Ekspozytory z pleksi

Ekspozytory, stojaki, wizytowniki, podajniki, kieszenie z pleksi – uporządkuj z nami swoją przestrzeń, wyeksponuj to, co najlepsze

Pleksi to materiał o szerokim spektrum zastosowań w najrozmaitszych dziedzinach. W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade skupiliśmy grono ekspertów od obróbki tego uniwersalnego materiału – tniemy akryl, gniemy, frezujemy, wiercimy, znakujemy, grawerujemy i wykonujemy szereg innych działań, aby z kawałka szkła akrylowego stworzyć setki przedmiotów użytkowych i praktycznych w codziennym zastosowaniu.

Jakie właściwości sprawiają, że pleksi jest tak uniwersalnym i powszechnym materiałem?

Pleksi jest tworzywem znanym pod różnymi nazwami. Najczęściej spotykane to: pleksa, plexi, plexiglas, metaplex, szkło akrylowe, szkło organiczne. Materiał składa się z polimetakrylanu metylu, w pierwotnej wersji jest sztywne, ale też termoplastyczne, dlatego można je bezproblemowo kształtować i obrabiać mechanicznie. Pleksi jest przezroczyste, odporne na działanie promieniowania UV (ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe nie powoduje żółknięcia). Jest także wytrzymałe na rozciąganie i ściskanie, charakteryzuje się niską przepuszczalnością fal, jest odporne na działanie warunków atmosferycznych (wilgoć, temperatura), łatwo poddaje się barwieniu. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to tworzywo bardzo atrakcyjne w obróbce dla wielu branż. Można je bez problemu ciąć na dowolny wymiar i kształt, polerować, kleić, formować w potrzebne kompozycje. Plastyczność tworzywa oraz dowolność w doborze koloru wespół z przystępną ceną sprawiają, że jest to prawdziwy rarytas dla wielu dziedzin, a szczególnie dla obszaru reklamy i marketingu. Pleksi ma także stosunkowo niską temperaturę depolimeryzacji, dlatego w razie konieczności z powodzeniem może zostać poddane procesom recyklingu.

Ekspozytory, stojaki, displaye, wizytowniki, podajniki, kieszenie z pleksi – uniwersalna forma reklamy, skuteczna komunikacja wizualna, atrakcyjna ekspozycja

Wszelkiego rodzaju stojaki, ekspozytory, displaye, prezentery towarów, kieszenie, podajniki, koziołki konferencyjne z pleksi – to proste, ale przydatne rozwiązania, pozwalające wyeksponować rozmaite dokumenty, foldery, ulotki, katalogi, broszury, wizytówki, cenniki, materiały informacyjne i reklamowe itd., udostępnić je osobom trzecim, a jednocześnie wprowadzić w nie ład, porządek, organizację i segregację według określonych kryteriów.

To również fantastyczna forma reklamy. Akcesoria te – zwłaszcza estetycznie, precyzyjnie i elegancko wykonane – z powodzeniem wykorzystywane są przez agencje reklamowe, wystawców targowych, producentów kosmetyków, w różnych gałęziach handlu i usług. Pleksi posiadające atest higieniczny może być użyteczne dla wystawców stoisk degustacyjnych, producentów żywności, w barach czy restauracjach. 

Różnego rodzaju podesty reklamowe pozwalają wyeksponować w sklepach i galeriach konkretny towar, przykładowo promocyjny. Mogą być pomocne w dotarciu do potencjalnych klientów i zwiększeniu sprzedaży.

Jest to sprawdzone rozwiązanie także w takich miejscach jak: recepcje, biura podróży, punkty obsługi klienta, poczekalnie, sale konferencyjne, uczelnie, różnego rodzaju instytucje, przedsiębiorstwa.

Z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade wykonasz na wymiar, co potrzebujesz!

Dzięki bogatej sieci partnerskiej oraz różnorodnym maszynom CNC skupionym w niej, w LaserTrade wykonasz na zamówienie, co tylko potrzebujesz. Materiały oraz techniki wykonania dopasowujemy do wymagań Klienta oraz specyfiki danego projektu. Produkty, które u nas zamawiasz, wyróżniają: najwyższa staranność i dokładność odwzorowania projektu, wysoka jakość i precyzja wykonania, starannie wyselekcjonowane materiały. Jako że są to produkty wykonywane ściśle na zamówienie, zastosowane parametry oraz wymiary precyzyjnie będą odpowiadały potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom nabywcy. Elementy stojące, wiszące, w układzie poziomym lub pionowym, konstrukcje pojedyncze, kaskadowe, wyposażone w kieszenie i przegrody, formaty małe i duże, z pleksi przezroczystego, barwionego, matowego, błyszczącego, w połączeniu z innymi materiałami (jak stal, drewno, PCV, HIPS) lub nie – pole do działania jest niemal nieograniczone. Istnieje też możliwość podświetlenia ekspozytora diodami LED, co nada mu zupełnie nowego charakteru. Pożądaną przez wystawców, sprzedawców i przedsiębiorców opcją jest możliwość personalizacji ekspozytora – za pomocą logotypu czy wygrawerowanego napisu. 

Jeśli interesują Państwa wizytowniki, stojaki, ekspozytory, displaye, prezentery towarów, kieszenie, podajniki, koziołki konferencyjne z pleksi lub inne podobne produkty, stworzone według indywidualnych specyfikacji, zapraszamy do kontaktu. Szeroka oferta metod obróbczych stosowanych przez naszych Partnerów oraz ich duże doświadczenie w tej materii sprawiają, że wybierając nasze profesjonalne usługi, możecie Państwo liczyć na satysfakcję, zadowolenie i spełnienie Waszych oczekiwań.

To proste – skorzystaj z naszego Panelu Klienta: dodaj swoje zapytanie, porównaj otrzymane oferty i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą.