Wycinanie uszczelek laserem

Naszą misją jest dostarczanie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań z branży usług CNC. Łączymy Wykonawców z Odbiorcami usług. W tym wypadku proponujemy wycinanie uszczelek laserem. 

Bezpłatna wycena
Wczytaj plik lub pliki
Porównaj oferty
Rozpocznij wytwarzanie
Dostawa i płatność

Cięcie laserem uszczelek.

Nasi doświadczeni Partnerzy wykonają dla Ciebie każdy rodzaj uszczelek, zarówno według projektów standardowych (według obowiązujących norm), jak i tych nietypowych, niestandardowych, wymagających szczególnej uwagi i specjalistycznej praktyki. Podejmujemy się zleceń na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, szkicu z podanymi wymiarami lub egzemplarza wzorcowego uszczelki. Wytniemy lub wyfrezujemy dowolny kształt i wymiar (zarówno drobne, jak i duże formaty), według potrzeb i dyspozycji Klienta. 

Dołącz do nas!

zaufało nam setki firm

Służymy pomocą i wsparciem podczas tworzenia nowych projektów i doboru materiału uszczelniającego. Zamówisz u nas prototypy, pojedyncze elementy, krótkie i długie serie produkcyjne. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia i wysoką jakość usług – wycięte u nas uszczelki idealnie będą pasować do miejsca przeznaczenia.

Wycinanie uszczelek – atrakcyjne ceny.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu i cyfrowej optymalizacji rozkroju surowca (czyli rozmieszczeniu uszczelek na arkuszu w optymalny sposób) możliwe jest zaproponowanie naprawdę atrakcyjnych cen za usługę.

Możesz u nas zamówić także inne usługi, w tym znakowanie wyciętych elementów. 

Co zyskujesz, zlecając laserowe wycinanie uszczelek w LaserTrade?

Wytniemy dla Ciebie uszczelki gumowe (i nie tylko) na wymiar o dowolnym kształcie i szerokim zastosowaniu. 

Współpraca z nami to gwarancja:

 • kompleksowości usług – od doboru materiału, przez profesjonalne wsparcie i wykonanie dokumentacji technicznej, po gotowy produkt – a wszystko to w jednym miejscu,
 • najwyższej jakości użytych materiałów i wykonanych usług,
 • sprawnej i terminowej realizacji,
 • konkurencyjnych cen.

Gdzie wycinane przez nas uszczelki znajdą wykorzystanie?

Dla kogo wycinamy uszczelki?

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi z wszystkich gałęzi przemysłu. Wycinamy uszczelki do pojazdów, maszyn i urządzeń technicznych (także tych pracujących pod dużym obciążeniem w bardzo wysokich temperaturach), jak również instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, powietrznych, parowych, olejowych, chemicznych, przedsiębiorstw z branży elektrycznej, różnego rodzaju serwisów i warsztatów, zakładów przemysłowych, rolnych i wielu innych. 

Co cechuje wycinane przez nas uszczelki?

Uszczelki wycinane na wymiar to gwarancja idealnego kształtu, wielkości oraz odporności na trudne warunki, w jakich będą musiały pracować. Ich zadaniem jest ochrona maszyn oraz ich części przed obciążeniami, gwałtownymi zmianami temperatury i ciśnienia, wilgocią odpowiedzialną za korodowanie, przesuszaniem, wyciekami smarowania, pyłem, zabrudzeniami z otoczenia, dlatego same muszą być odporne na wyżej wskazane czynniki. Spełniają zatem funkcję izolacji termicznej, zapewniają izolację przed powietrzem, kurzem, wilgocią, drganiami, są odporne na działania substancji chemicznych, olejów, smarów, wosków. Cechują się bardzo dobrą sprężystością i dobrze dopasowują się do miejsca montażu. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Można je stosować z wieloma różnymi materiałami.

Z jakich materiałów wycinamy uszczelki?

Realizujemy zlecenia na uszczelki z tworzyw sztucznych, z takich materiałów jak: polietylen, polipropylen, poliwęglan, poliuretan, poliamid, poliacetal, plexi, tekstolit, teflon, aramid, kompozyty, folie, neopren, silikon, kauczuk, pianki, guma, gumokorek, płyty uszczelkarskie i inne.

Możliwe są także rozwiązania przeznaczone do kontaktu z żywnością, jak i kwasoodporne.

Ile kosztuje wycinanie uszczelek laserem?

Wyceny zamówień dokonujemy indywidualnie z uwzględnieniem parametrów dostarczonych przez Klienta. Cena zależna jest od rodzaju i grubości materiału, długości linii cięcia, stopnia skomplikowania projektu, wielkości zamówienia. 

Zarejestruj się, dodaj zapytanie, dołącz plik z dokumentacją techniczną (jeżeli go posiadasz) i poczekaj na oferty zwrotne od naszych Partnerów.

Wycinanie uszczelek gumowych – dlaczego warto to robić laserem?

Cięcie laserem uszczelek przy pomocy lasera niesie szereg korzyści. 

Proces charakteryzuje się: wysokim poziomem elastyczności i precyzji, a także stałą, wysoką jakością cięcia.

Gwarantuje:

 • wysoką prędkość procesu cięcia,
 • brak odkształceń, skrzywień i wypaczeń materiału,
 • czyste, gładkie, perfekcyjne i dobrze przylegające krawędzie, bez obróbki wykańczającej,
 • idealną powtarzalność produkowanych elementów (przy masowych zamówieniach masz pewność, że każdy z detali zachowa parametry – kształty i wymiary – określone w projekcie),
 • oszczędność materiału i szeroki zakres materiałów poddających się procesowi cięcia.

Gdzie wykonujemy wycinanie uszczelek?

 • Cięcie laserem uszczelek Warszawa
 • Wycinanie laserem uszczelek Poznań
 • Cięcie CNC uszczelek Wrocław
 • Oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju.