Wycinane laserowo panele szklane

Wycinane laserowo panele szklane na wymiar – idealne do Twojej kuchni i łazienki

Zalety szklanych paneli.

Panele szklane na wymiar – do kuchni czy łazienki – są coraz częściej i chętniej wybieranym rozwiązaniem, ponieważ ich użytkowanie przynosi szereg korzyści:

Zastosowanie paneli szklanych na wymiar.

Panele szklane (w tym: panele szklane do kuchni 3D, panele szklane 3D) na wymiar zastąpić mogą tradycyjną glazurę, mozaikę czy kafelki. To stylowe dekoracje przestrzeni. Są praktyczne, funkcjonalne, nowoczesne, eleganckie, estetyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Mają nieograniczony potencjał wzorniczy i kolorystyczny. W kuchni fantastycznie wkomponowują się w przestrzeń pomiędzy szafkami a blatami, chroniąc ściany przed zabrudzeniem. Można stosować je też za kuchenkami, ponieważ szkło hartowane jest odporne na wysokie temperatury. Dekoracyjne panele szklane na wymiar sprawdzają się także jako ścianki działowe, wykończenia mebli, dekoracje ścienne, w łazience (na ścianie, jako blat pod umywalkę, ścianka w kabinie), czy na podłodze w salonie, przedpokoju, biurze, w salonach fryzjerskich – Twoja wyobraźnia ma tu dowolne pole działania i twórczej koncepcji aranżacyjnej. Oryginalne efekty można uzyskać, podkreślając panele stylowym oświetleniem LED. Uatrakcyjnij, udekoruj, odśwież i ożyw wnętrze, nadaj mu niepowtarzalnego klimatu – tak jak chcesz!

Perfekcyjne cięcie laserowe paneli szklanych na wymiar.

Skupiamy najlepszych specjalistów z całej Polski, dlatego wykonywane u nas panele szklane na wymiar spełniają najwyższe normy jakościowe i wytrzymałościowe. Bogaty park maszynowy wykonawców zrzeszonych w naszej sieci partnerskiej pozwala na perfekcyjne cięcie szklanych paneli najnowszymi metodami CNC, w tym innowacyjnymi technologiami laserowymi. Skosy, otwory, dowolne wycięcia, szlify – u nas to Ty decydujesz, jak ma ostatecznie wyglądać projekt, dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Panel szklany kuchenny to wielka wygoda i bezpieczeństwo – grafika wykonywana jest od wewnętrznej strony szkła, a następnie laminowana specjalną folią, co czyni szkło bezpiecznym, a w razie stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzymane przez folię). 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy laserowe cięcie szkła (np. panele szklane na wymiar). To modne, nowoczesne, estetyczne i oryginalne rozwiązanie na ściany kuchenne czy łazienkowe Twojego mieszkania. Sprawdź nasze możliwości!

Nasz zasięg.

Sprawdź nasze możliwości: panele szklane do kuchni Poznań, panele szklane Olsztyn, łazienkowe panele szklane Gdańsk, panele szklane do kuchni Białystok, panele szklane Toruń, panele szklane do kuchni Olsztyn, panele szklane Szczecin.