Pożyczki ze środków UE

Twój biznes potrzebuje finansowania? 

Jeśli masz pomysł i chciałbyś szybko zweryfikować, czy możesz skorzystać z pożyczki  ze środków UE, to jest najlepsze miejsce. Zaprosiliśmy prywatne firmy zajmujące się pozyskiwaniem pożyczek dla firm z Unii Europejskiej. To specjaliści w swojej dziedzinie. 

Dodaj zapytanie, opowiedz o swoim projekcie i poczekaj na oferty. 

Z nami błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na temat możliwości finansowania Twojego projektu ze środków UE. Nawiąż współpracę i rozwijaj skrzydła! 

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Pożyczki ze środków UE dla branży CNC.

Dla Twojej wygody skupiliśmy wokół siebie podmioty pomagające uzyskać pożyczki ze środków UE. 

Dzięki temu oddajemy w Wasze ręce możliwość skorzystania w nieskomplikowany sposób – bez straty czasu na przeszukiwanie i porównywanie setek ofert – z instrumentów finansowych pozwalających zwiększyć konkurencyjność, pozyskać środki na inwestycje w sprzęt produkcyjny, nowoczesne maszyny i urządzenia poszerzające skalę działalności firmy lub wzbogacające ofertę o nowe produkty i usługi. 

Co zyskujesz, starając się o pożyczki ze środków UE z nami?

Współpraca z naszymi Partnerami, będącymi ekspertami od pożyczek ze środków UE, pozwoli Ci uzyskać zwrotne dofinansowanie, które będziesz mógł przeznaczyć na cele związane z działalnością gospodarczą w zakresie:

 • rozbudowy lub modernizacji obiektów produkcyjno-usługowo-handlowych,
 • wyposażenia w maszyny, urządzenia, aparaty oraz ręczne narzędzia pracy, w tym również zakup środków transportu bezpośrednio związanych z celem realizowanego przedsięwzięcia,
 • zakupu materiałów i surowców do produkcji i usług,
 • zakupu wartości niematerialnych i prawnych,
 • zakupu nowoczesnych technologii.

A wszystko to w szybki, prosty i dostępny z poziomu Panelu Klienta sposób.


Czym są pożyczki unijne?

Są one odnawialnymi instrumentami finansowymi w postaci pożyczek, poręczeń kredytów oraz wejść kapitałowych, z których po spłacie można skorzystać ponownie. Wspierają wszystkich przedsiębiorców spełniających wymagane kryteria (zależne od programu i rodzaju produktu, z którego się korzysta) – zarówno doświadczonych, inwestujących w rozwój firmy, jak i stawiających pierwsze kroki w biznesie, w zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Mają one atrakcyjne oprocentowanie. Wysokość kwoty, o jaką można się starać, uzależniona jest od regionu – na którego terenie prowadzi się działalność gospodarczą – i programu, z którego wsparcia się korzysta.

Pragniesz rozwijać swoją działalność, wdrażać innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie?  Potrzebujesz środków finansowych na cele inwestycyjne i rozwojowe – i chciałbyś je uzyskać na korzystnych warunkach? Dodaj zapytanie o możliwość pozyskania pożyczki ze środków UE. To wystarczy. Nasi Partnerzy przedstawią Ci swoje oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.