Produkty z plexi

Gabloty, klosze, pojemniki, skarbony, urny z pleksi – prezentacja i ochrona w najlepszym stylu

Urny z pleksi.

Urny z pleksi? Pojemniki z pleksi? Gabloty z pleksi?

Żaden problem!

Pleksi – zwane także pleksą, plexi, plexiglasem, metapleksem, szkłem akrylowym czy organicznym – to materiał o szerokim spektrum użytku, powszechnie stosowany w najrozmaitszych branżach i zastosowaniach. My skupiliśmy grono ekspertów od profesjonalnej obróbki tego uniwersalnego materiału – tniemy akryl, gniemy, frezujemy, wiercimy, znakujemy, grawerujemy i wykonujemy szereg innych działań, aby z kawałka szkła akrylowego stworzyć setki przedmiotów ozdobnych, a także praktycznych w codziennym użytkowaniu. Gotowi jesteśmy na wyzwania w postaci najbardziej skomplikowanych konstrukcji do realizacji. Na zamówienie wykonamy między innymi: urny z pleksi, różnego rodzaju pojemniki, gabloty, klosze i skarbony.

Funkcjonalne urny z pleksi.

Nowoczesne gabloty, klosze i pojemniki z pleksiglasu mają szerokie zastosowanie – począwszy od prezentacji produktów, nagród, orderów, pucharów, sztandarów, materiałów reklamowych, ważnych eksponatów, po szafy na kosmetyki (w drogeriach, supermarketach wielkopowierzchniowych, pasażach w galeriach handlowych, na eventach branżowych), pojemniki do przechowywania słodyczy, owoców suszonych, wyrobów pasmanteryjnych i innych rzeczy. To doskonała i bezpieczna alternatywa dla wyrobów ze szkła. Produkty te wykorzystywane mogą być jako gabloty i lady sklepowe, muzealne, ogłoszeniowe, informacyjne. Konstrukcje mogą umożliwiać ekspozycję produktów spożywczych, farmaceutycznych, galanteryjnych, monopolowych, przemysłowych, jubilerskich, komputerowych, odzieżowych. Mogą być także stosowane na potrzeby muzeów, szkół, jednostek wojskowych, jednostek straży pożarnej itd. Specyfikacja według wymagań Klienta – mogą posiadać dowolną ilość półek, być obrotowe, zamykane, podświetlane, mogą mieć ruchome przegrody i klapki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Co do skarbon – nadają się one nie tylko do użytku prywatnego, firmowego (choćby na napiwki), ale przede wszystkim do wszelkich publicznych zbiórek – korzystają z nich zarówno duże sieci supermarketów, jak i organizacje pozarządowe, pomocowe i charytatywne. Odpowiednio wykonane mogą służyć do zbiórek nie tylko funduszy, ale także przykładowo nakrętek, baterii itd.

Z kolei estetyczne urny z pleksi sprawdzą się przy rozmaitych okazjach:

Urny z pleksi, wykonane z lekkiego, przezroczystego materiału, gwarantują jawność, transparentność, a przy tym właściwą ochronę. Pozwalają na łatwe użytkowanie (przez specjalnie wypreparowany otwór wkłada się głosy), a specjalne zawiasy oraz zamek na klucz gwarantują bezpieczeństwo, funkcjonalność, stabilność.

Wszystkie te produkty (a więc trwałe, funkcjonalne, estetyczne i gwarantujące ochronę: gabloty, klosze, pojemniki, skarbony i urny z pleksi) mogą być personalizowane zgodnie z życzeniami klienta – dowolną grafiką, logo, nazwą, napisami. Można je zindywidualizować zgodnie z przeznaczeniem czy lokalizacją. My wszystkie przedmioty wykonujemy na zamówienie, zgodnie ze specyfikacją i oczekiwaniami najbardziej wymagającego klienta – na indywidualne życzenie dobieramy rozmiar, kształt, kolor, wzór i wszystkie inne parametry. Stosujemy wysokiej jakości tworzywa, zapewniające właściwą jakość gotowym produktom – doskonałą przejrzystość, wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, wytrzymałość.

Właściwości szkła akrylowego.

Tworzywo to w pierwotnej wersji jest sztywne, ale też charakteryzuje się termoplastycznością, toteż można je dowolnie obrabiać mechanicznie i kształtować według potrzeb. Jest to materiał bezbarwny, odporny na działanie promieniowania UV, o niskiej przepuszczalności fal, wytrzymały na rozciąganie i ściskanie, odporny na działanie warunków atmosferycznych (takich jak wilgoć czy temperatura), można go z łatwością zabarwić. Można też bez problemu ciąć na dowolny kształt i wymiar, formować, polerować, kleić, a po zużyciu – poddać recyklingowi. Plastyczność pleksi, możliwość doboru koloru, przystępna cena i wszystkie pozostałe cechy sprawiają, że jest to tworzywo cenione przy produkcji rozmaitych przedmiotów, atrakcyjne w obróbce dla wielu branż, zwłaszcza dla obszaru reklamy i marketingu czy różnych gałęzi przemysłu, handlu i usług.

Urny z pleksi według Twojego projektu.

Szeroka sieć partnerska oraz bogaty park maszyn CNC skupionych w niej dają gwarancję, że u nas wykonasz na zamówienie, co tylko potrzebujesz (produkcja gablot z ruchomą reklamą / gabloty plexi / gabloty z plexi / gablota z plexi na wymiar / gablota z plexi zamykana / gablota akrylowa na wymiar / pojemniki z plexi). Mało tego – będziesz zadowolony, gdyż materiały i technikę wykonania dostosujemy do specyfiki realizowanego projektu oraz Twoich wymagań i potrzeb. Produkty, które u nas zamówisz, będą się wyróżniały: precyzją, wysoką jakością wykonania, starannie dobranymi materiałami, dokładnością odwzorowania. Istnieje możliwość personalizacji – za pomocą logotypu czy wygrawerowanego napisu. 

Urny z pleksi? Proszę bardzo! Jeśli interesuje Państwa stworzenie gablot, kloszy, pojemników, skarbon czy innych produktów z pleksi, wyprodukowanych według indywidualnych specyfikacji, również zapraszamy do kontaktu. Wykonamy na zamówienie różne przedmioty według Twojego projektu. Szeroka oferta metod obróbczych stosowanych przez naszych Partnerów oraz ich duże doświadczenie w tej kwestii sprawiają, że wybierając nasze profesjonalne usługi, możecie Państwo liczyć na satysfakcję, zadowolenie i spełnienie Waszych oczekiwań.

To proste – skorzystaj z naszego Panelu Klienta: dodaj swoje zapytanie (na przykład o urny z pleksi), porównaj otrzymane oferty i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą.