5 minut

Grawerowane trofea, puchary, statuetki, nagrody szklane – szybka realizacja każdego pomysłu w LaserTrade

Ważne wydarzenia wymagają właściwej oprawy. U nas znajdziesz moc inspiracji na prezenty, dzięki którym każda uroczystość stanie się nadzwyczajna i niezapomniana. Załóż u nas konto, w zamówieniu opowiedz o swoich potrzebach, a nasi Partnerzy wyślą oferty indywidualnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

Każda okazja jest dobra, aby podziękować, pogratulować, wyróżnić czy nagrodzić

Trofea, statuetki, puchary, nagrody, pamiątki… Stanowią bardzo miły prezent z okazji jubileuszu, okrągłej rocznicy, wyróżnienia jakiejś osoby, osiągnięcia jakichś życiowych celów, sukcesów, mogą być upominkiem przy różnych okolicznościach, galach, na rodzinnych uroczystościach. Mogą służyć jako nagrody za zajęcie miejsca na podium w zawodach sportowych czy być odznaczeniem przy wygraniu jakiegoś konkursu. Okazji do celebracji ważnych chwil jest całe mnóstwo.

Efektowne, oryginalne, prestiżowe, unikatowe. Osobiste, biznesowe, szkolne, sportowe – w LaserTrade pomożemy Ci dopasować trofea, nagrody i pamiątki na każdą okazję.

Wysokiej klasy grawerowane trofea, puchary, statuetki, nagrody – moc rozwiązań, bogactwo opcji, różnorodność form

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, które przypadną do gustu i na długo pozostaną w pamięci każdej obdarowanej osoby. Asortyment zaskakuje różnorodnością form. Polecamy zarówno klasyczne, proste kształty, jak i dekoracyjne, nieszablonowe formy i oryginalne koncepcje.

Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych propozycji każdy wybierze coś dla siebie. Wysokiej jakości szkło użyte do produkcji, odporne na uszkodzenia, pięknie odbija i załamuje światło, dzięki czemu ekspozycje mają wartość nie tylko sentymentalną, ale i pięknie się prezentują, urzekają kunsztem, estetyką i precyzją wykonania. Dodatkowo każde z akcesoriów możemy dowolnie personalizować i indywidualizować – treścią oraz grafiką – przy zastosowaniu grawerowania laserowego (w tym: 3D) – z opcją wypełnienia graweru farbą, piaskowania, ozdobnego szlifowania czy kolorowych nadruków. Wszystko w imponująco wysokiej jakości. Dodatkowo w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade skorzystać można z usług rewelacyjnej technologii druku 3D, dzięki której tworzyć można zaawansowane, najbardziej finezyjne i skomplikowane kształty, trudne do uzyskania przy pomocy innych metod oraz materiałów. Oczywiście wydrukowane w ten sposób elementy mogą wzbogacać szklane puchary, trofea, statuetki, nagrody.

Ponadto z finezją i zachwycającymi wynikami łączymy szkło z innymi materiałami, jak: stal nierdzewna, metale szlachetne, kamień, drewno. Daje to naprawdę niesamowite i zjawiskowe efekty.

Szklane statuetki, puchary, trofea, nagrody, medale na zamówienie – w LaserTrade znajdziesz to, czego szukasz

W LaserTrade polecamy szeroki asortyment pucharów, statuetek, trofeów, medali, dyplomów, certyfikatów, tabliczek, nagród, pamiątek i innych wyrobów artystycznych wykonanych ze szkła oraz kryształu, w dowolnych kolorach, kształtach, grubościach i rozmiarach, grawerowanych laserowo. 

Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, korporacyjnych, instytucjonalnych, szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia, urzędy, agencje reklamowe, firmy eventowe.

Do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, każda realizacja jest dla nas tą najważniejszą. W przygotowanie projektów i produkcję nasi niezastąpieni Partnerzy, będący specjalistami od laserowego cięcia i grawerowania szkła, wkładają wiele serca i pasji. Szybkie wyceny, elastyczność, oryginalne projekty, dobry kontakt, wysoka jakość wykonania i terminowość realizacji zamówienia to standard w naszym portalu. Staramy się w pełni spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. Wszystkie proponowane przez nas usługi i produkty w subtelny sposób łączą rzemieślniczą precyzję wykonania z możliwościami oferowanymi przez zdobycze najnowszych, najbardziej innowacyjnych technologii.

Jak zlecić wykonanie grawerowania szklanych trofeów, statuetek, pucharów i nagród w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade? 

Czy chcesz zamówić usługę, czy zlecić produkcję, zawsze działamy w taki sam sposób. 

Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki czemu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską.

Krok 2 – zacznij działać

Dodaj zapytanie ofertowe, w tym wypadku dotyczące grawerowania trofeów, statuetek, pucharów i nagród ze szkła. W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. Możesz również dodać swoje uwagi i oczekiwania.

Krok 3 – przefiltruj otrzymane odpowiedzi 

Otrzymane przez Ciebie oferty zapiszą się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

  • lokalizacji firmy,
  • terminie wykonania,
  • cenie, 
  • warunkach płatności.

Krok 4 – zamówienie 

Reklama

Zaakceptuj jedną z ofert i automatycznie wyślij zamówienie bezpośrednio do wybranego wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu.

Postaw na oryginalne przedmioty, wykonane z najwyższą starannością, z najprecyzyjniejszą jakością wykończenia, z najlepszych jakościowo materiałów – to musi zachwycić każdego obdarowanego. W LaserTrade dokładamy wszelkich starań, aby szklane przedmioty nabierały wyjątkowego, indywidualnego charakteru i stawały się przez to niezapomnianą pamiątką, upominkiem, podziękowaniem czy nagrodą. Grawerowanie, znakowanie, personalizowanie –  to dla naszych Partnerów z całego kraju chleb powszedni. Spełnianie oczekiwań naszych klientów to dla nas pasja, wyzwanie i niezwykła satysfakcja.

Zapraszamy do współpracy!

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *