Szukasz pomysłu na biznes? Znajdziesz go u nas

Pomysł na biznes w dobie globalnego kryzysu.

Ostatnie naście miesięcy to – jakby to powiedzieć… – co najmniej niepewne czasy. Priorytety zmieniają się każdego dnia, ponieważ globalny kryzys zdrowotny wymusza rozwiązywanie ich w skali globalnej. Przedsiębiorstwa duże i małe zostały zmuszone do szybkiego i dynamicznego reagowania w odpowiedzi na ów kryzys: do pomocy innym, którzy ucierpieli w jego wyniku, przy jednoczesnym dążeniu do utrzymania się na płynnych i solidnych podstawach finansowych. 

Chociaż wydaje się, że jako kraj spłaszczyliśmy krzywą (przynajmniej w tych pierwszych etapach i do tej pory) – należy oczekiwać, że konsekwencje gospodarcze będą trwały jednak znacznie dłużej… biznes tak szybko nie wróci do tego, co było, przynajmniej przez jakiś czas. Warto więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć szukać nowych dróg i rozwiązań na poprawę sytuacji. Postaramy się Wam podsunąć kilka pomysłów wartych przemyślenia.

Skupiamy w szerokiej sieci partnerskiej maszyny o bezgranicznych niemal możliwościach. Wśród nich – niezastąpione lasery. Nasze lasery tną i grawerują szeroką gamę materiałów, dając bogaty wachlarz możliwości. W każdej z nich kryje się ciekawy pomysł na biznes. Wszechstronność i niezawodność maszyn laserowych jest bowiem niezrównana w możliwości grawerowania i dostosowywania produktów wykonanych z drewna, szkła, kamienia, plastiku, tkaniny, powlekanego metalu i wielu innych!

Maszyny laserowe mogą ciąć drewno, papier, plastik, tkaninę, piankę i wiele innych tworzyw, z ogromną precyzją i szybkością, dając laserowi wyraźną przewagę nad innymi rodzajami technologii cięcia.

Wielką zaletą wycinarek laserowych i grawerów laserowych jest ich wszechstronność. Jeśli posiadasz do dyspozycji firmy oferujące usługi laserami, stają przed Tobą otworem nieograniczone zastosowania i możliwości. Dlatego z nami zrealizujesz każdy swój pomysł na biznes.

Zobacz na przykładowe rzeczy, możliwe do wykonania dzięki technologii cięcia laserem. Zebraliśmy listę pomysłów na zastosowania mogące zostać wykonane przy użyciu systemu laserowego, a na które istnieje obecnie spore zapotrzebowanie. Można się spodziewać, że jeszcze przez dłuższy czas się ono utrzyma.

Pomysł na biznes: środki ochrony osobistej.

Na całym świecie istnieje duże zapotrzebowanie na PPE. Podczas gdy istnieją medyczne środki ochrony osobistej, wymagające zatwierdzenia TGA, to środki ochrony osobistej niemające charakteru medycznego również cieszą się dużym popytem.

Tkaninowe maski na twarz.

Tutaj błyskawicznie uzyskasz wyceny od naszych Partnerów, jeśli chciałabyś wykonać tkaninowe maski na twarz. Możliwości cięcia laserowego w materiałach i tekstyliach są nieograniczone! 

(Sprawdź: laserowe wycinanie tkanin)

Ochronne osłony twarzy. 

Już w marcu 2020, gdy wybuchł kryzys zdrowotny, zaczęły powstawać oddolne inicjatywy, mające zabezpieczać przed wirusem tych, którzy będą musieli stać „na pierwszej linii frontu”. Na licencji open source udostępnione zostały projekty masek, aby każdy, kto posiada ploter laserowy, mógł przyłączyć się do akcji. Laserowe wycięcie w arkuszu tworzywa sztucznego to niewiele ponad minuta, kolejna – na złożenie. Na takie łatwe, proste, niezbyt kosztowne do wytworzenia przyłbice nadal jest zapotrzebowanie, gdyż są miejsca, w których obowiązkowo musimy mieć zasłoniętą twarz. Krojów, fasonów, formatów też pojawia się coraz więcej, bo każdy chce, by było nie tylko funkcjonalnie, wygodnie, ale też i estetycznie.

(Sprawdź: cięcie laserem tworzyw sztucznych)

Regulatory masek na twarz.

Dostawcy usług medycznych pytają o regulatory masek na twarz, ponieważ paski ich masek na twarz ocierają. 

Zaprojektuj i wyprodukuj linię regulatorów. 

Pomysł na biznes: oznakowanie laserowe.

Znakowanie laserowe jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zapewnić bezpieczeństwo społeczeństwu. Istniejące przedsiębiorstwa odniosą korzyści z przekazywania informacji o środkach bezpieczeństwa COVID-19 zarówno pracownikom, jak i klientom.

To tylko przykładowe możliwości.
Przeszukaj Internet, sprawdź dostępne rozwiązania, a gdy będziesz miał swój pomysł – nie wahaj się złożyć u nas zapytania ofertowego. Oferty z wielu firm otrzymasz nawet tego samego dnia. 

(Sprawdź: znakowanie laserowe metali)

Pomysł na biznes: spersonalizowane prezenty cięte lub grawerowane przy użyciu lasera.

Wiele osób świętuje w domu specjalne okazje, takie jak urodziny, przyjazd dziecka, rocznice i inne… w izolacji. Rodzina i przyjaciele, niemogący odwiedzić swoich bliskich, szukają przemyślanych prezentów, które mogą być dostarczone bezpośrednio do odbiorcy. Oto kilka spersonalizowanych pomysłów na prezenty, które można sprzedać online:

Tutaj Internet zainspiruje Cię naprawdę tysiącami pomysłów. 

I absolutnie każdy, który wymaga użycia technologii laserowej, wykonasz u nas.

(Sprawdź: wycinanie laserowe papieru, grawerowanie laserowe drewna)

Pomysł na biznes: gry i zabawki.

Aktywność w pomieszczeniach wzrasta, gdy rodziny pozostają w domach i szukają inspiracji do wspólnego działania. Co robić, aby nie oszaleć z nudy? Wspólnie bawić się i grać. Pomysłów jest bez liku. Wśród nich:

Jeśli przeznaczysz trochę czasu na zapoznanie się z grami oraz zabawkami wykonanymi przy pomocy lasera, będziesz niezwykle zaskoczony tym, że te przedmioty otaczają Cię na co dzień. Wielu ludzi nie ma pojęcia, że zdecydowana ilość przedmiotów, których używamy w trakcie dnia, została stworzona lub oznakowana przy użyciu lasera. To zatem naprawdę niezły pomysł na biznes.

(Sprawdź: laserowe wycinanie drewna)

Wycinarki laserowe są niezwykle wszechstronne, umożliwiając cięcie laserowe, znakowanie lub grawerowanie laserowe szerokiej gamy materiałów. Podczas gdy wiele z tych pomysłów jest ogólnych, sukces pochodzi z podziału na strefy w określonej niszy. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię te pomysły i pozwolą rozwinąć Twoją kreatywność, a Twój biznes odniesie sukces nawet w tych dziwnych czasach. Znajdź z nami swój własny pomysł na biznes.