe normy jakościowe i wytrzymałościowe. Bogaty park maszynowy wykonawców zrzeszonych w naszej sieci partnerskiej pozwala na perfekcyjne cięcie szklanych paneli najnowszymi metodami CNC, w tym innowacyjnymi technologiami laserowymi. Skosy, otwory, dowolne wycięcia, szlify – u nas to Ty decydujesz, jak ma ostatecznie wyglądać projekt, dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Panel szklany kuchenny to wielka wygoda i bezpieczeństwo – grafika wykonywana jest od wewnętrznej strony szkła, a następnie laminowana specjalną folią, co czyni szkło bezpiecznym, a w razie stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzymane przez folię). 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy laserowe cięcie szkła, w tym: perfekcyjne cięcie paneli szklanych na wymiar. To modne, nowoczesne, estetyczne i oryginalne rozwiązanie na ściany kuchenne czy łazienkowe Twojego mieszkania. Sprawdź nasze możliwości!