Instytuty naukowo-badawcze

Innowacyjne pomysły 

Reklama

Jeśli potrzebujesz kompetentnego i merytorycznego wsparcia biznesu od strony naukowej – z jednego miejsca zapewniamy Ci szybki i wygodny kontakt z instytutami naukowo-badawczymi na terenie całego kraju. 

Dodaj zapytanie, opowiedz o swoim pomyśle, a szybko otrzymasz oferty współpracy. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i przejdź do realizacji zadania. 

Dalszy proces produkcyjny również zrealizujesz z Platformą LaserTrade. 

Witaj w LaserTrade! Z nami wszystko jest wyjątkowo proste. 

Wycena on-line

Instytuty naukowo-badawcze

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade dla Twojej wygody nawiązaliśmy współpracę z instytutami naukowo-badawczymi z całego kraju, pełniącymi ważną rolę w rozwoju innowacyjności i wspierającymi w tym zakresie przedsiębiorstwa.

Czym są i czym zajmują się instytuty naukowo-badawcze?

Instytuty badawcze prowadzą prace naukowo-badawcze i rozwojowe oraz świadczą usługi badań, analiz, przystosowywania wyników badań do potrzeb praktyki oraz wdrożeń w zakresie ustalonym w statucie instytutu. Prowadzą także działalność normalizacyjną, certyfikacyjną, aprobacyjną i wydawniczą oraz działalność w zakresie informacji naukowej, technicznej i ekonomicznej, ponadto kształcą i doskonalą kadry specjalistów. W swojej działalności współdziałają z innymi instytucjami naukowymi i badawczymi w kraju i za granicą.

To jednostki organizacyjne, wyodrębnione pod względem prawnym, organizacyjnym i ekonomiczno-finansowym, tworzone dla prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych, celem rozwoju nauki, działalności gospodarczej, socjalnej, kulturalnej, administracyjnej i innej.

Współpraca nauki z biznesem to szansa na innowacyjność i rozwój polskiej gospodarki

Reklama

Współpraca w ramach naszej sieci partnerskiej to możliwość kompetentnego i merytorycznego wsparcia biznesu od strony naukowej oraz szansa na dynamiczny rozwój nowych technologii. To swoisty pomost pomiędzy nauką a biznesem. Oferta skierowana jest do mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jesteś ciekaw, co wyjdzie z połączenia sił dziedzin naukowo-badawczych ze światem przemysłu i wytwórstwa? Potrzebujesz tego typu trampoliny, by wznieść się na wyżyny innowacji?

Dodaj zapytanie, dołącz plik i wyślij. To wystarczy. Nasi Partnerzy z instytutów naukowo-badawczych przedstawią Ci swoje oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Gotowy na szybkie cięcie?

My tak!

WYCENA ONLINE
Cięcie laserem