Gdańsk

Toczenie CNC
Gdańsk

Setki firm, wykonawców i technologów w jednym miejscu.

Nasi partnerzy wykonają dla Ciebie toczenie CNC w Gdańsku.

Toczenie metali CNC

Dlaczego LaserTrade?

Toczenie CNC Gdańsk

Toczenie jest jednym z kluczowych etapów procesu obróbki CNC. Polega na odcięciu nadmiarowego lub niechcianego materiału, przed wyprodukowaniem końcowej części. Czyni się to za pomocą maszyny tokarskiej lub tokarki oraz narzędzia tnącego. Narzędzie tnące zasila maszynę rotacyjną i odcina każdy materiał, który nie jest wymagany do nadania kształtu części końcowej – zwykle usuwany jest on w postaci małych wiórów lub granulatu. Technologię tę stosuje się do wytwarzania części obrotowych, asymetrycznych, takich jak otwory, rowki i gwinty.

W LaserTrade znajdziesz specjalistów oferujących obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Gdańska, okolic, województwa pomorskiego i z całej Polski. Nasi Partnerzy podejmą się frezowania CNC metali, tworzyw sztucznych, drewna, a nawet kamienia. 

Dodaj zlecenie do wyceny
Jak działamy?

Profesjonalne usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC dla każdego z Gdańska

Toczenie CNC jest wyspecjalizowaną formą procesu, do którego stosuje się maszyny sterowane numerycznie. Odpowiednio zaprogramowane tokarki przetwarzają wprowadzone do systemu informacje cyfrowe, a następnie generują odpowiadający im ruch. Toczenie CNC jest metodą, która pozwala na całkowicie zautomatyzowaną, a przy tym niezwykle precyzyjną obróbkę skrawaniem. Dzięki sterowaniu komputerowemu możemy nadać obrabianemu przedmiotowi formę w pełni odpowiadającą wymaganiom zleconego projektu.

W LaserTrade uzyskasz pomoc w zakresie obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC – stali, aluminium, mosiądzu, miedzi, drewna, tworzyw sztucznych i kamienia – z Gdańska, okolic, województwa pomorskiego oraz z całej Polski. 

Dodaj zlecenie do wyceny
Profesjonalne toczenie metali

Toczenie CNC | Gdańsk

Toczenie CNC dla miasta Gdańsk

Witaj w portalu LaserTrade, który wspiera polski biznes. Jesteśmy rozległą siecią partnerską, w której projektanci pomogą Ci pomysły przekuć w projekty, technologowie „opowiedzą o tym” plikami CAM, a producenci dysponujący innowacyjnymi maszynami i urządzeniami – wyprodukują Twoje zamówienie. 

Dzięki dostępowi do bogatych parków maszynowych jesteśmy w stanie podjąć się właściwie każdego zlecenia, w tym obróbki skrawaniem (również toczenia CNC). Wykonujemy prototypy, pojedyncze elementy, a także zajmujemy się produkcją seryjną. Części zamienne, wykończenia elementów, różnego rodzaju przyrządy, maszyny, urządzenia – u nas zrealizujesz dowolny projekt, w wymaganej ilości i wybraną technologią, w tym poprzez obróbkę skrawaniem, między innymi toczenie CNC. 

Toczenie metali CNC w mieście
Rozwój firm – Gdańsk

Wspieranie rozwoju gdańskich firm poprzez dostawę najlepszych jakościowo elementów i produktów poddanych toczeniu CNC

Technologia toczenia CNC pozwala uzyskać rozmaite elementy i przedmioty, między innymi: tralki schodowe, poręcze, nogi do mebli (krzeseł, taboretów, stołów, szaf), nogi fortepianowe, kule drewniane toczone, gałki do mebli, kwietniki, donice, świeczniki, tuleje, łożyska, krzywki, trzpienie, sworznie, rdzenie, kołki, bolce, podkładki, płuca, wały, słupki, szpilki, śruby, szpule, łby młotkowe, osie dźwigni, rolki, rozety, wsporniki, popychacze, dystanse izolacyjne, wtyki, złączki, łączniki, przekładki, podkładki, śruby nylonowe, urządzenia medyczne, komponenty dla przemysłu lotniczego i kolejowego, a także wiele innych detali oraz całych podzespołów.

Dzięki toczeniu CNC obrabiać można rozmaite materiały, począwszy od prętów stalowych, aluminiowych, miedzianych, mosiężnych, po drewno i tworzywa sztuczne.

W portalu LaserTrade w prosty i szybki sposób można skontaktować się z firmami oferującymi obróbkę skrawaniem, w tym toczenie CNC z Gdańska i okolic, województwa pomorskiego oraz z całej Polski. Sprawdź nasze możliwości.

Rozwój firm gdańskich przemysłowych

W Gdańsku – głównym ośrodku gospodarczym województwa pomorskiego – dynamicznie rozwija się przemysł: stoczniowy i rafineryjny, maszynowy, rolno-spożywczy, drzewno-meblarski, papierniczy, budownictwo, a także branża elektromaszynowa i elektroniczna, informatyczna, kosmetyczna i farmaceutyczna, chemia lekka, biotechnologia. Rozwój regionu wspomagany jest przez to, że umiejętnie korzysta on z najnowszych trendów i nowych technologii, a także dostatek tu pracowników z technicznym wykształceniem i doświadczeniem w tejże dziedzinie. 

Poszukujesz firm z nowoczesnym zapleczem technologicznym, funkcjonujących w branży usług CNC (w tym: obróbka skrawaniem, toczenie Gdańsk)? Zajrzyj na LaserTrade.pl.

Dlaczego My?


Dlaczego warto skorzystać z usług platformy LaserTrade?

Zamówienie usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenia CNC w Gdańsku i okolicach – w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade – to same korzyści. Po zalogowaniu w Panelu Klienta, w intuicyjnie prosty i niezwykle szybki sposób zamieścisz zapytanie ofertowe, a po chwili uzyskasz atrakcyjne oferty, które będziesz mógł przefiltrować po: cenie, czasie realizacji, lokalizacji i sposobie płatności. Zapraszamy do współpracy! 

Lasertrade cięcie laserem
Szybie cięcie Laserem

Gotowy na frezowanie CNC?

My tak!

Dodaj zlecenie do wyceny