Setki firm, wykonawców i technologów w jednym miejscu.

Nasi partnerzy wykonają dla Ciebie toczenie CNC w Poznaniu.

Toczenie metali CNC

Toczenie CNC Poznań.

Znajdziecie tu Państwo producentów oferujących obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Poznania (toczenie CNC Poznań), okolic, województwa wielkopolskiego i z całej Polski. 

Działanie tokarki opiera się na wykorzystaniu narzędzia obróbczego (najczęściej noża tokarskiego), który stopniowo ścina powierzchnię obrabianego materiału. Proces odbywa się poprzez połączenie dwóch rodzajów ruchu – obrotowego, w który wprawiany jest obrabiany przedmiot, oraz ruchu prostoliniowego, który wykonuje narzędzie skrawające. Włączenie do obróbki obu form ruchu umożliwia sprawne wydzielenie z obrabianego materiału kolejnych warstw aż do osiągnięcia ustalonej formy. Technologia ta znalazła swoje zastosowanie głównie w wytwarzaniu przedmiotów o formie brył obrotowych, takich jak walce, kule czy stożki.

Jak działamy?

Profesjonalne usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenie CNC dla każdego z Poznania.

Dla Twojej wygody skupiliśmy partnerską sieć firm zajmujących się toczeniem CNC metali, tworzyw sztucznych, drewna, kamienia. Oszczędzamy Twój czas – te profesjonalne usługi obróbki skrawaniem można zlecić on-line, z każdego zakątka kraju, a wykonujemy je dla Poznania, okolic, województwa wielkopolskiego oraz całej Polski. 

Toczeniu poddawać można różne rodzaje materiałów, na przykład: stal, aluminium, miedź, mosiądz, praktycznie każdy gatunek drewna (zwłaszcza: buk, lipa, orzech, dąb, jesion, brzoza), materiały drewnopochodne, tworzywa sztuczne (jak poliamid, poliacetal, teflon, polietylen, poliester, polipropylen, poliwęglan i inne).

Pozwala to zaopatrywać w konieczne detale wiele branż: motoryzacyjną, transportową, kolejową, lotniczą, zbrojeniową, medyczną i inne.

Skrawanie metali

Toczenie CNC Poznań

Toczenie CNC w Poznaniu.

Potrzebujesz wykonać elementy o kształcie walcowatym, stożkowym lub kulistym? A może chcesz wytworzyć części obrotowe, asymetryczne, otwory, rowki i gwinty? Z nami wszystko jest możliwe! 

Zarejestruj się i zamieść zgłoszenie, czego potrzebujesz. Wykonawcy chętni podjąć się realizacji zlecenia skontaktują się z Tobą, a Ty wybierzesz najodpowiedniejszą dla siebie propozycję. Oferujemy obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC w Poznaniu (toczenie CNC Poznań) i w całym kraju.

Toczenie metali CNC w mieście
Rozwój firm przemysłowych w Poznaniu

Wspieranie rozwoju poznańskich firm poprzez dostawę najlepszych jakościowo elementów i produktów poddanych toczeniu CNC.

Poszukujesz kontaktu z firmami oferującymi obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Poznania (toczenie CNC Poznań) i okolic, województwa wielkopolskiego oraz z całej Polski? Zapraszamy na naszą platformę! 

Współpracujące z nami podmioty produkcyjne dysponują rozbudowanymi, innowacyjnymi parkami maszynowymi. W zakresie obróbki skrawaniem pracują na nowoczesnych frezarkach i tokarkach CNC, jak również wielofunkcyjnych i wszechstronnych centrach obróbczych CNC. Technologia CNC pozwala na sterowanie numeryczne daną maszyną, a zatem umożliwia zaprogramowanie urządzenia w taki sposób, ażeby wykonywało konkretne ruchy, mające sprawić, iż finalny produkt uzyska pożądane, wskazane wcześniej kształty i wymiary. Pozwala to na wytwarzanie elementów z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Precyzja i powtarzalność to jednak niejedyne atuty tejże obróbki, toczenie jest też szybkie – automatyzacja znacznie zwiększa wydajność i efektywność pracy tokarek.

Poznański Przemysł 4.0.

Poznań jest dobrze rozwiniętym gospodarczo miastem, zróżnicowanym strukturalnie, a przemysł zajmuje w nim ważną pozycję. Dominuje tu: produkcja maszyn i urządzeń, pojazdów mechanicznych, przyczep i naczep, maszyn i aparatury elektrycznej, produkcja wydawnicza i poligraficzna, celulozowo-papiernicza, wyrobów chemicznych, wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, artykułów spożywczych i napojów. Z powodzeniem działają w Poznaniu rozmaite innowacyjne biznesy i nowoczesne przedsiębiorstwa, z najrozmaitszych branż wpisujących się w koncepcję Przemysłu 4.0. Wśród nich – firmy świadczące profesjonalne usługi CNC (w tym: obróbkę skrawaniem, toczenie CNC Poznań). Sprawdź różnorodną ofertę usług z miasta Poznania – na naszej Platformie.

Dlaczego My?

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej platformy?

Jeśli jeszcze z jakiegoś powodu wahasz się, czy warto podjąć współpracę z nami, to przekonujemy Cię, że tak, zdecydowanie warto! Dlaczego? Potencjał naszego portalu w zakresie usług obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC w Poznaniu (toczenie CNC Poznań) jest ogromny. Dynamicznie rozrastająca się sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących sprawia, że jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, łatwego pozyskiwania ofert handlowych oraz bezproblemowej realizacji zadania. Dzięki łatwemu w obsłudze Panelowi Klienta, wszystkie zasoby związane z ofertami i zamówieniami masz w jednym, uporządkowanym miejscu, co gwarantuje wydajną i sprawną pracę. Stworzyliśmy to narzędzie dla Ciebie. Sprawdź nasze możliwości!

Lasertrade cięcie laserem