Produkcja mebli magazynowych na wymiar poprzez cięcie laserem – pomysł na przyszłościowy biznes?

Sektor magazynowy w Polsce rozwija się z roku na rok, również dzięki prężnemu działaniu sklepów internetowych. Czy wiesz, że według analiz firmy Savills, zasoby nowoczesnej powierzchni magazynowej i przemysłowej w Polsce osiągnęły poziom 19 mln m2? Zapowiada się, że magazyny będą przepełnione towarem przez następnych kilkadziesiąt lat. Można w tym upatrzyć niezwykle opłacalny interes. Jaki? Mowa mianowicie o produkcji mebli magazynowych na wymiar, takich jak metalowe regały, półki, szafki, stojaki i meble do wysokiego składowania. Brzmi ciekawie, prawda? Jak więc rozpocząć taką działalność?

Meble magazynowe na wymiar – cięcie materiału laserem.

Składowanie ładunków i towarów bez odpowiednich mebli jest po prostu nierealne. By powstały solidne regały, półki oraz inne elementy coraz częściej stosowana jest metoda cięcia laserowego. Polega ona na kształtowaniu metalowych mebli za pomocą wiązki laserowej, która precyzyjnie i drobiazgowo formuje tworzywo według osobistych oczekiwań. Cięcie laserem pozwala stworzyć meble magazynowe na wymiar o dowolnej wysokości, głębokości, szerokości, długości i nośności.  Ponadto to Ty ustalasz, jaki mają one mieć kształt oraz ile zawierać półek i dodatków. 

Personalizujesz produkt według własnych preferencji. Cięcie laserem umożliwia stworzenie mebli metalowych o nawet najbardziej niestandardowych wymiarach. Projektujesz zatem produkt co do najdrobniejszego detalu zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W ten sposób powstają na przykład regały:

Meble magazynowe na wymiar – w czym Ci pomożemy?

Firmy rzadko oferują jednocześnie usługę pojedynczej oraz masowej produkcji mebli magazynowych na wymiar. My zebraliśmy w jednym miejscu setki Wykonawców, którzy stworzą dla Ciebie zarówno kilka, jak i tysiące regałów. To Ty decydujesz, z kim nawiążesz współpracę, jaki ma być termin realizacji Twojego projektu oraz jego koszty. Sortujesz oferty według własnych kryteriów i przebierasz w dziesiątkach propozycji. 

Produkcja na zamówienie to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swoje finanse, czas i bogactwo wyboru. Fachowcy poprzez cięcie laserem stworzą dla Ciebie różnego rodzaju szafy, regały i półki magazynowe – nic Cię nie ogranicza! Zamów meble magazynowe na wymiar już dziś!