CNC Łódź

Toczenie CNC
Łódź

Setki firm, wykonawców i technologów w jednym miejscu.

Nasi partnerzy wykonają dla Ciebie toczenie CNC w Łodzi.

Toczenie metali CNC

Dlaczego LaserTrade?

Toczenie metali CNC Łódź

Aby zaoszczędzić Twój czas i ułatwić poszukiwania, stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę zrzeszającą firmy produkcyjne, zajmujące się toczeniem CNC metali, drewna, tworzyw sztucznych i kamienia, frezowaniem, laserowym cięciem, grawerowaniem, znakowaniem, wykrawaniem, gięciem i wieloma innymi metodami obróbki. Dzięki temu w jednym miejscu zgromadziliśmy setki technologów, inżynierów i Wykonawców usług CNC z Łodzi i z całej Polski! Z jednej platformy, on-line, zyskujesz dostęp do zweryfikowanych i sprawdzonych przedsiębiorstw oraz ich bogatych parków maszynowych, pełnych innowacyjnych maszyn i urządzeń. Dodaj ogłoszenie, a specjaliści sami zgłoszą się do Ciebie z propozycją wykonania obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC w Łodzi. Przedstawią swoją ofertę cenową, termin wykonania prac, a Ty – spośród wszystkich zgłoszeń – wybierzesz to jedno, najkorzystniejsze dla siebie!

Można przy tym zlecić produkcję pojedynczych elementów, prototypów czy też produkcję wieloseryjną – w zależności od potrzeb.

Dodaj zlecenie do wyceny
Jak działamy?

Profesjonalne usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenie CNC dla każdego z Łodzi

Portal LaserTrade to partnerska sieć producentów oferujących profesjonalne usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC z Łodzi, okolic, województwa łódzkiego oraz z całej Polski. 

Używając procesu toczenia, można otrzymać elementy o najrozmaitszych kształtach, przykładowo: przedmioty w kształcie brył – kule, stożki, walce itp. 

Portal LaserTrade gromadzi firmy oferujące toczenie CNC różnych materiałów, od prętów stalowych, aluminiowych, miedzianych, mosiężnych, po drewno, tworzywa sztuczne czy kamień. Zapraszamy. 

Dodaj zlecenie do wyceny
Skrawanie metali

Toczenie CNC | Łódź

Toczenie CNC w Łodzi

Uzupełnienie parku maszynowego o urządzenia do toczenia CNC – bądź zlecenie procesu podmiotom zajmującym się tym zawodowo – zapewnia firmie niewiarygodną elastyczność oraz efektywność procesu produkcyjnego. Sterowanie urządzeniem przejmuje komputer, co w dużym stopniu wpływa na zwiększenie produktywności stanowiska, doskonałą precyzję wyrabianych części i zminimalizowanie ryzyka błędów popełnionych przez czynnik ludzki. Regulacja parametrów skrawania przez komputer – przykładowo posuwu – przyczynia się do wydłużenia żywotności narzędzia skrawającego. Wspomniana wyżej elastyczność znajduje swoje odbicie przede wszystkim w bezproblemowej możliwości wytwarzania rozmaitych odmian przedmiotów, poprzez zwykłą modyfikację już istniejącego programu CNC.

Dzięki komputerowemu kontrolowaniu procesu mamy do czynienia z maksymalizacją precyzji obróbki i idealną powtarzalnością przygotowanych wcześniej projektów. Nie ma zatem co się dziwić, że coraz więcej osób poszukuje dobrych specjalistów od obróbki skrawaniem i toczenia CNC w Łodzi i okolicach. 

Toczenie metali CNC w mieście
Rozwój firm przemysłowych w Łodzi

Wspieranie rozwoju łódzkich firm poprzez dostawę najlepszych jakościowo elementów i produktów poddanych toczeniu CNC

Toczenie metodami konwencjonalnymi pozwala na przetwarzanie przede wszystkim okrągłych części. Za to nowoczesne tokarki CNC, wyposażone w dodatkowe osie sterowane numerycznie, pozwalają na produkcję części, które wcześniej można było uzyskać jedynie przy użyciu frezarki. W zależności od ilości osi, w jakie wyposażone jest urządzenie do toczenia CNC, można również frezować oraz grawerować za pomocą specjalnych narzędzi – co jest naprawdę sporym ułatwieniem i dużą oszczędnością czasu, gdyż na jednej tokarce CNC, przy wykorzystaniu różnych narzędzi, wykonać można wiele rozmaitych czynności, bez konieczności przenoszenia przedmiotu na inną maszynę, celem dalszej obróbki.

W portalu LaserTrade w łatwy, szybki i skuteczny sposób skontaktujesz się z firmami oferującymi obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Łodzi i okolic, województwa łódzkiego oraz z całej Polski. 

Łódzki przemysł nie samym włókiennictwem stoi

Chyba każdemu Łódź kojarzy się głównie z długoletnią tradycją produkcji odzieży i wyrobów włókienniczych. Nie jest to jednak jedyna specjalizacja regionu, gdyż obok przemysłu lekkiego (dziewiarskiego, odzieżowego, wełnianego, bawełnianego), dynamicznie rozwijają się także takie branże jak: chemiczna, poligraficzna, energetyczna, AGD, produkcja materiałów budowlanych, przetwórstwo rolno-spożywcze, przemysł elektromaszynowy (maszyn elektrycznych, włókienniczych, aparatury medycznej i pomiarowej). A każda z tych gałęzi przemysłu docenia znaczenie inwestowania w nowe, innowacyjne technologie. 

Szukasz kontaktu z firmami oferującymi obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Łodzi i okolic, województwa łódzkiego oraz z całej Polski? Sprawdź ofertę LaserTrade!

Dlaczego My?


Dlaczego warto skorzystać z usług platformy LaserTrade?

Potrzebujesz nadać przedmiotom z metalu, drewna, plastiku czy kamienia kształt brył obrotowych (walcowaty, stożkowy lub kulisty)? Musisz obrobić powierzchnie asymetryczne, wyciąć otwory, rowki, gwinty? Szukasz podwykonawcy do produkcji tulei, łożysk, podkładek, wałów, szpul, łbów młotkowych, śrub nylonowych? Zapraszamy do pierwszego w Polsce portalu skupiającego w partnerskiej sieci projektantów, technologów oraz producentów oferujących usługi CNC, w tym obróbkę skrawaniem, między innymi poprzez toczenie CNC w Łodzi, okolicach, województwie łódzkim i całej Polsce.

Z nami zrealizujesz każdy projekt. Zapraszamy do współpracy.

Lasertrade cięcie laserem
Szybie cięcie Laserem

Gotowy na frezowanie CNC?

My tak!

Dodaj zlecenie do wyceny