Cięcie laserem tektury

Zamów precyzyjne cięcie laserem tektury.

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Gotowy na cięcie laserem tektury?

Koniec ze stratą czasu na żmudne i samodzielne poszukiwania Wykonawcy! U nas wystarczy, że dodasz zapytanie, a nasz niezawodny system zajmie się resztą, przesyłając je do wszystkich firm z danej kategorii (w tym wypadku: laserowe cięcie tektury). Owocem tego będzie bezpłatna wycena i analiza od wielu podmiotów produkcyjnych jednocześnie, dzięki czemu będziesz mógł porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą. Szczegóły omówisz bezpośrednio z Wykonawcą.

Wycinanie laserowe papieru – cennik.

U nas nie ma ustalonego sztywnego cennika za cięcie laserem tektury. Każde zlecenie za każdym razem wyceniane jest indywidualnie przez Wykonawców gotowych i chętnych podjęcia się zadania. Koszty będą kształtowały się różnie, w zależności od czynników takich jak: polityka cenowa danej firmy (ceny mogą się różnić także w zależności od województwa, dlatego najlepiej porównać oferty z całej Polski), rodzaj i grubość obrabianego materiału, wielkość zamówienia i stopień skomplikowania projektu itp. 

Wycinamy laserowo w tekturze w zastosowaniach komercyjnych i indywidualnych, w produkcji materiałów piśmiennych, prototypów i modeli, dla branży opakowaniowej i budowlanej.

Gdzie zlecić cięcie tektury laserem?

Z nami w prosty i wygodny sposób zlecisz laserowe cięcie tektury, wycinanie laserowe kartonu, cięcie papieru na wymiar. Indywidualne podejście, duża dokładność odwzorowywania kształtu, wieloletnie doświadczenie, szybka realizacja, wysoka jakość, konkurencyjne ceny – to tylko kilka z atutów, które cechują nasze usługi. Projektowanie wzorów w oprogramowaniu graficznym daje nieograniczone możliwości kształtowania produktów tekturowych. Precyzyjne ustawienie parametrów pracy lasera przekłada się na gwarancję efektywności i doskonałej jakości cięcia zarówno tektury cienkiej, jak i grubej, miękkiej i twardej – podejmujemy się różnorodnych zadań.

Co to jest tektura?

Tektura jest najgrubszym materiałem papierniczym (do 4 mm grubości), powstałym ze sklejenia przynajmniej dwóch warstw masy papierniczej (z włókien ścieru drzewnego, makulatury czy szmat). Można zmieniać jej właściwości (typu: odporność na obciążenia, niskie temperatury, kontakt z wodą) poprzez różnego typu dodatki chemiczne i wypełniacze.

Od kartonu różni się gramaturą, grubością, gładkością i funkcjonalnością. Jest sztywna, niesprężysta, nie daje się wyginać, potrafi się złamać, składa się najczęściej z kilku warstw i ciężko ją zadrukować.

Jakie są rodzaje tektury?

Najczęściej wyróżnia się dwa rodzaje: tekturę litą (zwaną niekiedy tapicerską bądź meblową), w 100% ekologiczną, z recyklingu i tekturę falistą, powstałą poprzez połączenie od dwóch do nawet siedmiu płaskich warstw linerów, przy czym środkowa jest falowana, co zwiększa sztywność arkusza. 

Są też tektury: białe, brązowe (szare), techniczne, powlekane, architektoniczne.

Wycinanie tektury laserem – nasze realizacje.

Tektura to ciekawy materiał do obróbki. Charakteryzuje się interesującą fakturą powierzchni i szeroką gamą kolorystyczną. 

Cięcie laserem tektury, tworzenie różnych wzorów i modeli z tektury wycinanej laserowo, zarówno do funkcjonalnych zastosowań codziennego użytku, do zastosowań technicznych, jak i w sztuce, rzemiośle, wyrobach ozdobnych i dekoracyjnych – to nasza codzienna praca i pasja. Obrabiamy właściwie każdy rodzaj tektury – zwykłą, falistą, sklejaną, warstwową (architektoniczną). Wysoki stopień precyzji i duża elastyczność w realizacji zleceń pomagają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dzięki zastosowaniu lasera można szybko i precyzyjnie wycinać złożone i skomplikowane kształty bez potrzeby zamawiania wykrojnika.

Wykorzystując wypalanie laserem tektury na zamówienie wykonujemy zatem różnego rodzaju: opakowania, separatory i przekładki ochronne, teczki biurowe, koperty o podwyższonej wytrzymałości, modele, makiety, szablony, dyplomy, zaproszenia, karnety, wizytówki, kartki, puzzle i układanki, zakładki, standy i wiele innych wyrobów.

Jakie są zalety cięcia tektury laserem?

Wycinanie laserem w tekturze to doskonały wybór, przekładający się na wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim ze względu na bezkontaktową obróbkę ten dość delikatny materiał nie zostaje uszkodzony. Możliwy jest dowolny wybór kształtów do cięcia, włącznie z tymi bardzo małymi, praktycznie pozbawionymi promieni wewnętrznych. Krawędzie są bez jakichkolwiek odkształceń, mogących pojawić się przy cięciu mechanicznym (np. przy użyciu wykrojników). Nie bez znaczenia jest fakt, iż cięcie laserem tektury jest ekonomiczne i opłacalne nawet podczas małej czy średniej wielkości produkcji. Cięcie laserowe tektury nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, realizowane jest termicznie, a odpowiednie ustawienie maszyny pozwala na uzyskanie ciekawych efektów przypalenia krawędzi (tam, gdzie jest to celowe i pożądane).

Używane przez naszych Partnerów innowacyjne urządzenia laserowe oferują szereg możliwości w zakresie wykańczania tektury. Umożliwiają nie tylko cięcie, ale także grawerowanie, perforowanie, rowkowanie i wiele innych operacji produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy. Zapytaj o cięcie laserem cennik.

Cięcie laserem tektury – przyłady.

Nasz zasięg.

Cięcie laserem tektury w Warszawie (cięcie laserem Warszawa cennik), cięcie laserem tektury we Wrocławiu (cięcie materiałów twardych Wrocław), cięcie laserem tektury w Krakowie, cięcie laserem tektury w Poznaniu, cięcie laserem tektury w Gliwicach (laserowe cięcie tektury Gliwice, cięcie tektury laserem Gliwice, wycinanie tektury Gliwice, laserowe cięcie papieru Gliwice) oraz cięcie tektury laserem w każdym innymi zakątku Polski – według Twojego projektu i na Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim zapotrzebowaniu na cięcie laserem tektury.

Gdzie wykonujemy wycinanie tektury?

 • Cięcie laserem tektury Warszawa
 • Wycinanie tektury – akryl Poznań
 • Cięcie CNC tektury Wrocław
 • oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju