Wybijanie w blachach

Wybijanie w blachach – usługa CNC dostępna w LaserTrade. Poszukujesz wykonawcy usługi wybijania w blachach? Nic prostszego. 

W LaserTrade firmy z całej Polski specjalizujące się w wybijaniu w blachach  czekają na Ciebie w jednym miejscu. 

Skorzystaj z narzędzia w Panelu Klienta. Zapytaj – przefiltruj otrzymane oferty – zamów u wybranego wykonawcy.

Wycena on-line
Wybijanie w blachach cnc

Dlaczego warto pracować z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade? 

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade czeka na Ciebie największy park maszynowy w Polsce, z najnowocześniejszymi technologiami. Osiągnęliśmy to dzięki naszym firmom partnerskim, specjalizującym się w produkcji i usługach na zamówienie.

Współpracując z setkami firm i mając dostęp do setek maszyn gotowych do pracy, w szybki i wygodny sposób przedstawimy Ci oferty na wykonanie wybijania w blachach. 

Kiedy warto stosować wybijanie?

Wybijanie może być preferowaną metodą, jeżeli jest dozwolone w danym projekcie, a proces produkcyjny wykazuje stosunkowo niewielką zmienność grubości, rozmiarów otworów, kształtów i rodzajów materiałów.

Gdzie znajdzie praktyczne zastosowanie wybijanie blach?


Wybijanie otworów w blachach ma zastosowanie w prefabrykacji stali dla konstrukcji stalowych, podkonstrukcji, otworów do podstaw świetlików i klap dymowych, a także elementów do rusztowań, regałów wysokiego składowania, podzespołów do maszyn rolniczych i wielu innych.

Wybijać można także znaki, numery, litery itd.

Czym właściwie jest wybijanie w blachach?

Wybijanie jest tanim i szybkim procesem, w którym tworzy się otwory, przeprowadzając cięcie materiału za pomocą stempla i matrycy. Jest to alternatywa dla procesów takich jak wiercenie, frezowanie i wypalanie. Jego cechą charakterystyczną jest to, że narzędzia – takie jak stempel i matryca – zależą od kształtu i rozmiaru otworu oraz od grubości materiału. Stempel i matryca mają inny luz wykrawania dla materiałów o różnej wytrzymałości i grubości, przy czym luz od 8 do 15% grubości materiału jest uznawany za normalny.

Jak przebiega proces wybijania?

Podczas procesu wybijania stempel wchodzi w materiał, powodując pęknięcie w nim. Kształt pęknięcia zależny jest od wielkości odstępu pomiędzy stemplem a matrycą. Zauważalna jest różnica pomiędzy średnicą dolną i górną powstałego otworu, czyli nie zawsze można użyć otworu, gdyż powierzchnia jest mniej optymalna niż przykładowo przy otworze wierconym lub frezowanym, a w przypadku dużych obciążeń dynamicznych mogą powstawać drobne pęknięcia.

Jak zlecić wykonanie usługi wybijania w blachach w Portalu LaserTrade? 

Działanie Portalu Produkcyjno-Usługowego LaserTrade jest niezwykłe proste i intuicyjne, a informacje pomiędzy Tobą a naszymi Partnerami przekazywane są w sposób błyskawiczny. 

Jak korzystać z Portalu Produkcyjno-Usługowego LaserTrade? 

Czy chcesz zamówić usługę, czy zlecić produkcję, zawsze działamy w taki sam sposób. 

Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki temu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską, to setki firm i dziesiątki branż. 

Krok 2 – zacznij działać

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę i poznać informacje na temat oferty, dodaj zapytanie ofertowe – możesz zapytać o wybijanie w blachach – a jeśli potrzebujesz do swojego projektu dodatkowe usługi, uzupełnij je w treści zapytania.  W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. 

Krok 3 – wszystko w porządku 

Otrzymane przez Ciebie oferty zapisują się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

  • lokalizacji firmy, 
  • terminie wykonania,
  • cenie, 
  • warunkach płatności.

Krok 4 – zamówienie 

Zaakceptuj jedną z ofert i automatycznie wyślij zamówienie. Twoje zamówienie jest przesyłane bezpośrednio do wybranego wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu 

Reklama

Możliwości Portalu Produkcyjno-Usługowego LaserTrade w zakresie wybijania w blachach są ogromne. Dodając do tego całą sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących, jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, szybkiego pozyskiwania ofert handlowych oraz szybkiej realizacji zadania. 

Panel Klienta, pozwalający na posiadanie wszystkich zasobów związanych z ofertami i zamówieniami w jednym uporządkowanym miejscu, umożliwia sprawną i wydajną pracę. 

Stworzyliśmy to narzędzie dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade.

Gotowy na szybkie cięcie?

My tak!

WYCENA ONLINE
Cięcie laserem