Instytuty naukowo-badawcze

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Dla Twojej wygody zaprosiliśmy do współpracy także Instytuty naukowo-badawcze prowadzące badania naukowe i rozwojowe ukierunkowane na ich wdrożenie i zastosowanie w praktyce. 

Dlaczego wybrać instytuty naukowo-badawcze właśnie u nas?

Umożliwiamy Ci jednoczesne przesłanie zapytania do instytutów zarejestrowanych w ramach platformy. 

Postaw na sprawną i szybką komunikację, której celem jest maksymalne skrócenie drogi do nawiązania współpracy.

Instytuty naukowo-badawcze.

Dla Twojej wygody nawiązaliśmy współpracę z instytutami naukowo-badawczymi z całego kraju, pełniącymi ważną rolę w rozwoju innowacyjności i wspierającymi w tym zakresie przedsiębiorstwa.

Czym są i czym zajmują się instytuty naukowo-badawcze?

Instytuty badawcze prowadzą prace naukowo-badawcze i rozwojowe oraz świadczą usługi badań, analiz, przystosowywania wyników badań do potrzeb praktyki oraz wdrożeń w zakresie ustalonym w statucie instytutu. Prowadzą także działalność normalizacyjną, certyfikacyjną, aprobacyjną i wydawniczą oraz działalność w zakresie informacji naukowej, technicznej i ekonomicznej, ponadto kształcą i doskonalą kadry specjalistów. W swojej działalności współdziałają z innymi instytucjami naukowymi i badawczymi w kraju i za granicą.

To jednostki organizacyjne, wyodrębnione pod względem prawnym, organizacyjnym i ekonomiczno-finansowym, tworzone dla prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych, celem rozwoju nauki, działalności gospodarczej, socjalnej, kulturalnej, administracyjnej i innej.

Współpraca nauki z biznesem.

Współpraca w ramach naszej sieci partnerskiej to możliwość kompetentnego i merytorycznego wsparcia biznesu od strony naukowej oraz szansa na innowacyjność i dynamiczny rozwój nowych technologii oraz polskiej gospodarki. To swoisty pomost pomiędzy nauką a biznesem. Oferta skierowana jest do mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jesteś ciekaw, co wyjdzie z połączenia sił dziedzin naukowo-badawczych ze światem przemysłu i wytwórstwa? Potrzebujesz tego typu trampoliny, by wznieść się na wyżyny innowacji?

Dodaj zapytanie, dołącz plik i wyślij. To wystarczy. Nasi Partnerzy z instytutów naukowo-badawczych przedstawią Ci swoje oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Czym są instytuty naukowo-badawcze?

Instytuty naukowo-badawcze są jednostkami organizacyjnymi, wyodrębnionymi pod względem prawnym, organizacyjnym i ekonomiczno-finansowym, stworzonymi celem prowadzenia prac rozwojowych i badań naukowych, rozwoju nauki, działalności gospodarczej, socjalnej, kulturalnej, administracyjnej. Prowadzą one prace badawczo-rozwojowe, działalność normalizacyjną, certyfikacyjną, aprobacyjną, wydawniczą, w zakresie informacji naukowej, technicznej, ekonomicznej, świadczą usługi badań, analiz, przystosowywania wyników badań do potrzeb praktyki i wdrożeń w zakresie ustalonym w statucie, kształcą kadry specjalistów, współdziałają z innymi jednostkami naukowymi i badawczymi w kraju i poza jego granicami.

Instytuty badawcze w Polsce – kontakt

Nasza oferta skierowana jest do mikro-, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. W ramach współpracy w naszej sieci partnerskiej istnieje możliwość kompetentnego i merytorycznego wsparcia biznesu od strony naukowej. Dodaj zapytanie, opcjonalnie dołącz plik, a nasi Partnerzy z instytutów naukowo-badawczych odpowiedzą Ci indywidualnie opracowanymi ofertami.