3 minuty

Jakie szafki szkolne najlepiej zdają egzamin?

Wyobraź sobie szkolny korytarz. Jaki obraz masz właśnie przed oczami? Oprócz szeregu drzwi klasowych i okien, w takim miejscu od lat prym wiodą szafki. Charakterystyczne dla szkół amerykańskich, bywają równie popularne w szkołach polskich, podstawowych i ponadpodstawowych. Są niezwykle funkcjonalne – to dzięki nim uczniowie nie muszą dźwigać w torbach ciężkich książek, strojów do ćwiczeń i innych przyborów. W szkołach najczęściej zauważysz szafki metalowe, które powstają dzięki technice cięcia laserowego. Dlaczego ta metoda jest tak chętnie wykorzystywana?

Metalowe szafki szkolne na wymiar – czym się wyróżniają?

Zamykane, przestronne szafki metalowe są idealnie przystosowane do szkolnych warunków. Dlaczego? Nie ukrywajmy – nie tylko dzieci, ale też nieco starsza młodzież, nie do końca dbają o otoczenie. Widok nastolatka, który wyważył drzwi lub urwał klamkę, może nie należy do codziennej rutyny, ale takie sytuacje mają miejsce. 

Dlatego właśnie szafki wykonane z metalu zawsze sprawdzą się w placówkach edukacyjnych – są najbardziej wytrzymałe i najtrwalsze. Niewrażliwe na uderzenia, obicia i wgniecenia, służą do przechowywania książek, zeszytów, odzieży i pozostałych szkolnych akcesoriów. Bezpieczne, zamykane na klucz, szyfr, a sporadycznie na kłódkę, są niezwykle uniwersalne.

Może zastanawiasz się, jak takie meble powstają? Otóż wymagane parametry szafek da się uzyskać techniką cięcia laserem. Ta nowoczesna technologia umożliwia produkcję szafek w dowolnym wymiarze, kształcie i z dodatkowymi otworami. Laser tnie materiał precyzyjnie, nadając obrabianej powierzchni wymagany kształt. 

Reklama

Produkcja szafek metalowych szkolnych z LaserTrade – jak przebiega cięcie laserem?

Metalowe szafki na wymiar do szkoły, które powstają z zastosowaniem techniki cięcia laserem, są tworzone zgodnie z oczekiwaniami klientów. Mają różne wymiary, grubości oraz udogodnienia – w tym dowolną ilość komór, półek, wieszaków, konfiguracji zamka i dodatkowych akcesoriów. Cięcie laserem umożliwia zarówno seryjną produkcję szafek, w dużych ilościach, jak i tylko kilku sztuk. Meble mogą mieć dowolny kolor, a nawet logo lub grafikę – wszystko zgodnie z wytycznymi.

Laser tnie metale różnego rodzaju, w tym stal konstrukcyjną, szlachetną, ocynkowaną, nierdzewną oraz aluminium. Zazwyczaj jest to zautomatyzowany proces, co przekłada się na oszczędność materiału, eliminacje ryzyka błędu i szybszy proces produkcyjny. 

Jeżeli chcesz zlecić produkcję nowoczesnych szafek metalowych szkolnych, dodaj zapytanie na portalu LaserTrade. Twoja oferta trafi do setek wykonawców, którzy określą termin realizacji zlecenia, jego koszt i inne ważne kryteria. Możesz wybierać spośród ogromnej ilości firm produkcyjnych z każdego zakątka w Polsce. Nawiążesz współpracę z przedsiębiorstwami, które idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Nie musisz ich szukać – to fachowcy zgłaszają się do Ciebie! 

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *