Tradycyjne oraz nowatorskie projekty kropielnic z kamienia naturalnego na zamówienie

Dzięki firmom partnerskim zrzeszonym w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade, zajmującym się specjalistyczną obróbką CNC kamienia, przedstawiamy Państwu ofertę na wykonanie kropielnic – na zamówienie – z kamienia naturalnego.

Do kogo skierowana jest oferta?

Kropielnice (inaczej nazywane aspersorium) to naczynia na wodę święconą. Niezwykle ważny element wyposażenia każdej świątyni, ale nie tylko – można je spotkać na plebaniach, w klasztorach, domach parafialnych i w innych miejscach, gdzie gromadzą się wyznawcy wiary chrześcijańskiej, jak również w zwykłych mieszkaniach (te ostatnie najczęściej wykonywane są jednak ze srebra lub mosiądzu). Służą do zawieszenia przy drzwiach wejściowych, a domownicy bądź osoby odwiedzające zanurzają palce w święconej wodzie i wykonują znak krzyża. Występują w wielu rozmaitych formach: mogą być proste lub z bogatą ornamentacją, dzięki czemu w gustowny sposób wkomponują się w wystrój.

Wykonanie kropielnic na zamówienie w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Kamień to najtwardszy materiał, zatem jego obróbka wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, a takim dysponują firmy zrzeszone w naszej sieci partnerskiej. W naszym portalu czeka na Ciebie największy park maszynowy w Polsce, z najnowocześniejszymi technologiami. Współpracując z setkami firm i mając dostęp do setek maszyn gotowych do pracy, w szybki i wygodny sposób przedstawimy Ci oferty na wykonanie kropielnic z kamienia naturalnego na zamówienie. Dzięki technologii CNC jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania klientów, wykonując dla nich niepowtarzalne projekty i wzory w kamieniu, włącznie z elementami przestrzennymi.

Każda z kropielnic ma swój własny, niepowtarzalny wygląd. Obok prostych form, są też takie z wieloma wzorami i z przepięknymi zdobieniami (gałązki, kwiaty, ciernie, serce, krzyż, biblijny napis czy postać). Odwzorowywanie roślin czy zachowanie szczegółów postaci – wszystko jest na wysokim poziomie, staranne i dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Za sprawą praktyki i wieloletniego doświadczenia nasi Partnerzy potrafią wykonać na zamówienie zarówno tradycyjne formy, jak i również znają najnowsze designerskie trendy i kreują zachwycające aranżacje, nierzadko bardzo śmiałych i nowatorskich projektów.

LaserTrade to miejsce niezwykłe. Oferujemy naszym Klientom usługi kompleksowe i – co najważniejsze! – dostępne z jednego miejsca i przy pomocy jednego zlecenia, co czyni nasz portal miejscem wyjątkowym i bardzo specjalistycznym na internetowej mapie Polski. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!