3 minuty

Druk 3d znakowanie

Druk 3D – skutecznym sposobem na innowacyjne znakowanie

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważna jest skuteczna i estetyczna identyfikacja wizualna. Technologia druku 3D wykazuje szerokie zastosowanie w oznakowaniu produktów logotypem czy hasłem reklamowym. Dlaczego do ich znakowania warto stosować akurat innowacyjną technologię druku 3D? Jakie korzyści płyną z takich działań? Gdzie można złożyć zamówienie na produkty znakowane za pomocą druku przestrzennego? Tego dowiesz się z poniższego artykułu.

Zastosowanie znakowania za pomocą druku 3D

Znakowanie za pomocą druku 3D to doskonały sposób na to, aby nanieść na nasz produkt czy tabliczkę firmową trwałe i atrakcyjne wizualnie logo lub hasło reklamowe. Dzięki temu:

  • wyróżniamy nasz produkt oraz markę na tle konkurencji, co sprawia, że nasza firma nie jest mylona z innymi podmiotami z branży, 
  • wzbudzamy zaufanie i świadomość marki wśród aktualnych i potencjalnych klientów,
  • zwiększamy atrakcyjność, prestiż oraz budujemy stałą rozpoznawalność naszej marki,
  • budujemy trwały wizerunek innowacyjnej firmy, która wykorzystuje nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

W dłuższej perspektywie takie działania przekładają się na zwiększenie sprzedaży oraz wyższe zyski.

Zalety znakowania za pomocą druku 3D

Dlaczego do znakowania firmowych produktów warto zastosować akurat druk 3D? To proste! Druk przestrzenny to nowoczesna technologia, która łączy w sobie to, co – z punktu widzenia funkcjonalności – najważniejsze:

  • Trwałość i wytrzymałość

Tabliczki firmowe i naklejki z logotypem wyprodukowane za pomocą innowacyjnej technologii 3D są niezwykle wytrzymałe i żywotne. Decydując się na ich zakup, nie musimy obawiać się ich zniszczenia czy utraty czytelności umieszczonego na nich napisu. Takie rozwiązanie to również pewność, że zastosowany w logotypie kolor nie straci swojej intensywności. Utworzone oznakowanie jest odporne na działanie czynników zewnętrznych i można je z powodzeniem stosować w bardziej wymagających warunkach.

Te wszystkie cechy sprawiają, że wybieramy oznakowanie, które jest trwałe i pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas.

  • Atrakcyjny design

Zastosowanie innowacyjnego znakowania za pomocą druku 3D to również doskonały sposób na to, aby zwiększyć atrakcyjność produktu oraz całej marki. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że znakowane produkty, tabliczki bądź naklejki z logo są estetyczne, a lekka wypukłość nadaje im szyku oraz niepowtarzalnego charakteru.

Jeśli chcesz, aby Twoja marka była kojarzona z nowoczesnością i nienagannym stylem, a Twoje produkty przyciągały wzrok na dłużej, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Znakowanie za pomocą druku 3D w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade

Jak już wspomnieliśmy, tworzenie brandingu za pomocą wygrawerowanego na tabliczkach oraz produktach logotypu czy znaku firmowego to doskonały sposób na to, aby szybciej zapaść w pamięć potencjalnych klientów i zwiększyć widoczność oraz rozpoznawalność naszej marki.

Reklama

Chciałbyś złożyć zamówienie na innowacyjne znakowanie za pomocą druku 3D? Nic skomplikowanego. W naszym Portalu Produkcyjno-Usługowych znajdziesz bazę najlepszych firm z branży. Wejdź do swojego Panelu Klienta i znajdź odpowiedniego wykonawcę.

Wszystko w trzech prostych krokach:

  • dodaj zapytanie – dołącz pliki – i wyślij,
  • w panelu jednym ruchem przesortuj oferty otrzymane od wykonawców z całego kraju,
  • wybierz i zamów u wybranego wykonawcy.

Szybko, prosto, sprawnie. Z jednego miejsca.

LaserTrade. Jedno miejsce – wiele korzyści.

Sponsorzy generalni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *