Wzory do cięcia laserem

Lista stron z plikami, szablonami i wzorami do cięcia laserem

Szablony wzory pliki do cięcia laserem – najlepsze obcojęzyczne strony – lista propozycji 2021

Poszukujesz ciekawego pliku albo szablonu do cięcia laserowego? Przejrzyj propozycje zgromadzone na wyszczególnionych niżej stronach internetowych.

Cięcie laserowe wykorzystywane jest nie tylko przez projektantów, producentów, twórców, ale także hobbystów. Aby jednak móc zacząć działać cuda tym swoim fantastycznym i niezrównanym urządzeniem laserowym, najpierw potrzebujesz szablonów. Można je znaleźć w różnych formatach, takich jak: DXF, DWG (AutoCAD), AI (Adobe Illustrator), CDR (Corel Draw), a nawet jako obrazy, takie jak JPG, BMP.

Zastanawiasz się, skąd wziąć szablony wzory pliki do cięcia laserem? Otóż niektóre szablony wzory pliki do cięcia laserem znaleźć można w Internecie. Niektóre są ogólnodostępne i darmowe, do innych należy wykupić dostęp (są płatne, ale zazwyczaj ceny te nie są wygórowane). Pliki te można łatwo dostosować do swoich potrzeb za pomocą wielu narzędzi programowych.

Sprawdź zatem poniższe propozycje, zainspiruj się i do dzieła. Życzymy wielu owocnych projektów!

Vecteezy

Etsy

3axis.co

Thingiverse

Laser Ready Templates

Library Laser

designbundles.net

Scan2CAD

3dsvg.com/Dreaming Tree

Epilog Laser Sample Club

Trotec

Ponoko

Free Patterns Area

Masz już gotowe szablony wzory pliki do cięcia laserem? Znalazłeś swój wymarzony projekt? Zapraszamy do jego realizacji w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade. Zrzeszamy firmy z całej Polski, zajmujące się profesjonalnie cięciem i grawerowaniem laserowym. Nasi Wykonawcy pracują na różnorodnych materiałach i posiadają bogaty park maszynowy. Podejmują się małych i wielkich wyzwań: od delikatnych elementów po ciężkie konstrukcje stalowe, od produkcji jednostkowej po wieloseryjną. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i wielkie koncerny.

Z nami wszystko zorganizujesz z jednego miejsca, on-line, szybko, prosto, sprawnie, skutecznie, gdziekolwiek jesteś.

Zapraszamy do współpracy!