4 minuty

Laserowe cięcie blachy na wymiar – w LaserTrade robimy to zawodowo!

Blachy masowo są wykorzystywane do przeróżnych prac produkcyjnych i konstrukcyjnych. Z ich cennych właściwości chętnie korzysta cały przemysł, dlatego różnią się one między sobą grubością materiału, rodzajem powierzchni oraz trwałością. By jednak blacha zyskała wymagane parametry, nierzadko trzeba ją pociąć laserem. Ten proces z powodzeniem można przeprowadzać na stali konstrukcyjnej, szlachetnej, aluminium, miedzi i mosiądzu. Jak to przebiega w praktyce i co w tej dziedzinie oferuje Portal Produkcyjno-Usługowy Laser Trade?

Cięcie laserem blachy na wymiar – co musisz o tym wiedzieć?

Cięcie laserem blachy na wymiar to niezwykle precyzyjny i staranny proces, który umożliwia uzyskanie konkretnych właściwości użytkowych i estetycznych tego materiału. 

Największymi atutami tej metody są:

 • selektywność – poddanie obróbce wybranego obszaru blachy,
 • bezdotykowość – zdalne operowanie wiązką laserową,
 • szybkość i sprawność – w tym wykonywanie najbardziej skomplikowanych elementów,
 • jakość – brak zadrapań, zniszczeń i nieestetycznych skutków ubocznych cięcia blachy na wymiar,
 • możliwości – cięcie przeróżnych gatunków blach,
 • automatyzacja – minimalizująca ryzyko błędów.

Cięcie blachy na wymiar laserem przebiega więc dokładnie, wydajnie i gwarantuje znakomity efekt. Wiązka dociera do nawet najbardziej newralgicznych miejsc, przy czym ilość odpadów jest minimalna. 

Cięcie blachy laserem na wymiar z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade – dlaczego warto? 

Komputerowa kontrola procesu umożliwia cięcie blach o grubościach:

 • blachy ze stali konstrukcyjnej 45 mm,
 • blachy ze stali szlachetnej 60 mm,
 • blachy z aluminium 45 mm,
 • blachy z miedzi 45 mm,
 • blachy z mosiądzu 45 mm.

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade bez problemu wybierzesz najdogodniejszą dla Ciebie opcję cięcia blachy na wymiar. Możesz ją także połączyć z gięciem, malowaniem proszkowym lub inną usługą. Po prostu poinformuj o swoich oczekiwaniach podczas dodawania zapytania ofertowego.

Inne warunki, które mogą być dla Ciebie ważne, to koszty i czas. 

Jeśli zależy Ci na cenie, możesz zdecydować się na ofertę najatrakcyjniejszą cenowo. Jeżeli zaś priorytetem jest czas wykonania, wybierz taką z najkrótszym terminem realizacji. Otrzymane oferty możesz sortować też po sposobie płatności. 

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszego portalu? 

Przede wszystkim współpracujemy z firmami partnerskimi z całego kraju. Jeżeli chcesz skorzystać z usług przedsiębiorstwa z danego województwa, ustaw filtr na dany region. Panel Klienta jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, a Ty wybierasz z wielu ofert skierowanych do Ciebie od wykonawców, które są zebrane w jednym miejscu. 

Co zrobić, jeżeli blacha jest grubsza?

Gdy masz do czynienia z grubszą blachą, wystarczy, że złożysz zapytanie w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade o usługę cięcia strumieniem wody lub cięcia tlenowego.

Jaki jest koszt blachy ciętej na wymiar? 

Koszt zależy od rodzaju blachy, jej ilości oraz wymiaru. Aby otrzymać szybką wycenę, dodaj zapytanie ofertowe w Panelu Klienta.

Jak duże blachy na wymiar można ciąć laserem? 

Jest to zależne od wielkości stołu. Stoły firm współpracujących z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade mają nawet po kilkanaście metrów długości.

Jak widzisz Portal Produkcyjno-Usługowy LaserTrade to miejsce idealne, by szybko i sprawnie uzyskać oferty na laserowe cięcie blachy na wymiar. 

Reklama

Dodaj zapytanie, dodaj rysunek lub plik, by skontaktować się ze wszystkimi firmami umieszczonymi w bazie partnerskiej LaserTrade od laserowej obróbki blach. 

Następnie ze swojego Panelu Klienta przefiltruj oferty według kryteriów, które są dla Ciebie ważne przy tym zleceniu. Po wybraniu oferty spełniającej Twoje oczekiwania, złożysz zamówienie i opłacisz usługę. Potem czekaj już tylko na dostawę pod wskazany adres.

Żadne inne miejsce w sieci nie pozwala Ci na tak wygodne znalezienie wykonawcy cięcia blachy na wymiar. Ponadto atut, jakim jest zupełnie bezpłatny dostęp do tego narzędzia i korzystanie z jego możliwości, stawia naszą platformę na miejscu nr 1 wśród szybkiego wyszukiwania wykonawców usług na zamówienie. 

Witaj w LaserTrade! 

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *