Nadruk na tkaninie

Druk UV na tkaninach, drukowanie na materiale – jedna z dostępnych u nas usług. Poszukujesz firmy wykonującej nadruki na tkaninach? Nic prostszego. 

U nas firmy z całej Polski – wykonujące drukowanie na tkaninach – czekają na Ciebie w jednym miejscu. 

Skorzystaj z narzędzia w Panelu Klienta. Zapytaj – przefiltruj otrzymane oferty na drukowanie tkanin – zamów druk na materiale u wybranego Wykonawcy.

Jedyna taka, największa w Polsce, drukarnia tkanin.

Szybka wycena
Druk UV na tkaninach

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Zamówienie realizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

Nasze możliwości w kategorii druk UV na tkaninach są ogromne. Biorąc pod uwagę całą sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących, jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, pozyskiwania ofert handlowych (na druk na tkaninie) oraz błyskawicznej realizacji zadania. Panel Klienta pozwala na zebranie wszystkich zasobów związanych z ofertami i zamówieniami (na drukowanie na tkaninie) w jednym uporządkowanym miejscu. To gwarancja udanej współpracy!

Jakie tkaniny możemy pokryć drukiem UV?

Druk UV na tkaninach to technologia ciesząca się ogromną popularnością ze względu na swoją nowoczesność i uniwersalność. Pozwala ona drukować na szerokiej gamie materiałów, ale tutaj skupimy się głównie na tkaninach. Dzięki zastosowaniu tej techniki można drukować na: tkaninach, płótnach, bawełnie, atłasie, dzianinach sztucznych (wiskoza), syntetycznych (poliester, poliamid i pochodne), celulozie, skaju, skórze i innych.

Gdzie wykorzystywany jest druk UV na tkaninach?

Zastosowanie druku UV na tkaninach otwiera przed wykonawcami i klientami szerokie możliwości w zakresie m.in.:

 • dekoracji,
 • reklamy na targach, showroomach, w sklepach,
 • scenografii,
 • nadruków na ubraniach (odzież techniczna i specjalistyczna, firmowa, reklamowa, sportowa, biznesowa, dla gastronomii, służb mundurowych, państwowych, szkolnictwa, uczelni, festiwali, eventów, robocza),
 • nadruków na obrusach, zasłonach,
 • nadruków na skórzanych meblach czy tkaninach dla tapicerów,
 • toreb, metek, opasek, identyfikatorów z nadrukami,
 • banerów.

Propozycja idealna dla tapicerów, producentów mebli (dla biur, hoteli, zakładów kosmetycznych, przedszkoli i innych), speców od reklamy i brandingu.

Na czym polega technologia druku UV?

Druk UV polega na napyleniu kropel tuszu (w formie ciekłych polimerów) na zadrukowywaną powierzchnię oraz utrwaleniu wzoru przy pomocy promieniowania UV. Proces nie wymaga specjalnego przygotowania, jest szybki, skuteczny, a powstały nadruk – mocny i trwały. Wydruk przez długi czas zachowuje fotograficzną jakość, a metoda jest odpowiednia do zadrukowywania zarówno małych powierzchni, jak i tych o większych gabarytach czy nierównych konturach.

Jakie zalety niesie ze sobą druk UV na tkaninach?

Druk UV to szereg korzyści nie do przecenienia:

 • brak kosztów przygotowania,
 • szybki proces produkcyjny,
 • możliwość wykorzystania pełnej bazy kolorów, wysokiej rozdzielczości i fotograficznej jakości na różnych materiałach i różnych powierzchniach (dużych i małych),
 • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, promienie słoneczne,
 • personalizacja nadruku,
 • ekologiczność metody.

Nasz zasięg.

Oferujemy usługę nadruku na tkaninie metodą UV w całej Polsce, w tym: nadruk na tkaninie Warszawa, nadruk UV Wrocław, druk UV Gdańsk, nadruki na tkaninach Poznań.

Druk UV na tkaninie – co to jest?

Druk UV jest nowoczesną metodą druku cyfrowego, której możliwości pozwalają zarówno na drukowanie wielkoformatowe, jak i na niewielkich elementach płaskich. Nadruki UV powstają poprzez napylenie na daną powierzchnię specjalnego tuszu polimerowego, a następnie utwardzenie i utrwalenie go przy pomocy lamp LED, emitujących światło ultrafioletowe, będących integralną częścią głowic drukujących.


Jak działa drukarka UV?

Drukarki UV są specjalistycznymi i zaawansowanymi urządzeniami, gwarantującymi precyzję, trwałość, szczegółowość oraz wszechstronność. Stworzone do pracy z wieloma rodzajami materiałów. Mają wbudowaną lampę LED, emitującą specjalnego rodzaju światło UV, utwardzające ciekłe polimery, nanoszone kroplami tuszu na materiał znajdujący się na blacie. To właśnie ten specjalny rodzaj tuszu oraz światła przekładają się na ich wydajność i szerokie zastosowanie.