5 minut

Breloki do kluczy na zamówienie

Breloki do kluczy hotelowych, szatniowych, firmowych – liczy się jakość!

Mawia się, że diabeł tkwi w szczegółach. To prawda, czasami to (na pozór) zwykłe drobiazgi odegrać mogą decydującą rolę w odbiorze całości.

Bo czymże jest – przykładowo – zwykły brelok do kluczy w porównaniu do całego wystroju hotelowego? A jednak to właśnie z tym drobnym przedmiotem, z tym „szczegółem” klient ma kontakt z jako pierwszym. To może zadecydować o „pierwszym wrażeniu”. Wizerunek buduje się bowiem od najdrobniejszych szczegółów. W tej kwestii nie można pozwolić sobie na żaden błąd czy niedopatrzenie, bo może to słono kosztować.

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade wykonasz na zamówienie tysiące przedmiotów – ozdobnych, użytkowych – estetycznych i funkcjonalnych. Zlecisz tu także wykonanie zawieszek i breloków do kluczy hotelowych, szatniowych, firmowych i każdych innych – o podstawowych kształtach lub według indywidualnych projektów. Czekamy na Twoje zlecenie.

Breloki z miejscem na Twój własny napis lub grafikę

Bez względu na to, czy będą to breloki używane w hotelu, szatni, firmie lub innym miejscu, czy będą to breloki stricte reklamowe, muszą być one solidnie i estetycznie wykonane, z dbałością o najdrobniejsze detale – to pozwoli im służyć przez wiele lat, przyczyniając się do budowania pozytywnego wizerunku firmy czy obiektu. Trzeba bowiem pamiętać, że breloki używane w rozmaitych firmach są nie tylko wyróżnikiem, który pozwala odszukać dany klucz, czy dopasować go do konkretnego pomieszczenia, ale stanowią także ważny element kampanii wizerunkowej, pomagają budować renomę, mogą zwiększać identyfikację i rozpoznawalność marki.

Wydaje się, że te drobne elementy ciągle jeszcze nie są należycie doceniane jako medium reklamowe, choć zupełnie niesłusznie, bo przecież dobrze dobrana reklama będzie w ten sposób towarzyszyła Klientowi i wpadała w oko wielokrotnie w ciągu dnia. Na szczęście świadomość w tej kwestii powoli rośnie i breloki coraz chętniej są wykorzystywane także w tym celu.

Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu, łączeniu różnych technik oraz różnorodności wykorzystywanych materiałów, można uzyskać ciekawe i naprawdę efektownie wykonane projekty o różnych kształtach, wzorach, wielkościach, kolorach, fakturach. Przede wszystkim zaś są one doskonałej jakości – bez żadnych niedoskonałości, ostrych elementów, nadlewek, rys czy pęknięć. Nie są to żadne buble typu „made in China”, tylko produkty krajowej produkcji – precyzyjnie wykonane, z dobrze dobranych materiałów, użyteczne przez lata, z możliwością personalizacji na zamówienie (w tym: grawerami laserowymi). Materiały stosowane do ich produkcji cechuje trwałość, wytrzymałość, odporność na zarysowania, zabrudzenia, zmiany temperatury, promieniowanie UV. To ważne, gdyż są przedmiotem będącym w stałym użytku i eksploatacji, narażonym na zniszczenie (w kieszeni czy torebce pełnej innych gadżetów).

Jakich materiałów używa się do produkcji breloków do kluczy?

Aby w pełni móc zaspokoić oczekiwania i wymagania Klientów, oferujemy usługi z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i przy wykorzystaniu szerokiej gamy różnorodnych materiałów. Breloki do kluczy mogą być zatem wykonane z: wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewna, skóry, laminatu, stali nierdzewnej, mosiądzu, stopu cynku i aluminium oraz innych tworzyw.

Breloki hotelowe

Klucze są ważnym atrybutem w każdym obiekcie hotelarskim typu hotel, motel, pensjonat, schronisko, kemping, hostel, ośrodek wczasowy, apartament i inne. Powinien wśród nich panować idealny porządek, a do tego powinny być odpowiednio i czytelnie oznaczone numerami. Jest kilka cech, którymi powinny charakteryzować się breloki hotelowe. Przede wszystkim dobrze, aby ich kształt, wielkość, kolor i inne elementy utrudniały zgubienie (bądź ułatwiały odnalezienie). Z tego względu mają one zazwyczaj wyraziste kolory i są stosunkowo duże i dość ciężkie – odróżnia je to od breloków przypinanych do kluczy domowych czy biurowych. Aby długo mogły zachować estetyczny wygląd, wykonuje się je z trwałych, nieblaknących tworzyw odpornych na zarysowania.

Są różne rodzaje breloków: w kształcie gruszki, identyfikatory jednostronne i dwustronne, żetony i numerki, zawieszki dekoracyjne.

Zawieszki i numerki do szatni

Choć produkty te wykonywane mogą być w różnych kształtach, rozmiarach, z różnych materiałów, zazwyczaj są one proste i nieskomplikowane, gdyż ich głównym zadaniem jest użyteczność – oznaczenie miejsca, gdzie pozostawiło się odzież wierzchnią czy podręczny bagaż. Jako że są one w stałym użytku, muszą być wykonane z trwałych, odpornych na zniszczenie czy zabrudzenie materiałów. Oznaczenia muszą być dobrze widoczne, nie blaknąć, nie zdzierać się, nie matowieć. Naturalnie powinny cechować się także estetyką i starannością wykonania.

Gdzie znajdą swoje miejsce wykonywane przez nas breloki do kluczy?

Reklama

Breloki doskonale sprawdzą się we wspomnianych już obiektach z pokojami do wynajęcia, szatniach szkolnych, kinowych, teatralnych, muzealnych i w innych placówkach kulturalnych (domy kultury, galerie sztuki itd.), sanatoriach, przychodniach, restauracjach, klubach, salach konferencyjnych, biurowcach, centrach handlowych, supermarketach, siłowniach, basenach i innych tego typu placówkach, urzędach, przedsiębiorstwach z różnych branży.

Wykonaj niepowtarzalne i funkcjonalne breloki do kluczy – w Portalu LaserTrade

Dzięki szerokiej sieci partnerskiej LaserTrade możesz nawiązać kontakt w Wykonawcami z całej Polski. Oferujemy szereg rozmaitych usług, w tym produkcję na zamówienie breloków do kluczy hotelowych, szatniowych, firmowych i innych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale też oryginalne, zachwycające estetyką i starannością wykonania. Dzięki możliwości umieszczenia na nich dowolnych elementów (jak: nazwa firmy, logo, hasło reklamowe itd.), przy okazji – obok użyteczności – mogą spełniać też rolę nośnika reklamowego. Produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie, dlatego wszystkie parametry i wzory są kwestią do ustalenia – mogą to więc być zarówno proste numerki do szatni, jak i eleganckie, ekskluzywne znaczki do renomowanych hoteli. Projekt breloka może nawiązywać do charakteru obiektu, aby pomóc zachować spójność wizerunku (luksus, najwyższa klasa).

Szukasz Wykonawcy breloków do kluczy hotelowych, szatniowych, firmowych, reklamowych, innych? Skorzystaj z naszej oferty. Zarejestruj się, dodaj swoje zapytanie, porównaj otrzymane propozycje i zdecyduj się na współpracę z odpowiadającym Ci Wykonawcą.

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *