Piękne lady recepcyjne z kamienia naturalnego

Lady recepcyjne z kamienia naturalnego.

Lada recepcyjna to wizytówka siedziby każdej firmy i jeden z pierwszych elementów, które dostrzega potencjalny klient czy partner biznesowy tuż po przekroczeniu jej progów. Z tego względu warto zwrócić uwagę, aby poza swoim praktycznym zastosowaniem, centralny punkt recepcji po prostu dobrze się prezentował. Jak to uczynić? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się eleganckie i stylowe lady recepcyjne z kamienia naturalnego. Jakie są ich najważniejsze właściwości oraz jakie surowce są najczęściej wykorzystywane do ich produkcji? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Lady recepcyjne z kamienia naturalnego – najważniejsze właściwości.

Lady recepcyjne z kamienia naturalnego odznaczają się przede wszystkim dużą precyzją oraz solidnością wykonania. Wykorzystane do ich produkcji kamienie naturalne – takie jak chociażby granit, są materiałami twardymi, wytrzymałymi oraz odpornymi na działanie wielu czynników, w tym uszkodzeń mechanicznych, zarysowań czy zadrapań, a także wilgoci. Dużym atutem takiego rozwiązania jest również łatwość w czyszczeniu oraz utrzymaniu blatu recepcyjnego w należytym porządku. Wymienione wyżej czynniki sprawiają, że przy relatywnie niewielkim wysiłku możemy przedłużyć ich żywotność na długie lata. W wielu przypadkach lady recepcyjne tego typu wyglądają o wiele atrakcyjniej w porównaniu do ich drewnianych czy szklanych odpowiedników. Wykorzystanie kamienia naturalnego o oryginalnym, niepowtarzalnym wzorze i często niejednorodnym kolorze przykuwa uwagę i sprawia, że blat recepcyjny nada wnętrzu naturalny wygląd i nieoczywisty charakter. Dzięki różnorodności użytych surowców lady z kamienia naturalnego są rozwiązaniem nie tylko nietuzinkowych, ale również w pełni unikatowym. 

Lady recepcyjne z kamienia naturalnego – najpopularniejsze rodzaje.

Dużą zaletą lad recepcyjnych z kamienia naturalnego jest szeroka gama dostępnych surowców oraz towarzyszących im możliwości aranżacyjnych. Jakie są najpopularniejsze rodzaje tego typu blatów? Poniżej przestawiamy krótkie zestawienie najciekawszych rozwiązań.

Lady recepcyjne z marmuru.

Poza stosunkowo dużą trwałością oraz bezsprzeczną elegancją lady z marmuru cechuje również charakterystyczny wygląd. Taka właściwość jest wynikiem naturalnej cechy kamienia, którego struktura jest poprzecinana subtelnymi żyłkami. Lady z marmuru świetnie sprawdzą się w bardzo szykownych i wyrafinowanych wnętrzach.

Lady recepcyjne z granitu.

Są jednym z ciekawszych rozwiązań. Jako materiał niezwykle twardy oraz szykowny granit idealnie nadaje się do produkcji praktycznie niezliczonej ilości elementów wyposażenia, w tym między innymi lad recepcyjnych.

Lady recepcyjne z trawertynu.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie klasyczną, lecz niebanalną estetykę oraz chciałyby wzbogacić projektowane wnętrze o jasne i przytulne akcenty. Trawertyn, zaliczany do kamieni ciepłych, idealnie spełnia tę funkcję, jednocześnie zwracając uwagę swoim ciekawym i nietypowym wzorem oraz wykończeniem.

Lady recepcyjne z onyksu.

Poza niezaprzeczalnymi korzyściami, jakie niosą za sobą blaty recepcyjne z kamienia naturalnego, dużym autem lad wykonanych z onyksu jest także ich oryginalność. Taka właściwość wynika z naturalniej zdolności surowca do przepuszczania światła. Nakierowując na nie jego źródło, sprawimy, że lada – poza praktycznym zastosowaniem – może pełnić również rolę dekoracyjną.

Lady recepcyjne z kamienia naturalnego – zamów!

U nas wykonasz lady recepcyjne z kamienia naturalnego na dowolny wymiar i według dowolnego wzoru. Po prostu dodaj zdjęcie produktu lub jego projekt i wyślij do Wykonawców współpracujących z nami. 

W swoim Panelu Klienta przefiltruj otrzymane oferty i złóż zamówienie z dostawą pod wskazany adres.

Sprawdź nasze usługi z zakresu obróbki CNC.